cookie_text Lue lisää

MadMikel

clanlogo
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 6.5.2017

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taistelua21992000
Ø Taso7,610,000,000,00
Voitot1201654,64%00,00%00,00%00,00%
Häviöt977644,45%00,00%00,00%00,00%
Tasapelit2000,91%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty695531,63%00,00%00,00%00,00%
Tankkeja tuhottu226321,0300,0000,0000,00
Tuhoamis suhde1,510,000,000,00
Tankkeja havaittu233701,0600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.409,860,000,000,00
Valtaus pisteitä240011,0900,0000,0000,00
Puollustus pisteet156330,7100,0000,0000,00
Kokemus742,980,000,000,00
WN71388,060,000,000,00
WN81889,580,000,000,00
Yhteensä
Taistelua21992
Ø Taso7,61
Voitot1201654,64%
Häviöt977644,45%
Tasapelit2000,91%
Taisteluja selvitty695531,63%
Tankkeja tuhottu226321,03
Tuhoamis suhde1,51
Tankkeja havaittu233701,06
Vahinkoa aiheutettu1.409,86
Valtaus pisteitä240011,09
Puollustus pisteet156330,71
Kokemus742,98
WN71388,06
WN81889,58
Viimeiset 24 tuntia
Taistelua0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taistelua0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taistelua0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu: 5.8.2013 1.25
Viime taistelu: 12.7.2018 17.24
Päivitetty viimeksi: 14.8.2018 21.49

