Riot_hero

clanlogo
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 16.3.2019

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja17167028114
Ø Taso7,630,007,618,55
Voitot931554,26%00,00%1967,86%6657,89%
Häviöitä767744,72%00,00%828,57%4640,35%
Tasapelejä1751,02%00,00%13,57%21,75%
Taisteluja selvitty591234,44%00,00%1242,86%4741,23%
Vaunuja tuhottu181291,0600,00301,071341,18
Tuhoamissuhde1,610,001,882,00
Vaunuja havaittu205171,2000,00371,322021,77
Vahinkoa aiheutettu1.280,510,001.372,391.585,17
Valtauspisteitä212621,2400,00782,792952,59
Puolustuspisteitä86770,5100,0000,00740,65
Kokemus612,230,00836,57762,61
WN71335,500,001466,751529,73
WN81683,030,001966,731909,57
Yhteensä
Taisteluja17167
Ø Taso7,63
Voitot931554,26%
Häviöitä767744,72%
Tasapelejä1751,02%
Taisteluja selvitty591234,44%
Vaunuja tuhottu181291,06
Tuhoamissuhde1,61
Vaunuja havaittu205171,20
Vahinkoa aiheutettu1.280,51
Valtauspisteitä212621,24
Puolustuspisteitä86770,51
Kokemus612,23
WN71335,50
WN81683,03
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja28
Ø Taso7,61
Voitot1967,86%
Häviöitä828,57%
Tasapelejä13,57%
Taisteluja selvitty1242,86%
Vaunuja tuhottu301,07
Tuhoamissuhde1,88
Vaunuja havaittu371,32
Vahinkoa aiheutettu1.372,39
Valtauspisteitä782,79
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus836,57
WN71466,75
WN81966,73
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja114
Ø Taso8,55
Voitot6657,89%
Häviöitä4640,35%
Tasapelejä21,75%
Taisteluja selvitty4741,23%
Vaunuja tuhottu1341,18
Tuhoamissuhde2,00
Vaunuja havaittu2021,77
Vahinkoa aiheutettu1.585,17
Valtauspisteitä2952,59
Puolustuspisteitä740,65
Kokemus762,61
WN71529,73
WN81909,57
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja56000
Voitot2341,07%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3257,14%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä11,79%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1526,79%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu260,4600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,630,000,000,00
Vaunuja havaittu470,8400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.612,090,000,000,00
Valtauspisteitä100,1800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä20,0400,0000,0000,00
Kokemus538,340,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja56
Voitot2341,07%
Häviöitä3257,14%
Tasapelejä11,79%
Taisteluja selvitty1526,79%
Vaunuja tuhottu260,46
Tuhoamissuhde0,63
Vaunuja havaittu470,84
Vahinkoa aiheutettu1.612,09
Valtauspisteitä100,18
Puolustuspisteitä20,04
Kokemus538,34
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja27000
Voitot1348,15%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1451,85%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty829,63%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu140,5200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,740,000,000,00
Vaunuja havaittu311,1500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu993,740,000,000,00
Valtauspisteitä772,8500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä60,2200,0000,0000,00
Kokemus444,110,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja27
Voitot1348,15%
Häviöitä1451,85%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty829,63%
Vaunuja tuhottu140,52
Tuhoamissuhde0,74
Vaunuja havaittu311,15
Vahinkoa aiheutettu993,74
Valtauspisteitä772,85
Puolustuspisteitä60,22
Kokemus444,11
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja10000
Voitot330,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä770,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty110,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu30,3000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,330,000,000,00
Vaunuja havaittu80,8000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu298,700,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus168,300,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja10
Voitot330,00%
