KappaBoyStronk_is_back

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.1.2019

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1526600392
Ø Taso7,770,000,009,27
Voitot882057,78%00,00%00,00%25665,31%
Häviöitä632041,40%00,00%00,00%13434,18%
Tasapelejä1260,83%00,00%00,00%20,51%
Taisteluja selvitty456129,88%00,00%00,00%16542,09%
Vaunuja tuhottu214741,4100,0000,007251,85
Tuhoamissuhde2,010,000,003,19
Vaunuja havaittu234651,5400,0000,007942,03
Vahinkoa aiheutettu1.841,480,000,003.387,00
Valtauspisteitä153591,0100,0000,002930,75
Puolustuspisteitä141430,9300,0000,004741,21
Kokemus821,870,000,001.190,22
WN71837,440,000,002433,55
WN82770,630,000,004555,92
Yhteensä
Taisteluja15266
Ø Taso7,77
Voitot882057,78%
Häviöitä632041,40%
Tasapelejä1260,83%
Taisteluja selvitty456129,88%
Vaunuja tuhottu214741,41
Tuhoamissuhde2,01
Vaunuja havaittu234651,54
Vahinkoa aiheutettu1.841,48
Valtauspisteitä153591,01
Puolustuspisteitä141430,93
Kokemus821,87
WN71837,44
WN82770,63
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja392
Ø Taso9,27
Voitot25665,31%
Häviöitä13434,18%
Tasapelejä20,51%
Taisteluja selvitty16542,09%
Vaunuja tuhottu7251,85
Tuhoamissuhde3,19
Vaunuja havaittu7942,03
Vahinkoa aiheutettu3.387,00
Valtauspisteitä2930,75
Puolustuspisteitä4741,21
Kokemus1.190,22
WN72433,55
WN84555,92
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja143000
Voitot8861,54%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä5337,06%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä21,40%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty6344,06%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1280,9000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,600,000,000,00
Vaunuja havaittu1250,8700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.754,380,000,000,00
Valtauspisteitä3192,2300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2401,6800,0000,0000,00
Kokemus711,720,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja143
Voitot8861,54%
Häviöitä5337,06%
Tasapelejä21,40%
Taisteluja selvitty6344,06%
Vaunuja tuhottu1280,90
Tuhoamissuhde1,60
Vaunuja havaittu1250,87
Vahinkoa aiheutettu1.754,38
Valtauspisteitä3192,23
Puolustuspisteitä2401,68
Kokemus711,72
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja63000
Voitot3657,14%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2539,68%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä23,17%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2742,86%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu540,8600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,500,000,000,00
Vaunuja havaittu360,5700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.284,320,000,000,00
Valtauspisteitä871,3800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1542,4400,0000,0000,00
Kokemus557,480,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja63
Voitot3657,14%
Häviöitä2539,68%
Tasapelejä23,17%
Taisteluja selvitty2742,86%
Vaunuja tuhottu540,86
Tuhoamissuhde1,50
Vaunuja havaittu360,57
Vahinkoa aiheutettu1.284,32
Valtauspisteitä871,38
Puolustuspisteitä1542,44
Kokemus557,48
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja31000
Voitot2167,74%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1032,26%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1445,16%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu331,0600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,940,000,000,00
Vaunuja havaittu190,6100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu691,190,000,000,00
Valtauspisteitä752,4200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä40,1300,0000,0000,00
Kokemus547,450,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja31
Voitot2167,74%
Häviöitä1032,26%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1445,16%
Vaunuja tuhottu331,06
Tuhoamissuhde1,94