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taistelua548000
Voitot27450,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöt25145,80%00,00%00,00%00,00%
Tasapelit234,20%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty16029,20%00,00%00,00%00,00%
Tankkeja tuhottu3320,6100,0000,0000,00
Tuhoamis suhde0,860,000,000,00
Tankkeja havaittu3770,6900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.825,270,000,000,00
Valtaus pisteitä5360,9800,0000,0000,00
Puollustus pisteet3890,7100,0000,0000,00
Kokemus734,320,000,000,00
Yhteensä
Taistelua548
Voitot27450,00%
Häviöt25145,80%
Tasapelit234,20%
Taisteluja selvitty16029,20%
Tankkeja tuhottu3320,61
Tuhoamis suhde0,86
Tankkeja havaittu3770,69
Vahinkoa aiheutettu1.825,27
Valtaus pisteitä5360,98
Puollustus pisteet3890,71
Kokemus734,32
Viimeiset 24 tuntia
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taistelua49000
Voitot2551,02%00,00%00,00%00,00%
Häviöt2244,90%00,00%00,00%00,00%
Tasapelit24,08%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1938,78%00,00%00,00%00,00%
Tankkeja tuhottu310,6300,0000,0000,00
Tuhoamis suhde1,030,000,000,00
Tankkeja havaittu410,8400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.056,270,000,000,00
Valtaus pisteitä00,0000,0000,0000,00
Puollustus pisteet410,8400,0000,0000,00
Kokemus700,060,000,000,00
Yhteensä
Taistelua49
Voitot2551,02%
Häviöt2244,90%
Tasapelit24,08%
Taisteluja selvitty1938,78%
Tankkeja tuhottu310,63
Tuhoamis suhde1,03
Tankkeja havaittu410,84
Vahinkoa aiheutettu1.056,27
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet410,84
Kokemus700,06
Viimeiset 24 tuntia
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taistelua49000
Voitot3163,27%00,00%00,00%00,00%
Häviöt1734,69%00,00%00,00%00,00%
Tasapelit12,04%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2244,90%00,00%00,00%00,00%
Tankkeja tuhottu350,7100,0000,0000,00
Tuhoamis suhde1,300,000,000,00
Tankkeja havaittu480,9800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu689,240,000,000,00
Valtaus pisteitä951,9400,0000,0000,00
Puollustus pisteet70,1400,0000,0000,00
Kokemus567,590,000,000,00
Yhteensä
Taistelua49
Voitot3163,27%
Häviöt1734,69%
Tasapelit12,04%
Taisteluja selvitty2244,90%
Tankkeja tuhottu350,71
Tuhoamis suhde1,30
Tankkeja havaittu480,98
Vahinkoa aiheutettu689,24
Valtaus pisteitä951,94
Puollustus pisteet70,14
Kokemus567,59
Viimeiset 24 tuntia
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taistelua0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöt00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelit00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Tankkeja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamis suhde0,000,000,000,00
Tankkeja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtaus pisteitä00,0000,0000,0000,00
Puollustus pisteet00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taistelua429000
Voitot23153,85%00,00%00,00%00,00%
Häviöt19846,15%00,00%00,00%00,00%
Tasapelit00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty15235,43%00,00%00,00%00,00%
Tankkeja tuhottu2800,6500,0000,0000,00
Tuhoamis suhde1,010,000,000,00
Tankkeja havaittu4821,1200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.204,210,000,000,00
Valtaus pisteitä11382,6500,0000,0000,00
Puollustus pisteet23955,5800,0000,0000,00
Kokemus757,130,000,000,00
Yhteensä
Taistelua429
Voitot23153,85%
Häviöt19846,15%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty15235,43%
Tankkeja tuhottu2800,65
Tuhoamis suhde1,01
Tankkeja havaittu4821,12
Vahinkoa aiheutettu1.204,21
Valtaus pisteitä11382,65
Puollustus pisteet23955,58
Kokemus757,13
Viimeiset 24 tuntia
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taistelua3040000
Voitot168955,56%00,00%00,00%00,00%
Häviöt130542,93%00,00%00,00%00,00%
Tasapelit461,51%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty116238,22%00,00%00,00%00,00%
Tankkeja tuhottu21310,7000,0000,0000,00
Tuhoamis suhde1,130,000,000,00
Tankkeja havaittu29850,9800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu997,800,000,000,00
Valtaus pisteitä39861,3100,0000,0000,00
Puollustus pisteet53391,7600,0000,0000,00
Kokemus599,850,000,000,00
Yhteensä
Taistelua3040
Voitot168955,56%
Häviöt130542,93%
Tasapelit461,51%
Taisteluja selvitty116238,22%
Tankkeja tuhottu21310,70
Tuhoamis suhde1,13
Tankkeja havaittu29850,98
Vahinkoa aiheutettu997,80
Valtaus pisteitä39861,31
Puollustus pisteet53391,76
Kokemus599,85
Viimeiset 24 tuntia
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puollustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taistelua1658000
Voitot80548,55%00,00%00,00%00,00%
Häviöt83350,24%00,00%00,00%00,00%
Tasapelit201,21%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty50730,58%00,00%00,00%00,00%
Tankkeja tuhottu12140,7300,0000,0000,00
Tuhoamis suhde1,050,000,000,00
Tankkeja havaittu14200,8600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.971,750,000,000,00
Valtaus pisteitä17901,0800,0000,0000,00
Puollustus pisteet18721,1300,0000,0000,00
Kokemus707,730,000,000,00
Yhteensä
Taistelua1658
Voitot80548,55%
Häviöt83350,24%
Tasapelit201,21%
Taisteluja selvitty50730,58%
Tankkeja tuhottu12140,73
Tuhoamis suhde1,05
Tankkeja havaittu14200,86
Vahinkoa aiheutettu1.971,75
Valtaus pisteitä17901,08
Puollustus pisteet18721,13
Kokemus707,73
Viimeiset 24 tuntia
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taistelua0
Voitot00,00%
Häviöt00,00%
Tasapelit00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Tankkeja tuhottu00,00
Tuhoamis suhde0,00
Tankkeja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtaus pisteitä00,00
Puollustus pisteet00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Tankit (194)

