MadMikel

clanlogo
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 25.1.2019

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2310422102673
Ø Taso7,618,098,027,69
Voitot1262654,65%1463,64%6159,80%37956,32%
Häviöitä1026344,42%836,36%4140,20%28342,05%
Tasapelejä2150,93%00,00%00,00%111,63%
Taisteluja selvitty728931,55%836,36%3029,41%20129,87%
Vaunuja tuhottu238461,03150,681021,007271,08
Tuhoamissuhde1,511,071,421,54
Vaunuja havaittu245221,06281,271010,997771,15
Vahinkoa aiheutettu1.407,951.586,501.774,761.393,85
Valtauspisteitä246981,0700,00360,354760,71
Puolustuspisteitä164050,7100,0050,054750,71
Kokemus743,41878,55913,46777,90
WN71388,211280,791448,801427,88
WN81898,061745,852111,752068,77
Yhteensä
Taisteluja23104
Ø Taso7,61
Voitot1262654,65%
Häviöitä1026344,42%
Tasapelejä2150,93%
Taisteluja selvitty728931,55%
Vaunuja tuhottu238461,03
Tuhoamissuhde1,51
Vaunuja havaittu245221,06
Vahinkoa aiheutettu1.407,95
Valtauspisteitä246981,07
Puolustuspisteitä164050,71
Kokemus743,41
WN71388,21
WN81898,06
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja22
Ø Taso8,09
Voitot1463,64%
Häviöitä836,36%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty836,36%
Vaunuja tuhottu150,68
Tuhoamissuhde1,07
Vaunuja havaittu281,27
Vahinkoa aiheutettu1.586,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus878,55
WN71280,79
WN81745,85
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja102
Ø Taso8,02
Voitot6159,80%
Häviöitä4140,20%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty3029,41%
Vaunuja tuhottu1021,00
Tuhoamissuhde1,42
Vaunuja havaittu1010,99
Vahinkoa aiheutettu1.774,76
Valtauspisteitä360,35
Puolustuspisteitä50,05
Kokemus913,46
WN71448,80
WN82111,75
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja673
Ø Taso7,69
Voitot37956,32%
Häviöitä28342,05%
Tasapelejä111,63%
Taisteluja selvitty20129,87%
Vaunuja tuhottu7271,08
Tuhoamissuhde1,54
Vaunuja havaittu7771,15
Vahinkoa aiheutettu1.393,85
Valtauspisteitä4760,71
Puolustuspisteitä4750,71
Kokemus777,90
WN71427,88
WN82068,77
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja574000
Voitot28850,17%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä26345,82%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä234,01%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty17129,79%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3560,6200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,880,000,000,00
Vaunuja havaittu3920,6800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.839,760,000,000,00
Valtauspisteitä5700,9900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4730,8200,0000,0000,00
Kokemus734,010,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja574
Voitot28850,17%
Häviöitä26345,82%
Tasapelejä234,01%
Taisteluja selvitty17129,79%
Vaunuja tuhottu3560,62
Tuhoamissuhde0,88
Vaunuja havaittu3920,68
Vahinkoa aiheutettu1.839,76
Valtauspisteitä5700,99
Puolustuspisteitä4730,82
Kokemus734,01
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja49000
Voitot2551,02%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2244,90%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä24,08%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1938,78%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu310,6300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,030,000,000,00
Vaunuja havaittu410,8400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.056,270,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä410,8400,0000,0000,00
Kokemus700,060,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja49
Voitot2551,02%
Häviöitä2244,90%
Tasapelejä24,08%
Taisteluja selvitty1938,78%
Vaunuja tuhottu310,63
Tuhoamissuhde1,03
Vaunuja havaittu410,84
Vahinkoa aiheutettu1.056,27
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä410,84
Kokemus700,06
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja49000
Voitot3163,27%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1734,69%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä12,04%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2244,90%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu350,7100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,300,000,000,00