Vaunuja havaittu190,61
Vahinkoa aiheutettu691,19
Valtauspisteitä752,42
Puolustuspisteitä40,13
Kokemus547,45
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1678000
Voitot108764,78%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä59035,16%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä10,06%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty60936,29%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu11580,6900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,080,000,000,00
Vaunuja havaittu17671,0500,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.100,870,000,000,00
Valtauspisteitä15560,9300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä61953,6900,0000,0000,00
Kokemus915,480,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1678
Voitot108764,78%
Häviöitä59035,16%
Tasapelejä10,06%
Taisteluja selvitty60936,29%
Vaunuja tuhottu11580,69
Tuhoamissuhde1,08
Vaunuja havaittu17671,05
Vahinkoa aiheutettu1.100,87
Valtauspisteitä15560,93
Puolustuspisteitä61953,69
Kokemus915,48
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja484800219
Voitot328467,74%00,00%00,00%14968,04%
Häviöitä153131,58%00,00%00,00%6931,51%
Tasapelejä330,68%00,00%00,00%10,46%
Taisteluja selvitty183737,89%00,00%00,00%7534,25%
Vaunuja tuhottu33180,6800,0000,001510,69
Tuhoamissuhde1,100,000,001,05
Vaunuja havaittu44570,9200,0000,002000,91
Vahinkoa aiheutettu905,320,000,00929,84
Valtauspisteitä55951,1500,0000,00830,38
Puolustuspisteitä49201,0100,0000,001130,52
Kokemus716,110,000,00742,43
Yhteensä
Taisteluja4848
Voitot328467,74%
Häviöitä153131,58%
Tasapelejä330,68%
Taisteluja selvitty183737,89%
Vaunuja tuhottu33180,68
Tuhoamissuhde1,10
Vaunuja havaittu44570,92
Vahinkoa aiheutettu905,32
Valtauspisteitä55951,15
Puolustuspisteitä49201,01
Kokemus716,11
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja219
Voitot14968,04%
Häviöitä6931,51%
Tasapelejä10,46%
Taisteluja selvitty7534,25%
Vaunuja tuhottu1510,69
Tuhoamissuhde1,05
Vaunuja havaittu2000,91
Vahinkoa aiheutettu929,84
Valtauspisteitä830,38
Puolustuspisteitä1130,52
Kokemus742,43

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja2980032
Voitot14950,00%00,00%00,00%1753,13%
Häviöitä14849,66%00,00%00,00%1546,88%
Tasapelejä10,34%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty7424,83%00,00%00,00%721,88%
Vaunuja tuhottu1910,6400,0000,00170,53
Tuhoamissuhde0,850,000,000,68
Vaunuja havaittu2950,9900,0000,00290,91
Vahinkoa aiheutettu1.638,680,000,001.584,59
Valtauspisteitä930,3100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2740,9200,0000,0000,00
Kokemus700,720,000,00764,63
Yhteensä
Taisteluja298
Voitot14950,00%
Häviöitä14849,66%
Tasapelejä10,34%
Taisteluja selvitty7424,83%
Vaunuja tuhottu1910,64
Tuhoamissuhde0,85
Vaunuja havaittu2950,99
Vahinkoa aiheutettu1.638,68
Valtauspisteitä930,31
Puolustuspisteitä2740,92
Kokemus700,72
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja32
Voitot1753,13%
Häviöitä1546,88%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty721,88%
Vaunuja tuhottu170,53
Tuhoamissuhde0,68
Vaunuja havaittu290,91
Vahinkoa aiheutettu1.584,59
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus764,63
Anzeigen

Vaunut (136)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
E 25 71300,50823105957,51%2374,43
Object 140102649,4089297560,21%2792,12
112 81685,3191970358,32%2476,49
AMX 50 B103189,7690468856,83%3213,47
M60 102570,0680858351,11%2525,96
T-5491870,6386948960,12%2295,57
T110E5103215,3497143456,22%3406,49
Bat.-Châtillon 25 t103144,0190242454,95%3293,59
M46 Patton93134,18117541663,46%4261,82
ISU-15282034,6688838456,51%2529,90
T-62A103043,6099335862,29%3472,68
T-345671,7853733659,82%2569,42
T-4481276,0177330757,33%1965,02
Cromwell61127,7082430064,33%3086,21
AMX 50 10081856,5983827359,34%2542,20
Pz.Kpfw. II Luchs4492,8567027257,72%2391,76
AMX ELC bis5804,1979724557,55%3557,87