Tankin nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaisteluaVoitotWN8
Löwe 81520,35853171956,49%1952,72
T26E4 SuperPershing 81565,12904115054,52%2395,21
FV215b 101909,9968894646,19%1583,92
Conqueror91338,9064259641,78%1069,00
FCM 50 t 81376,0873051953,18%1739,75
T1 Heavy Tank5842,6576543863,47%2438,33
WZ-111 model 1-491910,6669839755,92%1938,34
M4A3E8 Fury 6793,4971037161,46%1880,47
Caernarvon81030,4164436048,89%1116,91
Black Prince7709,2152631250,64%860,69
Type 6191680,2076930252,32%1631,77
Object 907 102629,5397930158,80%2326,66
Object 140102170,4084730054,67%1814,12
M10391901,9180429047,93%1934,45
Cromwell B 6912,3074427663,04%1877,27
T-4481463,0284327259,19%2238,10
T-1092102,5686926750,56%2206,19
T-5491678,9986523955,23%1922,86
Tiger (P)71272,2875923251,29%1909,28
Churchill VII6533,3549622150,23%925,89
Churchill I5374,0832921146,45%643,73
WZ-132A91437,3982420957,89%2267,77
Super Conqueror102952,0294820859,13%2575,59
WZ-111 81503,5585520754,11%1859,57
SU-14-17887,3761420056,50%1219,13
Jagdtiger92052,3080219955,78%1899,38
T110E5102226,1581319752,28%1816,69
T-54 ltwt.91681,7292119660,71%3311,06
VK 45.02 (P) Ausf. B91755,5371719547,18%1677,66
WZ-1317605,0352919353,37%1191,03
T-345665,6856718963,49%2368,69
Jagdpanther II81554,1167218348,63%1802,36
STA-181449,8676718247,25%2098,07
Tiger II81566,5582518154,14%1998,01
T2971428,2576217763,28%2245,36
Konštrukta T-34/10071189,4972917659,66%2296,02
AMX M4 mle. 4571257,5863017555,43%1954,74
Object 43092340,2697817558,29%2055,44
T25/271407,8483417454,02%2454,62
AMX 50 12092221,4690517057,65%2454,24
IS-271231,3579216452,44%1792,20
Jagdpanther71056,2063716246,91%1507,87
Type T-345530,0152615957,23%1609,43
AMX 50 10081535,5673215754,78%1810,53
11081343,2980615660,26%1792,78
WZ-13281047,4263915250,00%1690,43
IS-381537,3977915050,67%1843,51
Type 586666,6858514946,98%1347,18
E 7592280,7799314954,36%2523,69
T110E3102592,5586214957,72%2152,12
Centurion Mk. I81653,2796214757,82%2708,73
Object 26392385,3490514755,10%2302,08
M46 Patton92101,3593714459,03%2362,48
M26 Pershing81440,4582714053,57%1994,94
VK 45.02 (P) Ausf. A81433,6181413753,28%1728,43
ARL 446918,7958513654,41%1911,39
Škoda T 5092318,0595213359,40%2251,55
WZ-111 model 5A102636,2488212951,16%2019,04
T9591882,2685212953,49%1674,10
KV-856862,2661812755,12%1657,85
T3281484,1879312758,27%1936,24
113102007,4063012245,90%1544,67
IS71442,7789211861,86%2220,16
Valentine4176,6720911741,88%526,40
SU-10181914,3190411762,39%2645,13
Type 5 Chi-Ri7884,4157211449,12%1300,31
T-1506931,0959311151,35%1685,48
Type 3 Chi-Nu Kai 5631,3365310861,11%2033,70
T-4371435,9286410251,96%2747,54
LTTB81299,2595510061,00%3062,36
T-100 LT101633,958939861,22%2117,99
T2881650,499089662,50%2008,68
Type 4 Chi-To6859,195929465,96%2017,16
Centurion Mk. 7/192032,9410179370,97%2483,03
TVP VTU Koncept81252,637929154,95%1813,47
O-I Experimental5816,035819057,78%1810,53
Comet71259,608658965,17%2463,10
KV-15776,106098955,06%2132,78
Object 430U103020,5710398867,05%2397,83
VK 36.01 (H)61114,547638751,72%2481,20
E 100102337,399318760,92%2017,46
Object 268 Version 4102878,699908667,44%2195,74
M48A5 Patton102546,279268459,52%2283,52
T-34-856933,996758351,81%2193,70
T28 Prototype81645,708688260,98%2022,75
T2071353,018918160,49%2362,09
Cromwell6997,117478056,25%2522,74
Jagdpanzer IV6798,606397862,82%1750,81
STB-1101948,267547850,00%1609,33
Škoda T 40 6887,096867852,56%1748,56
SU-1006913,746507659,21%1967,49
P.43 ter71348,529077166,20%2468,57
Tiger I71466,348556852,94%2267,26
VK 30.01 (P)6773,356226857,35%1462,57
SU-122A5504,094156656,06%1251,62
M4 Sherman5665,496486561,54%2086,84
SU-86538,023956544,62%581,26
Škoda T 256826,756606440,63%1708,92
59-166475,926256355,56%1428,69
SU-100M171366,658036350,79%2147,79