Vaunuja havaittu480,9800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu689,240,000,000,00
Valtauspisteitä951,9400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä70,1400,0000,0000,00
Kokemus567,590,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja49
Voitot3163,27%
Häviöitä1734,69%
Tasapelejä12,04%
Taisteluja selvitty2244,90%
Vaunuja tuhottu350,71
Tuhoamissuhde1,30
Vaunuja havaittu480,98
Vahinkoa aiheutettu689,24
Valtauspisteitä951,94
Puolustuspisteitä70,14
Kokemus567,59
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja429000
Voitot23153,85%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä19846,15%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty15235,43%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2800,6500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,010,000,000,00
Vaunuja havaittu4821,1200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.204,210,000,000,00
Valtauspisteitä11382,6500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä23955,5800,0000,0000,00
Kokemus757,130,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja429
Voitot23153,85%
Häviöitä19846,15%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty15235,43%
Vaunuja tuhottu2800,65
Tuhoamissuhde1,01
Vaunuja havaittu4821,12
Vahinkoa aiheutettu1.204,21
Valtauspisteitä11382,65
Puolustuspisteitä23955,58
Kokemus757,13
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja31050024
Voitot171255,14%00,00%00,00%833,33%
Häviöitä134343,25%00,00%00,00%1562,50%
Tasapelejä501,61%00,00%00,00%14,17%
Taisteluja selvitty117937,97%00,00%00,00%625,00%
Vaunuja tuhottu21660,7000,0000,00100,42
Tuhoamissuhde1,120,000,000,56
Vaunuja havaittu30490,9800,0000,00220,92
Vahinkoa aiheutettu1.005,330,000,001.522,71
Valtauspisteitä40731,3100,0000,00441,83
Puolustuspisteitä55191,7800,0000,001194,96
Kokemus599,170,000,00568,29
Yhteensä
Taisteluja3105
Voitot171255,14%
Häviöitä134343,25%
Tasapelejä501,61%
Taisteluja selvitty117937,97%
Vaunuja tuhottu21660,70
Tuhoamissuhde1,12
Vaunuja havaittu30490,98
Vahinkoa aiheutettu1.005,33
Valtauspisteitä40731,31
Puolustuspisteitä55191,78
Kokemus599,17
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja24
Voitot833,33%
Häviöitä1562,50%
Tasapelejä14,17%
Taisteluja selvitty625,00%
Vaunuja tuhottu100,42
Tuhoamissuhde0,56
Vaunuja havaittu220,92
Vahinkoa aiheutettu1.522,71
Valtauspisteitä441,83
Puolustuspisteitä1194,96
Kokemus568,29

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja172601566
Voitot83248,20%00,00%746,67%2639,39%
Häviöitä87450,64%00,00%853,33%4060,61%
Tasapelejä201,16%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty51629,90%00,00%426,67%913,64%
Vaunuja tuhottu12580,7300,00140,93430,65
Tuhoamissuhde1,040,001,270,75
Vaunuja havaittu14750,8500,00201,33550,83
Vahinkoa aiheutettu1.959,010,001.651,871.640,61
Valtauspisteitä17901,0400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä18841,0900,0090,60120,18
Kokemus703,680,00701,13599,79
Yhteensä
Taisteluja1726
Voitot83248,20%
Häviöitä87450,64%
Tasapelejä201,16%
Taisteluja selvitty51629,90%
Vaunuja tuhottu12580,73
Tuhoamissuhde1,04
Vaunuja havaittu14750,85
Vahinkoa aiheutettu1.959,01
Valtauspisteitä17901,04
Puolustuspisteitä18841,09
Kokemus703,68
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja15
Voitot746,67%
Häviöitä853,33%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty426,67%
Vaunuja tuhottu140,93
Tuhoamissuhde1,27
Vaunuja havaittu201,33
Vahinkoa aiheutettu1.651,87
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä90,60
Kokemus701,13
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja66
Voitot2639,39%
Häviöitä4060,61%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty913,64%
Vaunuja tuhottu430,65
Tuhoamissuhde0,75
Vaunuja havaittu550,83
Vahinkoa aiheutettu1.640,61
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä120,18
Kokemus599,79
Anzeigen

Vaunut (210)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Löwe 81520,35853171956,49%1956,44