Crusader 5.5-in. SP71043,4247224354,32%1745,52
AMX 50 12092121,8181323452,99%2305,69
T675972,7482422864,04%3235,56
Leopard Prototyp A92156,2489021862,39%2749,02
T-54 ltwt.91892,2999821555,81%3174,12
M48A5 Patton103197,8387621360,56%3257,16
Spähpanzer Ru 25191461,9879221349,30%2568,62
113103375,36103619058,42%3835,37
WZ-111 model 1-493040,07104917556,57%3941,21
SU-15271240,0055917458,62%2089,53
M41 Walker Bulldog81336,4591217161,40%3373,76
FV20781295,7060816152,17%1674,57
TVP T 50/51103106,7391715455,84%3057,30
Leopard 1103528,99104114861,49%4016,21
Aufklärungspanzer Panther7834,3979014660,27%2071,53
WZ-111 model 5A103442,32101214253,52%3551,14
E 5093687,11137313472,39%5338,39
FV3046727,3853013053,85%1426,17
ARL 446833,9857212457,26%1736,68
T-34-856682,5154011950,42%1507,44
AMX 13 757969,6883811956,30%2611,10
SU-10061004,3450311251,79%2116,93
AMX 13 9091359,5784611250,00%2473,73
SU-85I 5852,7759011066,36%2886,53
FCM 50 t 81914,72103110257,84%2919,49
T-437887,0869510155,45%1606,37
T-54 first prototype 82121,5711699758,76%4018,82
FCM 36 Pak 40 3407,604479158,24%1506,50
Valentine II 4477,876269055,56%2317,35
IS-3A 82294,0112899071,11%4278,24
AMX M4 mle. 4571192,507978851,14%1763,28
Pz.Kpfw. I Ausf. C3345,034848855,68%2258,28
SU-122A5532,834238350,60%1300,88
VK 28.016694,566998154,32%2298,05
Bat.-Châtillon 25 t AP91787,756987553,33%1959,51
M18 Hellcat6854,485247354,79%1637,18
M4 Sherman5702,997477164,79%2671,76
BDR G1 B5710,705397153,52%1807,29
SU-54246,742306952,17%524,05
T3761022,199326962,32%3661,31
STA-2 81814,909526746,27%2901,17
AMX 12 t6691,697196253,23%2111,26
Škoda T 5093484,2811816065,00%4467,55
SU-855639,794845662,50%1766,21
T1 Cunningham1151,792585651,79%1029,30
T-804288,592825653,57%1240,47
Bishop5696,024755257,69%1840,68
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3480,107444875,00%2715,17
T2971779,269674645,65%2532,28
T-15061020,266714252,38%2178,90
FV4202 82015,9312634269,05%3905,74
T-703288,463014153,66%1461,55
Matilda4676,794963953,85%2929,36
Panther71750,9512043969,23%4407,43
Crusader5524,335753961,54%1966,39
Birch Gun4345,624013964,10%1618,99
Object 41682138,3910293855,26%3396,58
LTTB81360,5810043857,89%2894,58
Object 430 Version II92412,089923748,65%2857,38
SU-86398,443853647,22%359,29
M26 Pershing82401,7211993672,22%4159,39
M4A3E2 Sherman Jumbo61045,008903574,29%3078,33
T23E3 71676,5411333577,14%3752,98
KV-15855,976853271,88%2413,12
KV-26943,875253158,06%1885,35
VK 16.02 Leopard5558,147762965,52%2425,92
O-I61177,247592944,83%2450,37
Covenanter4366,903852948,28%1588,37
T-127 3429,626642968,97%2398,74
T2072178,2112362853,57%5167,29
A-436949,468202867,86%2444,70
MT-256457,195172638,46%1084,23
M8A14383,134722347,83%1130,41
Pz.Kpfw. II Ausf. G3138,742742352,17%464,58
T3281867,829952254,55%2230,12
Pz.Sfl. IVb4343,103892055,00%1256,63
SU-263219,001831952,63%551,09
SU-182147,671711850,00%897,70
T3 HMC2181,112381855,56%759,50
M22 Locust 3413,446581872,22%2715,32
B14395,005311758,82%1465,09
Type 64 61158,767081741,18%3271,76
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4373,003371533,33%1201,21
Škoda T 40 61058,857641346,15%2372,66
Wespe3248,252841250,00%953,53
A-4471737,4211251250,00%4114,98
M4461404,647181145,45%2662,18
Ram II 5784,366471145,45%2099,57
LTP 3249,004281070,00%1494,40
TVP VTU Koncept82281,131142850,00%4353,19
MS-11209,00234850,00%1432,65
T56 GMC3162,38320875,00%581,01
StuG IV 51071,50868875,00%4205,54
Sexton II3147,71205728,57%431,78
M3 Lee4696,33767666,67%3446,32
Marder II3248,67281650,00%709,03
T-602220,17268650,00%1220,85
Lorraine 39L AM3155,20308560,00%485,02
AMX 383283,40497580,00%1527,43
11081712,25947450,00%2454,26
Leichttraktor1145,252804100,00%898,38
M2 Medium Tank3268,25244450,00%1094,68
59-1661402,501088475,00%5742,99
Panther II82592,501156450,00%4504,50
M24 Chaffee5352,00434425,00%881,95