M18 Hellcat6746,026006353,97%1333,94
SU-855712,605576253,23%1827,88
T-34-281216,467886152,46%1659,61
Jagdpanzer E 100102174,337576060,00%1791,53
TVP T 50/51102177,337705453,70%1773,57
LTG71245,949335457,41%3023,32
Pz.Kpfw. VII102264,769215461,11%1754,47
A-436824,455195354,72%1797,28
StuG III Ausf. G5707,125915054,00%2116,65
Heavy Tank No. VI 6984,227094946,94%1734,06
T-34-171366,818514755,32%2405,61
P.43 bis61236,098574660,87%3253,40
T28 Concept 71130,167224553,33%1688,14
Dicker Max 6998,516014548,89%1912,07
Progetto M35 mod. 46 81574,418274447,73%1653,71
KV-1S5801,625524259,52%2300,55
M5A1 Stuart475,372084148,78%99,91
Type 2597 Chi-Ha3138,101824141,46%298,94
Škoda T 245741,515803953,85%2544,95
Cruiser Mk. II3114,331623946,15%277,61
Sherman III5588,185963956,41%1755,56
StuG IV 5589,464253946,15%1587,91
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4450,114673860,53%1417,67
MT-256815,187923863,16%3356,54
M4A3E2 Sherman Jumbo61009,198593770,27%2446,85
T-463166,252713650,00%706,12
M3 Lee4242,863033644,44%695,92
T2 Medium Tank296,511803557,14%402,81
P.44 Pantera81640,299453470,59%2212,80
Covenanter4447,384253265,63%2553,36
T1 Cunningham1130,742393148,39%705,42
SU-54429,484173151,61%1121,29
T3 HMC2153,352023135,48%476,65
Pz.Kpfw. 35 (t)2100,731653040,00%279,85
P.435731,456212958,62%2788,27
T-505319,103322975,86%1273,01
M3 Stuart3184,192142729,63%732,50
SU-263136,412452751,85%251,62
Type 97 Chi-Ha3374,314522650,00%1691,12
VK 30.01 (H)5780,967762483,33%2158,31
M66973,827832268,18%2319,72
IS-7102456,5910392286,36%2287,78
Vickers Mk. E Type B2118,572162166,67%629,06
SU-182118,571882161,90%760,19
M75590,005562142,86%2745,51
A-4471190,337482147,62%1867,73
P26/404593,656602075,00%2643,47
T675819,056762055,00%2253,28
Type 95 Heavy4384,954071947,37%1358,55
Pz.Kpfw. III Ausf. E3269,633031931,58%1063,85
T-284356,005001866,67%1368,38
Cruiser Mk. I2224,172551850,00%1122,69
Wespe3233,942811861,11%871,12
Durchbruchswagen 24479,895871866,67%1842,27
ST vz. 394595,946571752,94%3260,29
M2 Medium Tank3141,472061752,94%434,97
T404672,946861758,82%2298,03
Hotchkiss H352104,561801643,75%319,19
Pz.Sfl. IVb4426,133611643,75%1207,11
Cruiser Mk. III2222,002281435,71%1041,07
Sexton I 3227,232871338,46%793,71
Object 277102625,178551241,67%1684,39
Crusader5547,913161145,45%1497,30
T-26278,552221172,73%412,96
T56 GMC3485,185481154,55%2084,49
Chi-Ni2225,603351070,00%1366,81
M15/423446,405491060,00%2137,73
Pz.Kpfw. II2203,604571060,00%1151,03
Churchill Gun Carrier6307,601901020,00%255,74
M8A14870,907761060,00%4067,99
Renault FT165,89129944,44%167,48
Grant4330,89384966,67%1269,91
Matilda Black Prince 5479,11466944,44%1074,49
Tetrarch 2184,78267955,56%967,99
Leichttraktor1208,38403887,50%1446,05
Vickers Medium Mk. I1307,43280742,86%2324,87
Cruiser Mk. IV3288,57375742,86%1025,30
Renault NC-31135,6776650,00%87,63
M2 Light Tank267,33178683,33%324,77
Type 91 Heavy3435,83457650,00%2517,82
Type 89 I-Go/Chi-Ro2254,40420580,00%1608,03
MS-11160,50241475,00%1057,39
M5 Stuart4302,00450450,00%1140,84
AMX 50 B102225,25490425,00%1212,02
Pz.Kpfw. II Ausf. D 270,50275450,00%217,22
WZ-132-1102822,3312153100,00%3732,48
VK 30.02 (M)6983,67789366,67%2070,17
Renault Otsu1223,504802100,00%1670,47
M14/412295,505532100,00%1656,50
AT-1276,001992100,00%313,83
Fiat 30001114,005401100,00%730,98
O-I61118,0010671100,00%2106,18
T7 Combat Car 2204,003201100,00%1548,83
BT-7 artillery 30,001851100,00%261,00

Diagrammit

WN8

Anzeigen

Klaanin historia

Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 6.5.2017
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 1.5.2016
Lähti: 3.5.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 28.7.2015
Lähti: 29.4.2016
Asema: Komentaja
Liittynyt: 2.9.2014
Lähti: 26.7.2015