T26E4 SuperPershing 81565,12904115054,52%2392,91
FV215b 101909,9968894646,19%1589,47
Conqueror91338,9064259641,78%1050,70
FCM 50 t 81374,8773052053,08%1742,34
T1 Heavy Tank5841,9176443963,33%2425,02
WZ-111 model 1-491910,6669839755,92%1943,35
M4A3E8 Fury 6793,5070837361,13%1877,84
Caernarvon81030,4164436048,89%1110,04
Black Prince7709,2152631250,64%860,49
Object 907 102607,6197230858,44%2334,07
Type 6191680,2076930252,32%1632,56
Object 140102170,4084730054,67%1831,72
M10391901,9180429047,93%1932,63
Tiger (P)71271,6374728552,28%1868,38
Cromwell B 6914,8474727763,18%1903,25
T-4481463,0284327259,19%2227,78
T-1092102,5686926750,56%2211,14
T-5491678,9986523955,23%1922,59
Churchill VII6533,3549622150,23%925,38
Super Conqueror102955,9694221358,22%2629,74
Churchill I5374,0832921146,45%642,96
WZ-132A91437,3982420957,89%2311,98
WZ-111 81503,5585520754,11%1865,00
SU-14-17883,3161220356,16%1212,48
T110E5102228,0281120052,00%1818,62
Jagdtiger92052,3080219955,78%1899,26
T-54 ltwt.91681,7292119660,71%3334,40
VK 45.02 (P) Ausf. B91755,5371719547,18%1685,42
WZ-1317605,0352919353,37%1198,20
T-345665,6856718963,49%2370,76
Jagdpanther II81554,1167218348,63%1806,97
STA-181449,8676718247,25%2097,56
Tiger II81566,5582518154,14%1995,83
T2971428,2576217763,28%2247,72
Konštrukta T-34/10071189,4972917659,66%2303,92
AMX M4 mle. 4571257,5863017555,43%1946,08
Object 43092340,2697817558,29%2139,22
T25/271407,8483417454,02%2451,58
AMX 50 12092221,4690517057,65%2451,97
Panhard AML Lynx 6x681154,0970917053,53%1996,49
IS-271231,3579216452,44%1795,58
Jagdpanther71056,2063716246,91%1502,32
Type T-345530,0152615957,23%1608,44
AMX 50 10081535,5673215754,78%1817,37
11081343,2980615660,26%1794,48
WZ-13281047,4263915250,00%1709,00
IS-381537,3977915050,67%1854,47
Type 586666,6858514946,98%1345,48
E 7592280,7799314954,36%2511,17
T110E3102592,5586214957,72%2171,09
Centurion Mk. I81653,2796214757,82%2706,15
Object 26392385,3490514755,10%2363,02
M46 Patton92101,3593714459,03%2363,65
M26 Pershing81440,4582714053,57%1999,78
VK 45.02 (P) Ausf. A81433,6181413753,28%1728,72
ARL 446918,7958513654,41%1901,46
Škoda T 5092318,0595213359,40%2268,73
WZ-111 model 5A102635,5887813050,77%2082,65
T9591882,2685212953,49%1662,82
P.44 Pantera81605,1791112763,78%2348,38
KV-856862,2661812755,12%1656,23
T3281484,1879312758,27%1933,91
Centurion Mk. 7/192132,97102312570,40%2752,39
113102015,2862912345,53%1559,82
IS71442,7789211861,86%2222,23
Valentine4176,6720911741,88%526,10
SU-10181914,3190411762,39%2636,60
VK 100.01 (P)81628,2892511564,35%2151,43
Type 5 Chi-Ri7884,4157211449,12%1298,45
T-1506931,0959311151,35%1686,99
Type 3 Chi-Nu Kai 5631,3365310861,11%2035,87
WZ-12091696,1175710647,17%1740,12
Prototipo Standard B92063,0482810652,83%1772,91
Hotchkiss EBR71072,1775010351,46%2355,22
T-4371435,9286410251,96%2732,62
LTTB81299,2595510061,00%3070,35
T-100 LT101645,4489910062,00%2220,93
T2881650,499089662,50%1999,19
Type 4 Chi-To6859,195929465,96%2012,77
TVP VTU Koncept81252,637929154,95%1816,53
O-I Experimental5816,035819057,78%1818,53
Comet71259,608658965,17%2461,18
KV-15776,106098955,06%2130,86
Object 430U102992,5310298966,29%2476,94
T28 Prototype81633,078588860,23%1985,25
T-34-281227,637988755,17%1737,08
VK 36.01 (H)61114,547638751,72%2477,83
E 100102337,399318760,92%2020,74
M48A5 Patton102554,169198759,77%2305,05
Object 268 Version 4102878,699908667,44%2404,56
Panhard AMD 178B6655,625748551,76%1681,38
T-34-856933,996758351,81%2193,07
T2071353,018918160,49%2365,83
Cromwell6997,117478056,25%2528,34
Jagdpanzer IV6798,606397862,82%1744,19
STB-1101948,267547850,00%1621,89
Škoda T 40 6887,096867852,56%1757,29
SU-1006913,746507659,21%1967,11
P.43 ter71348,529077166,20%2503,04
Tiger I71466,348556852,94%2258,93
VK 30.01 (P)6773,356226857,35%1462,98
SU-122A5504,094156656,06%1249,22
M4 Sherman5665,496486561,54%2089,15
SU-86538,023956544,62%581,40
Škoda T 256826,756606440,63%1712,65
59-166475,926256355,56%1435,27
SU-100M171366,658036350,79%2137,22
M18 Hellcat6746,026006353,97%1333,08
SU-855712,605576253,23%1825,87
