PANZERRISO

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.5.2017

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja7309702231061
Ø Taso7,230,009,018,70
Voitot3936953,86%00,00%11149,78%56653,35%
Häviöitä3265144,67%00,00%10848,43%47644,86%
Tasapelejä10771,47%00,00%41,79%191,79%
Taisteluja selvitty2100328,73%00,00%3515,70%25624,13%
Vaunuja tuhottu872751,1900,001950,8712471,18
Tuhoamissuhde1,680,001,041,55
Vaunuja havaittu959741,3100,003291,4812961,22
Vahinkoa aiheutettu1.215,440,001.592,051.837,89
Valtauspisteitä1089201,4900,00660,306110,58
Puolustuspisteitä686930,9400,00220,106580,62
Kokemus696,500,00719,52802,70
WN71470,520,001133,981465,08
WN81794,640,001312,241912,79
Yhteensä
Taisteluja73097
Ø Taso7,23
Voitot3936953,86%
Häviöitä3265144,67%
Tasapelejä10771,47%
Taisteluja selvitty2100328,73%
Vaunuja tuhottu872751,19
Tuhoamissuhde1,68
Vaunuja havaittu959741,31
Vahinkoa aiheutettu1.215,44
Valtauspisteitä1089201,49
Puolustuspisteitä686930,94
Kokemus696,50
WN71470,52
WN81794,64
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja223
Ø Taso9,01
Voitot11149,78%
Häviöitä10848,43%
Tasapelejä41,79%
Taisteluja selvitty3515,70%
Vaunuja tuhottu1950,87
Tuhoamissuhde1,04
Vaunuja havaittu3291,48
Vahinkoa aiheutettu1.592,05
Valtauspisteitä660,30
Puolustuspisteitä220,10
Kokemus719,52
WN71133,98
WN81312,24
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja1061
Ø Taso8,70
Voitot56653,35%
Häviöitä47644,86%
Tasapelejä191,79%
Taisteluja selvitty25624,13%
Vaunuja tuhottu12471,18
Tuhoamissuhde1,55
Vaunuja havaittu12961,22
Vahinkoa aiheutettu1.837,89
Valtauspisteitä6110,58
Puolustuspisteitä6580,62
Kokemus802,70
WN71465,08
WN81912,79
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1150000
Voitot59952,09%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä49943,39%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä524,52%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty39234,09%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu6590,5700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,870,000,000,00
Vaunuja havaittu7950,6900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.235,340,000,000,00
Valtauspisteitä12751,1100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä15321,3300,0000,0000,00
Kokemus697,390,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1150
Voitot59952,09%
Häviöitä49943,39%
Tasapelejä524,52%
Taisteluja selvitty39234,09%
Vaunuja tuhottu6590,57
Tuhoamissuhde0,87
Vaunuja havaittu7950,69
Vahinkoa aiheutettu1.235,34
Valtauspisteitä12751,11
Puolustuspisteitä15321,33
Kokemus697,39
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja220000
Voitot12958,64%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä8538,64%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä62,73%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty7634,55%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1410,6400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,980,000,000,00
Vaunuja havaittu1710,7800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu972,120,000,000,00
Valtauspisteitä1860,8500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1730,7900,0000,0000,00
Kokemus711,160,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja220
Voitot12958,64%
Häviöitä8538,64%
Tasapelejä62,73%
Taisteluja selvitty7634,55%
Vaunuja tuhottu1410,64
Tuhoamissuhde0,98
Vaunuja havaittu1710,78
Vahinkoa aiheutettu972,12
Valtauspisteitä1860,85
Puolustuspisteitä1730,79
Kokemus711,16
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja75000
Voitot4053,33%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä3344,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä22,67%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2432,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu450,6000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,880,000,000,00