Häviöitä770,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty110,00%
Vaunuja tuhottu30,30
Tuhoamissuhde0,33
Vaunuja havaittu80,80
Vahinkoa aiheutettu298,70
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus168,30
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja199000
Voitot9949,75%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä10050,25%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5829,15%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1020,5100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,720,000,000,00
Vaunuja havaittu1400,7000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu894,570,000,000,00
Valtauspisteitä5522,7700,0000,0000,00
Puolustuspisteitä11735,8900,0000,0000,00
Kokemus593,410,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja199
Voitot9949,75%
Häviöitä10050,25%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty5829,15%
Vaunuja tuhottu1020,51
Tuhoamissuhde0,72
Vaunuja havaittu1400,70
Vahinkoa aiheutettu894,57
Valtauspisteitä5522,77
Puolustuspisteitä11735,89
Kokemus593,41
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja269000
Voitot12847,58%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä13650,56%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä51,86%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty10338,29%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1940,7200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,170,000,000,00
Vaunuja havaittu1920,7100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.053,280,000,000,00
Valtauspisteitä1500,5600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2751,0200,0000,0000,00
Kokemus453,450,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja269
Voitot12847,58%
Häviöitä13650,56%
Tasapelejä51,86%
Taisteluja selvitty10338,29%
Vaunuja tuhottu1940,72
Tuhoamissuhde1,17
Vaunuja havaittu1920,71
Vahinkoa aiheutettu1.053,28
Valtauspisteitä1500,56
Puolustuspisteitä2751,02
Kokemus453,45
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja690015
Voitot3043,48%00,00%00,00%960,00%
Häviöitä3956,52%00,00%00,00%640,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2536,23%00,00%00,00%533,33%
Vaunuja tuhottu580,8400,0000,00130,87
Tuhoamissuhde1,320,000,001,30
Vaunuja havaittu1141,6500,0000,00684,53
Vahinkoa aiheutettu1.963,510,000,001.330,87
Valtauspisteitä831,2000,0000,00624,13
Puolustuspisteitä170,2500,0000,0000,00
Kokemus596,410,000,00688,27
Yhteensä
Taisteluja69
Voitot3043,48%
Häviöitä3956,52%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2536,23%
Vaunuja tuhottu580,84
Tuhoamissuhde1,32
Vaunuja havaittu1141,65
Vahinkoa aiheutettu1.963,51
Valtauspisteitä831,20
Puolustuspisteitä170,25
Kokemus596,41
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja15
Voitot960,00%
Häviöitä640,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty533,33%
Vaunuja tuhottu130,87
Tuhoamissuhde1,30
Vaunuja havaittu684,53
Vahinkoa aiheutettu1.330,87
Valtauspisteitä624,13
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus688,27
Anzeigen

Vaunut (217)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
AMX 13 57 GF 71055,78808204162,03%3037,33
Object 268 Version 4103137,1489690660,71%2687,80
Jagdpanzer E 100102225,7759980153,31%1668,99
Löwe 81186,5057672348,82%1334,31
KV-26925,5556371656,01%1755,18
E 50 Ausf. M101949,5861355149,55%1618,90
E 25 7982,7253751148,53%1467,09
G.W. E 100101727,5263440154,11%1561,80
G.W. Tiger (P)8938,1448233353,45%1079,50
Jagdtiger91530,0361731252,24%1220,40
Cromwell B 6810,7266030249,34%1681,80
FV215b (183) 101890,3461630055,67%1456,62
Rhm.-Borsig Waffenträger81324,9462326657,14%1298,60
Panhard EBR 105101467,0981325453,15%1870,58
Ferdinand81315,9653425250,00%1333,91
60TP Lewandowskiego102592,4070125157,37%1946,29
E 7591839,3580924953,41%1865,31
G.W. Tiger91371,2656020750,72%1390,99
Strv S1 81700,7173719557,95%1763,82
Jagdpanther7696,1136919340,93%751,74
Type 4 Heavy91150,0150119147,64%918,07
Matilda4404,7734618960,85%1412,59
