Riot_hero

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja167511646257
Ø Taso7,619,569,288,87
Voitot907054,15%850,00%2554,35%14154,86%
Häviöitä751044,83%850,00%2145,65%11042,80%
Tasapelejä1711,02%00,00%00,00%62,33%
Taisteluja selvitty575034,33%531,25%1839,13%9737,74%
Vaunuja tuhottu176111,05161,00591,282831,10
Tuhoamissuhde1,601,452,111,77
Vaunuja havaittu194511,16885,502164,708833,44
Vahinkoa aiheutettu1.274,631.287,251.419,091.368,49
Valtauspisteitä205321,23986,131372,983291,28
Puolustuspisteitä83330,5000,0000,002300,89
Kokemus606,77753,81841,52818,11
WN71326,601549,931707,471585,77
WN81671,491371,271812,471884,69
Yhteensä
Taisteluja16751
Ø Taso7,61
Voitot907054,15%
Häviöitä751044,83%
Tasapelejä1711,02%
Taisteluja selvitty575034,33%
Vaunuja tuhottu176111,05
Tuhoamissuhde1,60
Vaunuja havaittu194511,16
Vahinkoa aiheutettu1.274,63
Valtauspisteitä205321,23
Puolustuspisteitä83330,50
Kokemus606,77
WN71326,60
WN81671,49
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja16
Ø Taso9,56
Voitot850,00%
Häviöitä850,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty531,25%
Vaunuja tuhottu161,00
Tuhoamissuhde1,45
Vaunuja havaittu885,50
Vahinkoa aiheutettu1.287,25
Valtauspisteitä986,13
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus753,81
WN71549,93
WN81371,27
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja46
Ø Taso9,28
Voitot2554,35%
Häviöitä2145,65%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1839,13%
Vaunuja tuhottu591,28
Tuhoamissuhde2,11
Vaunuja havaittu2164,70
Vahinkoa aiheutettu1.419,09
Valtauspisteitä1372,98
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus841,52
WN71707,47
WN81812,47
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja257
Ø Taso8,87
Voitot14154,86%
Häviöitä11042,80%
Tasapelejä62,33%
Taisteluja selvitty9737,74%
Vaunuja tuhottu2831,10
Tuhoamissuhde1,77
Vaunuja havaittu8833,44
Vahinkoa aiheutettu1.368,49
Valtauspisteitä3291,28
Puolustuspisteitä2300,89
Kokemus818,11
WN71585,77
WN81884,69
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja56000
Voitot2341,07%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3257,14%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä11,79%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1526,79%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu260,4600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,630,000,000,00
Vaunuja havaittu470,8400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.612,090,000,000,00
Valtauspisteitä100,1800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä20,0400,0000,0000,00
Kokemus538,340,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja56
Voitot2341,07%
Häviöitä3257,14%
Tasapelejä11,79%
Taisteluja selvitty1526,79%
Vaunuja tuhottu260,46
Tuhoamissuhde0,63
Vaunuja havaittu470,84
Vahinkoa aiheutettu1.612,09
Valtauspisteitä100,18
Puolustuspisteitä20,04
Kokemus538,34
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja27000
Voitot1348,15%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1451,85%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty829,63%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu140,5200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,740,000,000,00
Vaunuja havaittu311,1500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu993,740,000,000,00
Valtauspisteitä772,8500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä60,2200,0000,0000,00
Kokemus444,110,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja27
Voitot1348,15%
Häviöitä1451,85%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty829,63%
Vaunuja tuhottu140,52
Tuhoamissuhde0,74
Vaunuja havaittu311,15
Vahinkoa aiheutettu993,74
Valtauspisteitä772,85
Puolustuspisteitä60,22
Kokemus444,11
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja10000
Voitot330,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä770,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty110,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu30,3000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,330,000,000,00