Vaunuja havaittu740,9900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu397,030,000,000,00
Valtauspisteitä2413,2100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1311,7500,0000,0000,00
Kokemus424,120,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja75
Voitot4053,33%
Häviöitä3344,00%
Tasapelejä22,67%
Taisteluja selvitty2432,00%
Vaunuja tuhottu450,60
Tuhoamissuhde0,88
Vaunuja havaittu740,99
Vahinkoa aiheutettu397,03
Valtauspisteitä2413,21
Puolustuspisteitä1311,75
Kokemus424,12
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja718000
Voitot43961,14%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä26837,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä111,53%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty26937,47%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu5020,7000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,120,000,000,00
Vaunuja havaittu4360,6100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.055,090,000,000,00
Valtauspisteitä10001,3900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä7571,0500,0000,0000,00
Kokemus716,790,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja718
Voitot43961,14%
Häviöitä26837,33%
Tasapelejä111,53%
Taisteluja selvitty26937,47%
Vaunuja tuhottu5020,70
Tuhoamissuhde1,12
Vaunuja havaittu4360,61
Vahinkoa aiheutettu1.055,09
Valtauspisteitä10001,39
Puolustuspisteitä7571,05
Kokemus716,79
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja17000
Voitot1270,59%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä529,41%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty952,94%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu171,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,130,000,000,00
Vaunuja havaittu100,5900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.407,590,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus983,760,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja17
Voitot1270,59%
Häviöitä529,41%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty952,94%
Vaunuja tuhottu171,00
Tuhoamissuhde2,13
Vaunuja havaittu100,59
Vahinkoa aiheutettu1.407,59
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus983,76
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja345000
Voitot21361,74%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä13137,97%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä10,29%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty14140,87%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2730,7900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,340,000,000,00
Vaunuja havaittu1870,5400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.112,620,000,000,00
Valtauspisteitä5231,5200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3621,0500,0000,0000,00
Kokemus758,170,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja345
Voitot21361,74%
Häviöitä13137,97%
Tasapelejä10,29%
Taisteluja selvitty14140,87%
Vaunuja tuhottu2730,79
Tuhoamissuhde1,34
Vaunuja havaittu1870,54
Vahinkoa aiheutettu1.112,62
Valtauspisteitä5231,52
Puolustuspisteitä3621,05
Kokemus758,17
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja183000
Voitot10758,47%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä7540,98%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä10,55%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty5831,69%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1130,6200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,900,000,000,00
Vaunuja havaittu1260,6900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.583,820,000,000,00
Valtauspisteitä4482,4500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1140,6200,0000,0000,00