Spähpanzer Ru 2519968,7066518557,84%1618,15
Maus101780,7976817759,89%1477,53
Somua SM 81681,6991116956,21%1808,64
G.W. Panther7904,8241416849,40%1071,45
O-Ho81333,6860715757,96%1587,37
AT 86455,4835115750,32%714,35
Object 252U 81466,9887115461,69%1614,76
SU-100Y 61025,3264914556,55%1955,05
Tiger II81080,4458914353,15%1189,47
Jagdpanzer IV6564,0132514251,41%1043,95
T26E4 SuperPershing 8733,2352312348,78%837,47
Object 43091936,8091112356,10%1796,74
VK 45.02 (P) Ausf. A8859,8542111546,09%800,53
KV-856628,7438111456,14%992,77
Type 59 81241,8874211263,39%1749,03
StuG III Ausf. G5344,0028011246,43%692,83
T-4481379,2187610862,04%2169,56
Progetto M35 mod. 46 81406,716699351,61%1546,20
Tiger I7940,474629052,22%1146,76
Charioteer81005,424959045,56%875,57
Object 430 Version II91580,487549052,22%1636,03
M127905,606098953,93%1180,81
AMX ELC bis5304,094158961,80%1089,88
KV-2 (R) 61061,506188854,55%2008,98
AMX 50 Foch B102800,718598754,02%2289,80
SU-130PM 81705,238318759,77%1764,58
105 leFH18B2 5809,095208570,59%2160,84
Hummel6702,723308245,12%1009,28
T28 Concept 71177,457397858,97%1879,92
Tortoise91515,267447751,95%1287,35
T-50-2 6689,877807660,53%2226,87
Object 263102142,497527448,65%1824,12
Churchill I5516,974127349,32%1121,68
T675378,393237230,56%611,34
ELC EVEN 90 8992,475437258,33%2040,98
Type 5 Heavy102146,417147149,30%1412,17
Tiger (P)7829,805967054,29%1012,80
AMX 12 t6340,383686946,38%794,17
T-34-85M 6931,936366759,70%1772,22
Pz.Kpfw. I Ausf. C3241,753306560,00%1334,51
T9592304,289836464,06%2193,06
Challenger7802,565736248,39%982,01
T 55A 91677,668686259,68%1843,86
Grille 15101832,255616154,10%1286,12
IS71024,936086053,33%1339,48
Grille5354,672475855,17%677,78
VK 45.02 (P) Ausf. B9804,474585850,00%562,39
Nashorn6728,484445851,72%1237,95
AT 25530,074395666,07%1483,58
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5438,364125658,93%1231,93
AT 15A 7616,863855641,07%670,45
SU-1006581,073095448,15%895,54
Churchill VII6519,063585147,06%830,00
O-Ni7688,064945040,00%579,71
Pz.Sfl. IVb4227,461994850,00%634,16
Waffenträger auf Pz. IV91061,635444656,52%798,61
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4258,492654353,49%626,52
Marder II3214,632094153,66%603,56
Sturer Emil7514,003834148,78%532,83
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4101,682544052,50%232,11
VK 30.01 (P)6397,922773943,59%534,48
Pz.Sfl. IVc5434,743523943,59%847,72
M8A14305,922893850,00%819,53
M40/M4381285,958523764,86%1523,06
Rheinmetall Panzerwagen10814,656173740,54%731,39
M3 Lee4199,471843638,89%496,80
Birch Gun4245,003233655,56%880,06
Leo71370,888913464,71%2829,09
T-1506915,565263447,06%1690,40
Pz.Kpfw. VII102102,097033357,58%1662,19
T1 Heavy Tank5290,482883148,39%420,10
Sherman Firefly6674,715623154,84%1197,42
Waffenträger auf E 100101573,614773138,71%845,56
VK 16.02 Leopard5271,603193046,67%798,55
KV-220-2 5771,309123083,33%1962,76
KV-48571,384372934,48%355,61
K-91101969,247902948,28%1520,45
T1 Cunningham1127,891762860,71%796,50
Vickers Medium Mk. III3110,931512839,29%197,14
IS-3A 81649,3910512875,00%1955,77
T-28E with F-30 4621,185062835,71%1836,21
AT 771024,855312748,15%1351,52
Bishop5296,622592638,46%374,01
leKpz M 41 90 mm 8764,624732642,31%1096,91
KV-37646,123582532,00%505,48
Alecto4376,003262544,00%1122,93
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4464,884122556,00%1303,66
Covenanter4302,963232466,67%1415,55
Valentine AT3139,131922425,00%223,23
BT-7391,351722352,17%290,59
Object 41681748,435442343,48%2113,14
Crusader5276,272952250,00%636,37
Ikv 1035393,382782152,38%896,79
Rheinmetall Skorpion G 81856,578572152,38%2181,19
ARL 446773,454792040,00%1308,90
S-517432,843761963,16%470,23
Pz.Kpfw. 38 (t)384,421451952,63%155,97
Churchill III 5832,1610541968,42%2710,01
Pz.Kpfw. II Luchs4190,333431861,11%695,12
FV217 Badger101971,566901850,00%1238,43
T-34 shielded 5518,724181838,89%1265,25
Vickers Medium Mk. II2130,121131735,29%416,31
Sexton II3152,352641776,47%724,92