Durchbruchswagen 24129,00131425,00%128,41
D23150,67213333,33%368,83
Type 97 Chi-Ha3162,674433100,00%695,07
Cruiser Mk. IV3276,67426366,67%1222,41
Churchill I5547,00285250,00%1041,06
T404577,0044720,00%1609,26
43 M. Toldi III 3334,50370250,00%1961,67
Jagdpanzer 38(t) Hetzer40,001991100,00%261,00
M2 Light Tank212,004110,00%0,00
T-463217,003611100,00%994,37
Type 97 Te-Ke 247,0010310,00%0,00
Comet71282,0012781100,00%1808,73
Bat.-Châtillon 12 t8795,0028410,00%1300,97
TOG II* 6827,0046610,00%1182,44

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 4.1.2019
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 25.11.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 9.11.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.10.2018
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 23.9.2018
Lähti: 29.9.2018
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 29.9.2017
Lähti: 16.11.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 13.9.2017
Lähti: 27.9.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 11.5.2017
Lähti: 11.9.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.5.2017
Lähti: 1.1.1970
Asema: Alokas
Liittynyt: 23.1.2017
Lähti: 5.2.2017
Asema: Reserviläinen
Liittynyt: 31.12.2016
Lähti: 1.1.1970
Asema: Alokas
Liittynyt: 28.6.2016
Lähti: 1.1.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.8.2016
Lähti: 15.8.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 26.7.2016
Lähti: 30.7.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 10.7.2016
Lähti: 23.7.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.7.2016
Lähti: 7.7.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 2.7.2016
Lähti: 5.7.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 11.6.2016
Lähti: 26.6.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 17.5.2016
Lähti: 8.6.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.5.2016
Lähti: 15.5.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 5.4.2016
Lähti: 21.4.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 14.3.2016
Lähti: 2.4.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 10.3.2016
Lähti: 12.3.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 5.3.2016
Lähti: 8.3.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 31.1.2016
Lähti: 4.3.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 13.1.2016
Lähti: 29.1.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 19.11.2015
Lähti: 8.1.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 16.11.2015
Lähti: 17.11.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 10.11.2015
Lähti: 14.11.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 1.11.2015
Lähti: 3.11.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 7.10.2015
Lähti: 27.10.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 22.8.2015
Lähti: 5.10.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 14.3.2015
Lähti: 2.7.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 11.3.2015
Lähti: 12.3.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 5.3.2015
Lähti: 8.3.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 15.2.2015
Lähti: 2.3.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 8.2.2015
Lähti: 13.2.2015
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 31.1.2015
Lähti: 6.2.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 17.1.2015
Lähti: 29.1.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 12.1.2015
Lähti: 14.1.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 28.12.2014
Lähti: 8.1.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 5.12.2014
Lähti: 26.12.2014
Asema: Alokas
Liittynyt: 6.11.2014
Lähti: 3.12.2014
Asema: Alokas
Liittynyt: 29.10.2014
Lähti: 3.11.2014
Asema: Sotamies
Liittynyt: 9.10.2014
Lähti: 27.10.2014
Asema: Alokas
Liittynyt: 29.8.2014
Lähti: 1.1.1970
Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää  Sulje