Kokemus802,370,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja183
Voitot10758,47%
Häviöitä7540,98%
Tasapelejä10,55%
Taisteluja selvitty5831,69%
Vaunuja tuhottu1130,62
Tuhoamissuhde0,90
Vaunuja havaittu1260,69
Vahinkoa aiheutettu1.583,82
Valtauspisteitä4482,45
Puolustuspisteitä1140,62
Kokemus802,37
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (276)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Type 59 81232,14820429053,17%1887,63
Leichttraktor1335,33615236166,84%2892,63
Type T-345761,13676212758,39%2942,39
Škoda T 5091977,54849190253,31%1984,32
E 100102149,71751179750,86%1951,53
E 7591611,09610150549,50%1706,24
T-5491313,19713149650,53%1468,67
T110E5101883,28743143050,14%1639,52
IS-381522,25863142659,47%2120,47
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4595,60620128158,78%2382,34
Löwe 81440,49811128050,08%1886,58
T-62A101556,57699126748,78%1386,61
IS-7101897,79764125153,80%1815,59
AMX Chasseur de chars 81125,91747118450,08%1544,85
Bat.-Châtillon 25 t101390,85674117345,61%1079,35
FCM 36 Pak 40 3530,78593114564,80%2417,38
105 leFH18B2 5722,46576108655,06%1725,02
IS-4102069,2078699053,84%1965,95
AMX 50 B102001,3970895949,95%1681,05
Škoda T 256901,6773183154,03%2114,25
KV-15819,6274681061,60%2506,53
AMX 13 9091013,1574478854,19%1580,50
Tetrarch 2309,9046476064,34%2240,59
Rheinmetall Skorpion G 81655,7179775450,27%1839,66
Prototipo Standard B92131,9687672355,46%1991,72
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2364,8257471864,48%1950,27
FV4202 81218,4282071353,72%1673,85
E 50 Ausf. M101878,1171169645,26%1594,08
Object 907 101784,7577169649,14%1309,63
E 25 71166,6375669050,29%1844,48
T-1091612,5075362551,68%1790,74
BT-22305,5451861563,90%2512,21
E 5091201,3661561042,95%1049,00
Object 268102416,3876457054,04%2066,72
VK 36.01 (H)6527,3633955550,63%915,45
T-448882,4261453153,86%1241,49
Object 252U 81662,8088848452,48%1886,84
T-34-856631,1649046849,57%1256,11
T-505194,0442645753,39%577,53
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5356,2931745746,17%817,91
M41 Walker Bulldog8800,1272544953,45%1565,95
Object 70492245,6674844847,99%2054,04
Tiger II8960,4049043246,76%1075,63
O-I61047,7076043053,26%2077,96
Matilda IV 5717,7275642863,08%2546,97
AT 25873,3275842167,70%3237,46
Bat.-Châtillon 25 t AP91339,7260941851,67%1487,62
Tiger I7598,1136540945,97%629,37
FV215b 101929,6073039146,80%1627,88
SU-100Y 6975,8968638556,10%2110,07
T54E191906,4381637350,13%1858,27
TVP T 50/51101997,2574535750,14%1544,17
WZ-1317601,2270135450,00%1118,08
Strv m/42-57 Alt A.2 6896,2768535452,54%1830,92
Jagdpanzer IV6963,7970433554,33%2259,59
IS-6 B 81460,2885332857,32%1824,25
Conqueror91960,0979832650,61%2086,74
Object 140101397,2868832347,68%1022,30
Centurion Mk. 7/191666,6776331945,77%1637,46
MS-11272,1846731363,58%2175,16
Heavy Tank No. VI 61070,5276830957,93%2274,90
Panther II8780,0648530845,13%913,60
AMX 13 57 71052,3686430855,52%1970,42
AMX 50 12091798,6576329151,89%1909,41
Progetto M35 mod. 46 81566,6783429152,92%1778,06
Progetto M40 mod. 65102522,2882228551,23%2000,47
ISU-15281410,4558028243,26%1604,64
G.W. Tiger91406,4060428246,81%1383,96
IS-5 (Object 730) 81525,3787827759,21%1967,39
Waffenträger auf E 100102082,8971127651,45%1435,50
AMX 12 t6426,4853127554,55%1191,73
VK 72.01 (K) 102363,5587227059,26%1975,14
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3482,4367626767,42%2521,84
Hummel6929,1639326348,67%1506,93
SU-1527949,9852825657,81%1530,72
Panther7586,4340525450,00%781,71
Rhm.-Borsig Waffenträger81738,5280725453,15%2097,88
Centurion Action X101619,0465725245,24%1193,76
KV-220-2 5773,5584124864,52%2125,97
Maus102375,0290923861,76%2224,69
Waffenträger auf Pz. IV92259,0185023652,12%2351,60
G.W. Panther71244,7149023049,57%1723,82
STA-2 81116,2979223054,35%1574,98
T3091798,3377722553,33%1612,83
