MadMikel

clanlogo
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 6.5.2017

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja21992000
Ø Taso7,610,000,000,00
Voitot1201654,64%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä977644,45%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä2000,91%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty695531,63%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu226321,0300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,510,000,000,00
Vaunuja havaittu233701,0600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.409,860,000,000,00
Valtauspisteitä240011,0900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä156330,7100,0000,0000,00
Kokemus742,980,000,000,00
WN71388,060,000,000,00
WN81891,260,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja21992
Ø Taso7,61
Voitot1201654,64%
Häviöitä977644,45%
Tasapelejä2000,91%
Taisteluja selvitty695531,63%
Vaunuja tuhottu226321,03
Tuhoamissuhde1,51
Vaunuja havaittu233701,06
Vahinkoa aiheutettu1.409,86
Valtauspisteitä240011,09
Puolustuspisteitä156330,71
Kokemus742,98
WN71388,06
WN81891,26
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja548000
Voitot27450,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä25145,80%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä234,20%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty16029,20%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3320,6100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,860,000,000,00
Vaunuja havaittu3770,6900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.825,270,000,000,00
Valtauspisteitä5360,9800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3890,7100,0000,0000,00
Kokemus734,320,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja548
Voitot27450,00%
Häviöitä25145,80%
Tasapelejä234,20%
Taisteluja selvitty16029,20%
Vaunuja tuhottu3320,61
Tuhoamissuhde0,86
Vaunuja havaittu3770,69
Vahinkoa aiheutettu1.825,27
Valtauspisteitä5360,98
Puolustuspisteitä3890,71
Kokemus734,32
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja49000
Voitot2551,02%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2244,90%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä24,08%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1938,78%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu310,6300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,030,000,000,00
Vaunuja havaittu410,8400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.056,270,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä410,8400,0000,0000,00
Kokemus700,060,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja49
Voitot2551,02%
Häviöitä2244,90%
Tasapelejä24,08%
Taisteluja selvitty1938,78%
Vaunuja tuhottu310,63
Tuhoamissuhde1,03
Vaunuja havaittu410,84
Vahinkoa aiheutettu1.056,27
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä410,84
Kokemus700,06
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja49000
Voitot3163,27%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1734,69%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä12,04%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2244,90%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu350,7100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,300,000,000,00
Vaunuja havaittu480,9800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu689,240,000,000,00
Valtauspisteitä951,9400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä70,1400,0000,0000,00
Kokemus567,590,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja49
Voitot3163,27%
Häviöitä1734,69%
Tasapelejä12,04%
Taisteluja selvitty2244,90%
Vaunuja tuhottu350,71
Tuhoamissuhde1,30
Vaunuja havaittu480,98
Vahinkoa aiheutettu689,24
Valtauspisteitä951,94
Puolustuspisteitä70,14
Kokemus567,59
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja429000
Voitot23153,85%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä19846,15%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty15235,43%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2800,6500,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,010,000,000,00
Vaunuja havaittu4821,1200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.204,210,000,000,00
Valtauspisteitä11382,6500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä23955,5800,0000,0000,00
Kokemus757,130,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja429
Voitot23153,85%
Häviöitä19846,15%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty15235,43%
Vaunuja tuhottu2800,65
Tuhoamissuhde1,01
Vaunuja havaittu4821,12
Vahinkoa aiheutettu1.204,21
Valtauspisteitä11382,65
Puolustuspisteitä23955,58
Kokemus757,13
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja3040000