Vaunuja havaittu80,8000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu298,700,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus168,300,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja10
Voitot330,00%
Häviöitä770,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty110,00%
Vaunuja tuhottu30,30
Tuhoamissuhde0,33
Vaunuja havaittu80,80
Vahinkoa aiheutettu298,70
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus168,30
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja199000
Voitot9949,75%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä10050,25%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5829,15%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1020,5100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,720,000,000,00
Vaunuja havaittu1400,7000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu894,570,000,000,00
Valtauspisteitä5522,7700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä11735,8900,0000,0000,00
Kokemus593,410,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja199
Voitot9949,75%
Häviöitä10050,25%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty5829,15%
Vaunuja tuhottu1020,51
Tuhoamissuhde0,72
Vaunuja havaittu1400,70
Vahinkoa aiheutettu894,57
Valtauspisteitä5522,77
Puolustuspisteitä11735,89
Kokemus593,41
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja264001
Voitot12446,97%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä13551,14%00,00%00,00%1100,00%
Tasapelejä51,89%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty10037,88%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1860,7000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,130,000,000,00
Vaunuja havaittu1850,7000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.043,450,000,001.194,00
Valtauspisteitä1500,5700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2751,0400,0000,0000,00
Kokemus441,270,000,00167,00
Yhteensä
Taisteluja264
Voitot12446,97%
Häviöitä13551,14%
Tasapelejä51,89%
Taisteluja selvitty10037,88%
Vaunuja tuhottu1860,70
Tuhoamissuhde1,13
Vaunuja havaittu1850,70
Vahinkoa aiheutettu1.043,45
Valtauspisteitä1500,57
Puolustuspisteitä2751,04
Kokemus441,27
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu1.194,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus167,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja54055
Voitot2138,89%00,00%240,00%240,00%
Häviöitä3361,11%00,00%360,00%360,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2037,04%00,00%240,00%240,00%
Vaunuja tuhottu450,8300,0051,0051,00
Tuhoamissuhde1,320,001,671,67
Vaunuja havaittu460,8500,00122,40122,40
Vahinkoa aiheutettu2.139,240,001.845,601.845,60
Valtauspisteitä210,3900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä170,3100,0000,0000,00
Kokemus570,890,00562,60562,60
Yhteensä
Taisteluja54
Voitot2138,89%
Häviöitä3361,11%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2037,04%
Vaunuja tuhottu450,83
Tuhoamissuhde1,32
Vaunuja havaittu460,85
Vahinkoa aiheutettu2.139,24
Valtauspisteitä210,39
Puolustuspisteitä170,31
Kokemus570,89
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja5
Voitot240,00%
Häviöitä360,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty240,00%
Vaunuja tuhottu51,00
Tuhoamissuhde1,67
Vaunuja havaittu122,40
Vahinkoa aiheutettu1.845,60
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus562,60
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja5
Voitot240,00%
Häviöitä360,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty240,00%
Vaunuja tuhottu51,00
Tuhoamissuhde1,67
Vaunuja havaittu122,40
Vahinkoa aiheutettu1.845,60
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus562,60
Anzeigen

Vaunut (213)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
AMX 13 57 GF 71055,20805201161,96%3040,71
Object 268 Version 4103137,8689690560,66%2687,78
Jagdpanzer E 100102235,9159779253,03%1673,45
Löwe 81186,5057672348,82%1334,31
KV-26925,7956271555,94%1753,26
E 50 Ausf. M101949,5861355149,55%1618,90
E 25 7983,3253651048,43%1467,12
G.W. E 100101723,0263039853,77%1553,13
G.W. Tiger (P)8938,1448233353,45%1079,50
Jagdtiger91530,0361731252,24%1220,40