T57 Heavy Tank102044,6272422549,33%1541,75
AMX 30 1er prototype91494,2673822251,35%1368,56
IS71091,3472121452,80%1760,33
AMX 50 Foch B102310,7973420545,37%1805,09
Caernarvon81123,6372020454,41%1314,95
Centurion Mk. I81315,8080520357,14%1910,09
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4550,4770820158,71%1962,52
T3281254,5577919452,06%1703,49
Dicker Max 6966,1067919356,99%2011,01
TVP VTU Koncept81059,9967819250,00%1491,68
AMX 13 757603,5146718756,68%1331,84
T-28E with F-30 4591,2365318564,32%2204,45
Cromwell6781,7866118452,72%1745,31
WZ-13281069,0872517852,25%1950,20
T-34-85M 6825,7173717755,93%1663,38
T-437674,9646217555,43%1088,34
ELC EVEN 90 81073,2776717450,00%1984,95
P.44 Pantera81440,1280117352,60%1881,82
AMX AC mle. 4881080,1866817352,02%1211,04
Pz.Kpfw. T 25 5684,0169617361,27%2343,64
WZ-111 model 1-491962,0483817151,46%1964,60
Grille 15101892,7564317045,88%1312,34
STA-181106,0170916456,71%1443,15
Emil II91879,3586316256,17%2051,68
T2971185,9477016058,75%1734,13
59-166447,4559315946,54%1171,72
AMX 50 10081672,9883415658,33%2336,22
Object 430 Version II91637,0188615662,18%2023,30
AMX M4 mle. 4571146,8477415359,48%1883,51
T28 Prototype81218,8069215152,98%1293,53
Chrysler K GF 81453,6084915155,63%1747,06
Konštrukta T-34/10071095,1973615052,67%2088,37
SU-1006782,3754115063,33%1646,14
Lorraine 155 mle. 5181028,1968814850,68%1036,64
Churchill III 5747,0894714757,14%2176,26
Pz.Kpfw. II Luchs4391,9457614659,59%1748,57
T71 DA7627,8668114555,17%1362,65
Emil I81569,5288614355,24%1920,70
Type 64 6603,0461814151,06%1400,12
Type 62 7618,0569914054,29%1333,37
Pz.Kpfw. III Ausf. E388,5413913950,36%211,80
Jagdpanther II81596,6573113947,48%1798,09
Lorraine 155 mle. 507640,1448913855,80%742,70
KV-26824,4565913754,01%1578,50
StuG IV 5661,8155713752,55%1983,70
MT-256353,9653713652,21%962,93
Škoda T 40 6778,6863813652,94%1571,52
VK 45.02 (P) Ausf. A81526,8080713447,01%2081,86
Type 3 Chi-Nu Kai 5658,3366713459,70%2351,93
KV-5 81518,6389313452,24%1944,19
Pz.Kpfw. III Ausf. J452,9312413243,18%20,08
O-Ho81205,6278813152,67%1413,13
Type 5 Chi-Ri71083,5872212945,74%1980,99
Grille5572,3231512948,06%1264,59
T6981313,3483212957,36%1944,18
Excelsior 5801,0477212958,14%2364,85
AMX 50 Foch91657,9774412746,46%1574,45
VK 45.02 (P) Ausf. B91623,2280712254,92%1747,27
T-345338,3334011954,62%896,60
Charioteer81452,6474711852,54%1680,11
T25/271019,1958511743,59%1494,41
Sturer Emil71164,3267511552,17%1954,92
Black Prince71193,5183511361,95%1969,49
IS-271188,3979511359,29%1822,26
M127879,9265911355,75%1207,99
AMX 65 t81214,2075311254,46%1548,96
StuG III Ausf. G5392,2738010349,51%876,64
Object 41681208,0879310256,86%1829,81
KV-856984,8672010057,00%1956,08
Leo71163,707719754,64%2097,85
Comet7944,897579656,25%1727,49
AMX AC mle. 4671049,066389544,21%1662,53
T23E3 7876,046389545,26%1456,07
S35 CA5737,735059450,00%2054,74
A-4471031,277519255,43%1836,50
11081393,138348854,55%1761,96
Jagdpanther71071,946388247,56%1474,30
M18 Hellcat6897,775678150,62%1837,47
Kolohousenka1231,524067955,70%1670,16
T376602,966717956,96%1764,37
SU-855395,653037745,45%777,23
Strv 746837,237377764,94%1907,96
KV-137635,456117750,65%1064,40
Nashorn61235,307457751,95%2851,20
WZ-111 model 5A101930,707127644,74%1281,52
T-54 ltwt.9885,416787647,37%1186,38
LTTB8724,627057650,00%1342,50
A-436770,076177553,33%1591,65
M446807,836017554,67%1582,32
P.43 ter71248,868447467,57%2216,04
O-I Experimental5918,437937467,57%2318,01
AT 86911,126637352,05%2022,63
T 55A 91852,928417356,16%1902,11
ARL V396805,834997252,78%1677,29
O-Ni71240,658357157,75%1893,33
Großtraktor - Krupp 3303,144917157,75%1334,65
Tiger (P)71394,728606953,62%2190,87
Pz.Kpfw. II268,401416752,24%197,21
AMX ELC bis5326,605016756,72%1187,42
Challenger71317,557616656,06%2092,97
Ikv 65 Alt II6702,305526346,03%1325,57