Voitot168955,56%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä130542,93%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä461,51%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty116238,22%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu21310,7000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,130,000,000,00
Vaunuja havaittu29850,9800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu997,800,000,000,00
Valtauspisteitä39861,3100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä53391,7600,0000,0000,00
Kokemus599,850,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja3040
Voitot168955,56%
Häviöitä130542,93%
Tasapelejä461,51%
Taisteluja selvitty116238,22%
Vaunuja tuhottu21310,70
Tuhoamissuhde1,13
Vaunuja havaittu29850,98
Vahinkoa aiheutettu997,80
Valtauspisteitä39861,31
Puolustuspisteitä53391,76
Kokemus599,85
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1658000
Voitot80548,55%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä83350,24%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä201,21%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty50730,58%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu12140,7300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,050,000,000,00
Vaunuja havaittu14200,8600,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.971,750,000,000,00
Valtauspisteitä17901,0800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä18721,1300,0000,0000,00
Kokemus707,730,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1658
Voitot80548,55%
Häviöitä83350,24%
Tasapelejä201,21%
Taisteluja selvitty50730,58%
Vaunuja tuhottu12140,73
Tuhoamissuhde1,05
Vaunuja havaittu14200,86
Vahinkoa aiheutettu1.971,75
Valtauspisteitä17901,08
Puolustuspisteitä18721,13
Kokemus707,73
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (194)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Löwe 81520,35853171956,49%1953,33
T26E4 SuperPershing 81565,12904115054,52%2396,33
FV215b 101909,9968894646,19%1584,53
Conqueror91338,9064259641,78%1067,46
FCM 50 t 81376,0873051953,18%1740,66
T1 Heavy Tank5842,6576543863,47%2437,07
WZ-111 model 1-491910,6669839755,92%1939,06
M4A3E8 Fury 6793,4971037161,46%1881,33
Caernarvon81030,4164436048,89%1115,62
Black Prince7709,2152631250,64%860,74
Type 6191680,2076930252,32%1632,30
Object 907 102629,5397930158,80%2340,79
Object 140102170,4084730054,67%1820,14
M10391901,9180429047,93%1934,69
Cromwell B 6912,3074427663,04%1879,97
T-4481463,0284327259,19%2234,59
T-1092102,5686926750,56%2215,67
T-5491678,9986523955,23%1922,73
Tiger (P)71272,2875923251,29%1910,01
Churchill VII6533,3549622150,23%925,89
Churchill I5374,0832921146,45%643,63
WZ-132A91437,3982420957,89%2282,77
Super Conqueror102952,0294820859,13%2587,14
WZ-111 81503,5585520754,11%1860,96
SU-14-17887,3761420056,50%1219,16
Jagdtiger92052,3080219955,78%1899,57
T110E5102226,1581319752,28%1817,41
T-54 ltwt.91681,7292119660,71%3311,10
VK 45.02 (P) Ausf. B91755,5371719547,18%1683,28
WZ-1317605,0352919353,37%1192,29
T-345665,6856718963,49%2368,44
Jagdpanther II81554,1167218348,63%1803,41
STA-181449,8676718247,25%2098,21
Tiger II81566,5582518154,14%1998,20
T2971428,2576217763,28%2246,14
Konštrukta T-34/10071189,4972917659,66%2297,32
AMX M4 mle. 4571257,5863017555,43%1954,78
Object 43092340,2697817558,29%2075,83
T25/271407,8483417454,02%2453,93
AMX 50 12092221,4690517057,65%2454,31
IS-271231,3579216452,44%1793,14
Jagdpanther71056,2063716246,91%1508,04
Type T-345530,0152615957,23%1609,47
AMX 50 10081535,5673215754,78%1811,16
11081343,2980615660,26%1793,45
WZ-13281047,4263915250,00%1692,64
IS-381537,3977915050,67%1850,70
Type 586666,6858514946,98%1347,20
E 7592280,7799314954,36%2523,93
T110E3102592,5586214957,72%2153,04
Centurion Mk. I81653,2796214757,82%2705,56
Object 26392385,3490514755,10%2311,23
M46 Patton92101,3593714459,03%2364,18
M26 Pershing81440,4582714053,57%1995,52
VK 45.02 (P) Ausf. A81433,6181413753,28%1728,65
ARL 446918,7958513654,41%1911,30
Škoda T 5092318,0595213359,40%2257,78
WZ-111 model 5A102636,2488212951,16%2027,95
T9591882,2685212953,49%1672,09
KV-856862,2661812755,12%1657,99
T3281484,1879312758,27%1936,62
113102007,4063012245,90%1549,68
IS71442,7789211861,86%2220,43
Valentine4176,6720911741,88%526,00
SU-10181914,3190411762,39%2642,86
Type 5 Chi-Ri7884,4157211449,12%1300,28
T-1506931,0959311151,35%1685,55
Type 3 Chi-Nu Kai 5631,3365310861,11%2034,48
T-4371435,9286410251,96%2745,98
LTTB81299,2595510061,00%3064,50
T-100 LT101633,958939861,22%2138,22
T2881650,499089662,50%2008,14
Type 4 Chi-To6859,195929465,96%2017,16
Centurion Mk. 7/192032,9410179370,97%2482,23
TVP VTU Koncept81252,637929154,95%1814,16