Cromwell B 6809,4265930149,17%1679,05
FV215b (183) 101897,6861829855,70%1465,46
Rhm.-Borsig Waffenträger81324,9462326657,14%1298,60
Ferdinand81315,9653425250,00%1333,91
E 7591839,3580924953,41%1865,31
60TP Lewandowskiego102574,0269624557,55%1933,88
G.W. Tiger91371,2656020750,72%1390,99
Strv S1 81700,3173819458,25%1767,78
Jagdpanther7696,1136919340,93%751,74
Type 4 Heavy91150,0150119147,64%918,07
Matilda4404,7734618960,85%1412,59
Spähpanzer Ru 2519968,7066518557,84%1618,15
Maus101758,2076817460,34%1456,58
G.W. Panther7904,8241416849,40%1071,45
O-Ho81333,6860715757,96%1587,37
AT 86455,4835115750,32%714,35
Somua SM 81678,2891615655,13%1727,56
Object 252U 81480,8087415261,18%1634,00
Tiger II81080,4458914353,15%1189,47
SU-100Y 61032,6164814355,94%1966,49
Jagdpanzer IV6564,0132514251,41%1043,95
Panhard EBR 105101399,0580612751,18%1761,02
T26E4 SuperPershing 8733,2352312348,78%837,47
Object 43091936,8091112356,10%1796,74
VK 45.02 (P) Ausf. A8859,8542111546,09%800,53
KV-856628,7438111456,14%992,77
StuG III Ausf. G5344,0028011246,43%692,83
Type 59 81228,4772810962,39%1702,27
T-4481379,2187610862,04%2169,56
Progetto M35 mod. 46 81404,466639251,09%1531,68
Tiger I7940,474629052,22%1146,76
Charioteer81005,424959045,56%875,57
Object 430 Version II91580,487549052,22%1636,03
M127905,606098953,93%1180,81
AMX ELC bis5304,094158961,80%1089,88
AMX 50 Foch B102850,178798455,95%2360,29
105 leFH18B2 5807,225228371,08%2164,09
KV-2 (R) 61077,936118355,42%2040,50
Hummel6702,723308245,12%1009,28
T28 Concept 71177,457397858,97%1879,92
Tortoise91515,267447751,95%1287,35
Object 263102142,497527448,65%1824,12
Churchill I5516,974127349,32%1121,68
SU-130PM 81683,858317360,27%1770,26
T675378,393237230,56%611,34
ELC EVEN 90 8992,475437258,33%2040,98
Tiger (P)7829,805967054,29%1012,80
AMX 12 t6340,383686946,38%794,17
T-34-85M 6931,936366759,70%1772,22
Type 5 Heavy102179,237386453,13%1520,37
Pz.Kpfw. I Ausf. C3244,753266459,38%1353,44
Challenger7802,565736248,39%982,01
Grille 15101832,255616154,10%1286,12
IS71024,936086053,33%1339,48
Grille5354,672475855,17%677,78
VK 45.02 (P) Ausf. B9804,474585850,00%562,39
Nashorn6728,484445851,72%1237,95
AT 25530,074395666,07%1483,58
AT 15A 7616,863855641,07%670,45
SU-1006581,073095448,15%895,54
T 55A 91724,738795259,62%1931,37
Churchill VII6519,063585147,06%830,00
O-Ni7688,064945040,00%579,71
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5402,623825058,00%1081,31
Pz.Sfl. IVb4227,461994850,00%634,16
T-50-2 6724,728184763,83%2355,90
Waffenträger auf Pz. IV91061,635444656,52%798,61
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4258,492654353,49%626,52
Marder II3214,632094153,66%603,56
Sturer Emil7514,003834148,78%532,83
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4101,682544052,50%232,11
VK 30.01 (P)6397,922773943,59%534,48
Pz.Sfl. IVc5434,743523943,59%847,72
M8A14305,922893850,00%819,53
M40/M4381285,958523764,86%1523,06
Rheinmetall Panzerwagen10814,656173740,54%731,39
M3 Lee4199,471843638,89%496,80
Birch Gun4245,003233655,56%880,06
T-1506915,565263447,06%1690,40
Pz.Kpfw. VII102102,097033357,58%1662,19
T1 Heavy Tank5290,482883148,39%420,10
Sherman Firefly6674,715623154,84%1197,42
Waffenträger auf E 100101573,614773138,71%845,56
VK 16.02 Leopard5271,603193046,67%798,55
KV-220-2 5771,309123083,33%1962,76
KV-48571,384372934,48%355,61
K-91101969,247902948,28%1520,45
T1 Cunningham1127,891762860,71%796,50
Vickers Medium Mk. III3110,931512839,29%197,14
AT 771024,855312748,15%1351,52
Bishop5296,622592638,46%374,01
T-28E with F-30 4610,884972634,62%1815,45
leKpz M 41 90 mm 8764,624732642,31%1096,91
KV-37646,123582532,00%505,48
Alecto4376,003262544,00%1122,93
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4464,884122556,00%1303,66
Covenanter4302,963232466,67%1415,55
Valentine AT3139,131922425,00%223,23
BT-7391,351722352,17%290,59
Object 41681748,435442343,48%2113,14
Crusader5276,272952250,00%636,37
Ikv 1035393,382782152,38%896,79
Rheinmetall Skorpion G 81856,578572152,38%2181,19
ARL 446773,454792040,00%1308,90
IS-3A 81592,6011112085,00%1903,56
S-517432,843761963,16%470,23
Pz.Kpfw. 38 (t)384,421451952,63%155,97