TVP T 50/51102081,947506253,23%1686,36
Jagdpanzer E 100102158,237626160,66%1810,10
Pz.Kpfw. VII102267,939255561,82%1820,81
LTG71245,949335457,41%3115,06
A-436824,455195354,72%1798,02
StuG III Ausf. G5707,125915054,00%2115,46
Heavy Tank No. VI 6984,227094946,94%1743,77
T-34-171366,818514755,32%2403,20
P.43 bis61236,098574660,87%3303,93
Progetto M35 mod. 46 81570,398304650,00%1674,27
Dicker Max 6976,805884647,83%1852,78
T28 Concept 71130,167224553,33%1705,80
KV-1S5801,625524259,52%2304,90
M5A1 Stuart475,372084148,78%98,49
Type 2597 Chi-Ha3138,101824141,46%297,12
Škoda T 245741,515803953,85%2544,93
Cruiser Mk. II3114,331623946,15%276,80
Sherman III5588,185963956,41%1756,88
StuG IV 5589,464253946,15%1585,94
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4450,114673860,53%1417,07
MT-256815,187923863,16%3344,36
M4A3E2 Sherman Jumbo61009,198593770,27%2451,13
T-463166,252713650,00%698,88
M3 Lee4242,863033644,44%693,91
T2 Medium Tank296,511803557,14%402,69
WZ-131G FT6977,606133545,71%1803,40
Covenanter4447,384253265,63%2549,91
T1 Cunningham1130,742393148,39%702,43
SU-54429,484173151,61%1120,32
T3 HMC2153,352023135,48%475,52
Pz.Kpfw. 35 (t)2100,731653040,00%278,88
P.435731,456212958,62%2816,57
60G FT5582,074812958,62%1442,15
T-505319,103322975,86%1290,26
M3 Stuart3184,192142729,63%729,13
SU-263136,412452751,85%251,49
Type 97 Chi-Ha3374,314522650,00%1683,30
A-4471197,007842552,00%1869,55
VK 30.01 (H)5780,967762483,33%2153,16
AMX ELC bis5626,296662462,50%2730,16
M66973,827832268,18%2318,22
O-I61315,238592263,64%2738,36
IS-7102456,5910392286,36%2279,10
Vickers Mk. E Type B2118,572162166,67%627,78
SU-182118,571882161,90%760,25
M75590,005562142,86%2741,99
Panhard EBR 9091458,906922157,14%2025,02
P26/404593,656602075,00%2606,95
T675819,056762055,00%2258,66
Type 95 Heavy4384,954071947,37%1352,57
Pz.Kpfw. III Ausf. E3269,633031931,58%1055,01
T-284356,005001866,67%1366,66
Cruiser Mk. I2224,172551850,00%1121,36
Wespe3233,942811861,11%871,34
Durchbruchswagen 24479,895871866,67%1827,32
ST vz. 394595,946571752,94%3253,65
M2 Medium Tank3141,472061752,94%432,39
T404672,946861758,82%2293,88
Hotchkiss H352104,561801643,75%320,48
Pz.Sfl. IVb4426,133611643,75%1207,02
Object 277102455,137891637,50%1621,30
Cruiser Mk. III2222,002281435,71%1040,08
Sexton I 3227,232871338,46%779,75
Crusader5547,913161145,45%1494,42
T-26278,552221172,73%413,06
T56 GMC3485,185481154,55%2081,77
SU-76G FT4432,454671163,64%1301,63
Chi-Ni2225,603351070,00%1367,11
M15/423446,405491060,00%2109,47
Pz.Kpfw. II2203,604571060,00%1147,61
Churchill Gun Carrier6307,601901020,00%255,72
M8A14870,907761060,00%4063,42
Renault FT165,89129944,44%168,40
Grant4330,89384966,67%1269,84
Matilda Black Prince 5479,11466944,44%1078,41
Tetrarch 2184,78267955,56%967,25
Leichttraktor1208,38403887,50%1444,52
SU-14-281440,13481850,00%1380,20
Vickers Medium Mk. I1307,43280742,86%2316,14
Cruiser Mk. IV3288,57375742,86%1021,00
Renault NC-31135,6776650,00%87,32
M2 Light Tank267,33178683,33%323,46
Type 91 Heavy3435,83457650,00%2506,24
M3G FT3219,33310633,33%584,47
Type 89 I-Go/Chi-Ro2254,40420580,00%1606,16
VK 30.02 (M)6816,80640540,00%1428,46
MS-11160,50241475,00%1054,66
M5 Stuart4302,00450450,00%1139,23
AMX 50 B102225,25490425,00%1213,94
Mäuschen91780,25946475,00%1505,69
Pz.Kpfw. II Ausf. D 270,50275450,00%215,56
WZ-132-1102822,3312153100,00%3905,72
T-26G FT2195,67326333,33%717,89
Renault Otsu1223,504802100,00%1669,57
M14/412295,505532100,00%1665,21
AT-1276,001992100,00%313,18
Fiat 30001114,005401100,00%728,02
121100,005971100,00%261,00
T7 Combat Car 2204,003201100,00%1532,21
BT-7 artillery 30,001851100,00%261,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 25.1.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 6.5.2017
Lähti: 6.1.2019
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 1.5.2016
Lähti: 3.5.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 28.7.2015
Lähti: 29.4.2016
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 2.9.2014
Lähti: 26.7.2015
Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää  Sulje