O-I Experimental5816,035819057,78%1811,68
Comet71259,608658965,17%2461,78
KV-15776,106098955,06%2132,59
Object 430U103020,5710398867,05%2401,98
VK 36.01 (H)61114,547638751,72%2480,66
E 100102337,399318760,92%2017,81
Object 268 Version 4102878,699908667,44%2227,34
M48A5 Patton102546,279268459,52%2283,71
T-34-856933,996758351,81%2193,66
T28 Prototype81645,708688260,98%2023,22
T2071353,018918160,49%2362,02
Cromwell6997,117478056,25%2523,21
Jagdpanzer IV6798,606397862,82%1750,67
STB-1101948,267547850,00%1610,58
Škoda T 40 6887,096867852,56%1749,57
SU-1006913,746507659,21%1967,42
P.43 ter71348,529077166,20%2484,60
Tiger I71466,348556852,94%2267,54
VK 30.01 (P)6773,356226857,35%1462,26
SU-122A5504,094156656,06%1251,20
M4 Sherman5665,496486561,54%2087,41
SU-86538,023956544,62%581,55
Škoda T 256826,756606440,63%1709,75
59-166475,926256355,56%1429,53
SU-100M171366,658036350,79%2146,78
M18 Hellcat6746,026006353,97%1334,12
SU-855712,605576253,23%1827,71
T-34-281216,467886152,46%1659,54
Jagdpanzer E 100102174,337576060,00%1796,76
TVP T 50/51102177,337705453,70%1776,74
LTG71245,949335457,41%3035,93
Pz.Kpfw. VII102264,769215461,11%1759,27
A-436824,455195354,72%1797,62
StuG III Ausf. G5707,125915054,00%2116,17
Heavy Tank No. VI 6984,227094946,94%1735,58
T-34-171366,818514755,32%2405,80
P.43 bis61236,098574660,87%3263,65
T28 Concept 71130,167224553,33%1689,81
Dicker Max 6998,516014548,89%1912,51
Progetto M35 mod. 46 81574,418274447,73%1658,10
KV-1S5801,625524259,52%2301,90
M5A1 Stuart475,372084148,78%99,54
Type 2597 Chi-Ha3138,101824141,46%298,45
Škoda T 245741,515803953,85%2545,00
Cruiser Mk. II3114,331623946,15%277,43
Sherman III5588,185963956,41%1755,86
StuG IV 5589,464253946,15%1587,55
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4450,114673860,53%1418,08
MT-256815,187923863,16%3358,47
M4A3E2 Sherman Jumbo61009,198593770,27%2447,72
T-463166,252713650,00%705,76
M3 Lee4242,863033644,44%695,59
T2 Medium Tank296,511803557,14%401,93
P.44 Pantera81640,299453470,59%2229,81
Covenanter4447,384253265,63%2552,43
T1 Cunningham1130,742393148,39%705,16
SU-54429,484173151,61%1121,38
T3 HMC2153,352023135,48%476,57
Pz.Kpfw. 35 (t)2100,731653040,00%279,51
P.435731,456212958,62%2805,67
T-505319,103322975,86%1276,55
M3 Stuart3184,192142729,63%731,93
SU-263136,412452751,85%251,48
Type 97 Chi-Ha3374,314522650,00%1690,55
VK 30.01 (H)5780,967762483,33%2158,02
M66973,827832268,18%2319,86
IS-7102456,5910392286,36%2286,55
Vickers Mk. E Type B2118,572162166,67%629,01
SU-182118,571882161,90%760,29
M75590,005562142,86%2744,38
A-4471190,337482147,62%1868,20
P26/404593,656602075,00%2642,64
T675819,056762055,00%2253,83
Type 95 Heavy4384,954071947,37%1355,31
Pz.Kpfw. III Ausf. E3269,633031931,58%1060,02
T-284356,005001866,67%1367,82
Cruiser Mk. I2224,172551850,00%1121,94
Wespe3233,942811861,11%871,28
Durchbruchswagen 24479,895871866,67%1838,54
ST vz. 394595,946571752,94%3257,79
M2 Medium Tank3141,472061752,94%434,23
T404672,946861758,82%2296,89
Hotchkiss H352104,561801643,75%319,35
Pz.Sfl. IVb4426,133611643,75%1207,08
Cruiser Mk. III2222,002281435,71%1041,13
Sexton I 3227,232871338,46%792,33
Object 277102625,178551241,67%1694,88
Crusader5547,913161145,45%1497,19
T-26278,552221172,73%412,72
T56 GMC3485,185481154,55%2083,20
Chi-Ni2225,603351070,00%1366,31
M15/423446,405491060,00%2128,65
Pz.Kpfw. II2203,604571060,00%1150,39
Churchill Gun Carrier6307,601901020,00%255,77
M8A14870,907761060,00%4075,29
Renault FT165,89129944,44%167,53
Grant4330,89384966,67%1269,02
Matilda Black Prince 5479,11466944,44%1074,90
Tetrarch 2184,78267955,56%967,67
Leichttraktor1208,38403887,50%1445,89
Vickers Medium Mk. I1307,43280742,86%2324,43
Cruiser Mk. IV3288,57375742,86%1025,15
Renault NC-31135,6776650,00%87,48
M2 Light Tank267,33178683,33%324,28
Type 91 Heavy3435,83457650,00%2505,48
Type 89 I-Go/Chi-Ro2254,40420580,00%1607,29
MS-11160,50241475,00%1057,39
M5 Stuart4302,00450450,00%1139,78
AMX 50 B102225,25490425,00%1212,35
Pz.Kpfw. II Ausf. D 270,50275450,00%216,72
WZ-132-1102822,3312153100,00%3765,34
VK 30.02 (M)6983,67789366,67%2070,14
Renault Otsu1223,504802100,00%1669,57
M14/412295,505532100,00%1659,35
AT-1276,001992100,00%313,73
Fiat 30001114,005401100,00%731,80
O-I61118,0010671100,00%2109,02
T7 Combat Car 2204,003201100,00%1537,58
BT-7 artillery 30,001851100,00%261,00

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 6.5.2017
Lähti: 1.1.1970
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 1.5.2016
Lähti: 3.5.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 28.7.2015
Lähti: 29.4.2016
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 2.9.2014
Lähti: 26.7.2015
Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää  Sulje