TOG II* 6977,737086355,56%2038,70
T216544,055676050,00%1531,92
Super Conqueror101948,378326063,33%1427,41
T1E6 2191,404096051,67%1411,89
Valentine AT3319,413395944,07%1089,34
leKpz M 41 90 mm 81163,197155938,98%2040,78
Churchill I5744,626385855,17%2014,15
SU-100M171112,487065858,62%1706,86
M3 Lee4297,913495538,18%1044,30
M66864,316645453,70%1650,21
Churchill VII6972,407595354,72%2327,25
AT 771220,928035358,49%1855,01
T28 Concept 71239,758105352,83%2081,44
T-127 3352,854505244,23%1472,12
T1 Heavy Tank5561,805884953,06%1368,25
Lorraine 40 t 81560,318944957,14%2083,04
VK 30.01 (P)6739,066064854,17%1463,94
T675600,515034757,45%1685,96
T-29 3345,774424753,19%1682,84
Matilda Black Prince 5608,135194748,94%1570,34
SU-76M3373,463774641,30%1406,61
Achilles61063,987674461,36%2328,40
FV4004 Conway91666,817814360,47%1616,03
Type 3 Chi-Nu5502,454854252,38%1553,62
Type 4 Chi-To6964,337394252,38%2239,67
Valentine II 4421,105924254,76%1824,06
Type 4 Heavy91269,365693930,77%959,85
Lago4337,744073852,63%1250,34
Ikv 90 Typ B7819,585273844,74%1075,75
IS-3A 81831,169553844,74%2778,11
Strv m/425570,356193767,57%1851,26
AT 1581284,006943745,95%1375,36
T14 5622,546673554,29%1582,03
AC 1 Sentinel 4462,205303554,29%2005,88
LTP 3473,976543560,00%3731,58
M41 HMC5649,065023455,88%1158,65
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2198,094003450,00%1185,05
ARL 446888,887233366,67%1944,19
Škoda T 245508,815163253,13%1775,65
Ikv 1035693,135863262,50%2131,87
Renault UE 573262,193103237,50%919,00
M24 Chaffee5484,195823253,13%1827,59
Type 586935,947853161,29%2613,33
T-262171,171902951,72%890,56
Wespe369,291432853,57%161,15
Alecto4350,823972860,71%1136,26
M5 Stuart4451,695752650,00%2777,77
M75600,885962560,00%2815,92
Marder 38T4642,525952552,00%2353,73
BT-7 artillery 3225,324022552,00%1265,89
A-20459,252982450,00%92,93
Somua SAu 404530,674562458,33%1988,63
T3 HMC2327,004232352,17%1862,72
IS-6 81776,369822268,18%2496,73
Object 430U101899,238222259,09%1339,83
M8A14404,295452185,71%1478,43
D12219,163811952,63%1436,00
T56 GMC3236,893031952,63%712,53
Covenanter4384,615101861,11%2021,11
AMX 50 Foch (155) 102398,188281764,71%1861,43
T25 Pilot Number 1 8835,247911764,71%1062,01
Type 5 Ke-Ho4472,505991675,00%2280,05
AT-12175,602561553,33%685,62
Object 252U Defender 8861,576361450,00%715,41
D23133,252101250,00%384,02
M5A1 Stuart4372,005171258,33%1861,24
M2 Medium Tank3251,584591283,33%1266,97
Archer5429,583471241,67%812,52
T-34 shielded 5685,177481258,33%2173,96
Caernarvon Action X 81131,088771275,00%1416,69
B14159,912481136,36%272,61
Crusader5516,506931080,00%1997,49
T-45 2190,002941030,00%942,47
Pz.Kpfw. T 15 3474,00818966,67%4020,86
M3 Stuart3172,50338850,00%703,34
Vickers Medium Mk. I1215,00376785,71%1394,32
T7 Combat Car 2175,00544757,14%1141,55
Renault FT 75 BS2165,67221650,00%1026,21
Lorraine 39L AM3581,17384650,00%2572,40
T2 Medium Tank2201,83453666,67%1308,02
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81011,8345560,00%1013,64
Turán III prototípus 5847,17820666,67%3029,72
T1 Cunningham1229,40494560,00%1747,48
Marder II3383,505254100,00%1451,78
Light Mk. VIC 2123,25241475,00%790,89
Strv fm/211158,67412366,67%1109,58
Strv m/382299,67610366,67%1981,17
Universal Carrier 2-pdr2414,00441250,00%2323,65
Strv m/40L3306,006081100,00%1614,05
M2 Light Tank2283,006671100,00%1746,66
MTLS-1G14 3356,008541100,00%1886,80

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.5.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 6.6.2016
Lähti: 9.7.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.5.2015
Lähti: 3.6.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.1.2015
Lähti: 1.5.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 10.1.2014
Lähti: 3.1.2015
Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää  Sulje