Wespe3128,471491546,67%297,87
SU-76G FT4363,733431553,33%836,88
Škoda T 256692,006941464,29%1501,61
M374335,363161450,00%1134,01
Object 140101878,217741435,71%1382,21
Object 430U102211,298471464,29%1736,69
FV3046404,312841330,77%472,74
Vickers Medium Mk. I1142,921941266,67%873,00
BT-2288,421341241,67%234,19
A-20426,001841266,67%240,56
Sav m/434169,331891241,67%266,20
AMX 13 757356,175561258,33%631,65
T56 GMC3117,271371136,36%153,78
Renault UE 573120,361771154,55%264,88
Marder 38T4254,182231145,45%459,62
Panhard EBR 75 (FL 10) 8747,916821154,55%1118,05
Panzerjäger I2102,901451070,00%414,97
Pz.Kpfw. III Ausf. E379,701371040,00%90,03
T288942,507451060,00%942,73
Panther II8843,504461020,00%799,13
VK 28.016383,805961070,00%1004,97
G.Pz. Mk. VI (e)274,301011050,00%352,76
StuG IV 5383,003171060,00%908,45
ST vz. 394291,44283922,22%930,75
M41 HMC5397,56278922,22%389,55
Universal Carrier 2-pdr2152,44189944,44%500,99
Sherman III5339,67505966,67%975,66
Durchbruchswagen 24155,11184944,44%259,94
T-345158,25206850,00%241,17
M2 Medium Tank371,75154825,00%22,04
SU-855221,43257742,86%270,52
TKS z n.k.m. 20 mm 2197,86333757,14%1568,92
Ikv 723157,29177757,14%442,59
T-46339,00111742,86%29,29
M7 Priest3151,71181771,43%395,05
60G FT5173,00211757,14%261,60
M18 Hellcat6382,29188714,29%367,40
T376565,57442742,86%1406,06
Pz.Kpfw. 35 (t)299,33200683,33%532,20
SU-1527720,33384616,67%742,29
Vickers Mk. E Type B2261,00235616,67%1369,50
T2 Medium Tank2110,67125633,33%318,96
E 100101903,33883683,33%1677,69
T-284115,20216560,00%283,86
Pz.Kpfw. II294,40268560,00%409,67
T-262208,40202560,00%1155,36
AT-12168,40158540,00%508,33
M5 Stuart4225,004525100,00%1049,18
Renault FT AC299,80110540,00%156,86
T26E3 Eagle 7 71007,40549520,00%933,28
M22231,5025440,00%989,40
T3 HMC2135,00259475,00%626,27
SU-76M395,7597450,00%121,59
M3G FT3204,00259475,00%737,81
Cruiser Mk. IV387,501914100,00%329,12
KV-15110,5098425,00%0,00
Pz.Kpfw. I290,25188475,00%558,69
Object 252U Defender 8836,25807475,00%806,57
Tetrarch 279,75122425,00%132,63
AMX 40437,00138366,67%236,65
SU-182257,67260366,67%1877,99
T-26G FT2228,00223366,67%1106,04
SU-263137,002343100,00%377,40
Cruiser Mk. III2104,00197333,33%273,92
Loyd Gun Carriage270,00138366,67%422,20
Spähpanzer SP I C7426,33456366,67%664,01
HWK 128825,00604333,33%1154,29
LT-432 8536,007303100,00%767,04
MTLS-1G14 3368,005843100,00%1837,86
Heavy Tank No. VI 61072,67866366,67%2380,57
M3 Stuart374,5010920,00%80,54
T1 HMC2166,50144250,00%801,43
Type 97 Te-Ke 2231,00242250,00%1647,97
MS-1178,008220,00%184,95
Type 2597 Chi-Ha3104,002712100,00%410,46
AMX 383229,5019620,00%1212,95
VK 30.02 (M)6582,50276250,00%926,51
IS-M8482,00611250,00%338,91
Object 263910,5015020,00%0,00
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 80,0026320,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 254,5011920,00%32,66
Kolohousenka133,00910,00%0,00
Chi-Ni20,004410,00%0,00
Hotchkiss H35287,001861100,00%467,24
Stuart I-IV3388,007541100,00%2140,47
Konštrukta T-34/1007999,008301100,00%1606,81
Leichttraktor1107,002091100,00%594,86
AC 1 Sentinel 441,008610,00%0,00
Light Mk. VIC 263,001741100,00%382,63
T7 Combat Car 223,00771100,00%261,00
LTP 3137,003051100,00%613,51
BT-7 artillery 360,009110,00%20,15

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 16.3.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 1.10.2018
Lähti: 27.1.2019
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 2.7.2017
Lähti: 29.9.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 21.1.2017
Lähti: 29.6.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 12.12.2015
Lähti: 5.6.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 6.9.2015
Lähti: 1.11.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 8.7.2015
Lähti: 5.9.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.5.2015
Lähti: 6.7.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 29.10.2014
Lähti: 1.5.2015
Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää  Sulje