Churchill III 5832,1610541968,42%2710,01
Pz.Kpfw. II Luchs4190,333431861,11%695,12
FV217 Badger101971,566901850,00%1238,43
T-34 shielded 5518,724181838,89%1265,25
Vickers Medium Mk. II2130,121131735,29%416,31
Sexton II3152,352641776,47%724,92
Wespe3128,471491546,67%297,87
SU-76G FT4363,733431553,33%836,88
M374335,363161450,00%1134,01
FV3046404,312841330,77%472,74
Object 140101818,627391330,77%1322,06
Object 430U102142,158881369,23%1686,64
Vickers Medium Mk. I1142,921941266,67%873,00
BT-2288,421341241,67%234,19
A-20426,001841266,67%240,56
Sav m/434169,331891241,67%266,20
AMX 13 757356,175561258,33%631,65
T56 GMC3117,271371136,36%153,78
Renault UE 573120,361771154,55%264,88
Marder 38T4254,182231145,45%459,62
Panzerjäger I2102,901451070,00%414,97
Pz.Kpfw. III Ausf. E379,701371040,00%90,03
T288942,507451060,00%942,73
Panther II8843,504461020,00%799,13
VK 28.016383,805961070,00%1004,97
G.Pz. Mk. VI (e)274,301011050,00%352,76
StuG IV 5383,003171060,00%908,45
ST vz. 394291,44283922,22%930,75
M41 HMC5397,56278922,22%389,55
Universal Carrier 2-pdr2152,44189944,44%500,99
Sherman III5339,67505966,67%975,66
Durchbruchswagen 24155,11184944,44%259,94
T-345158,25206850,00%241,17
Škoda T 256855,75833875,00%2025,96
M2 Medium Tank371,75154825,00%22,04
SU-855221,43257742,86%270,52
Ikv 723157,29177757,14%442,59
T-46339,00111742,86%29,29
M7 Priest3151,71181771,43%395,05
60G FT5173,00211757,14%261,60
M18 Hellcat6382,29188714,29%367,40
T376565,57442742,86%1406,06
TKS z n.k.m. 20 mm 2208,67347666,67%1802,52
Pz.Kpfw. 35 (t)299,33200683,33%532,20
Vickers Mk. E Type B2261,00235616,67%1369,50
T2 Medium Tank2110,67125633,33%318,96
E 100101903,33883683,33%1677,69
T-284115,20216560,00%283,86
Pz.Kpfw. II294,40268560,00%409,67
T-262208,40202560,00%1155,36
AT-12168,40158540,00%508,33
M5 Stuart4225,004525100,00%1049,18
Renault FT AC299,80110540,00%156,86
T26E3 Eagle 7 71007,40549520,00%933,28
M22231,5025440,00%989,40
T3 HMC2135,00259475,00%626,27
SU-76M395,7597450,00%121,59
M3G FT3204,00259475,00%737,81
Cruiser Mk. IV387,501914100,00%329,12
KV-15110,5098425,00%0,00
Pz.Kpfw. I290,25188475,00%558,69
Object 252U Defender 8836,25807475,00%806,57
Tetrarch 279,75122425,00%132,63
SU-1527862,00475333,33%983,86
AMX 40437,00138366,67%236,65
SU-182257,67260366,67%1877,99
T-26G FT2228,00223366,67%1106,04
SU-263137,002343100,00%377,40
Cruiser Mk. III2104,00197333,33%273,92
Loyd Gun Carriage270,00138366,67%422,20
Spähpanzer SP I C7426,33456366,67%664,01
HWK 128825,00604333,33%1154,29
LT-432 8536,007303100,00%767,04
Heavy Tank No. VI 61072,67866366,67%2380,57
M3 Stuart374,5010920,00%80,54
T1 HMC2166,50144250,00%801,43
Type 97 Te-Ke 2231,00242250,00%1647,97
MS-1178,008220,00%184,95
Type 2597 Chi-Ha3104,002712100,00%410,46
AMX 383229,5019620,00%1212,95
VK 30.02 (M)6582,50276250,00%926,51
IS-M8482,00611250,00%338,91
Object 263910,5015020,00%0,00
MTLS-1G14 3318,504932100,00%1546,53
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 80,0026320,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 254,5011920,00%32,66
Kolohousenka133,00910,00%0,00
Chi-Ni20,004410,00%0,00
Hotchkiss H35287,001861100,00%467,24
Stuart I-IV3388,007541100,00%2140,47
Leichttraktor1107,002091100,00%594,86
AC 1 Sentinel 441,008610,00%0,00
Light Mk. VIC 263,001741100,00%382,63
T7 Combat Car 223,00771100,00%261,00
LTP 3137,003051100,00%613,51
BT-7 artillery 360,009110,00%20,15

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Alokas
Liittynyt: 1.10.2018
Lähti: 27.1.2019
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 2.7.2017
Lähti: 29.9.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 21.1.2017
Lähti: 29.6.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 12.12.2015
Lähti: 5.6.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 6.9.2015
Lähti: 1.11.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 8.7.2015
Lähti: 5.9.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.5.2015
Lähti: 6.7.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 29.10.2014
Lähti: 1.5.2015
Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää  Sulje