Seuraavat tankit eivät sisälly tilastoihin: MKA

Gleichrichter

clanlogo
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 18.1.2016

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja140603581564
Ø Taso5,727,746,917,35
Voitot692649,26%2468,57%5466,67%30353,72%
Häviöitä697949,64%1028,57%2632,10%25745,57%
Tasapelejä1551,10%12,86%11,23%40,71%
Taisteluja selvitty400728,50%1131,43%2834,57%16529,26%
Vaunuja tuhottu103230,73320,91650,804520,80
Tuhoamissuhde1,031,331,231,13
Vaunuja havaittu109340,78250,71570,706271,11
Vahinkoa aiheutettu591,991.129,51798,53928,29
Valtauspisteitä159131,1300,00540,674340,77
Puolustuspisteitä139780,99561,601221,513280,58
Kokemus446,18772,49649,19658,63
WN7936,661388,951231,041085,36
WN81013,431640,781271,821273,33
Yhteensä
Taisteluja14060
Ø Taso5,72
Voitot692649,26%
Häviöitä697949,64%
Tasapelejä1551,10%
Taisteluja selvitty400728,50%
Vaunuja tuhottu103230,73
Tuhoamissuhde1,03
Vaunuja havaittu109340,78
Vahinkoa aiheutettu591,99
Valtauspisteitä159131,13
Puolustuspisteitä139780,99
Kokemus446,18
WN7936,66
WN81013,43
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja35
Ø Taso7,74
Voitot2468,57%
Häviöitä1028,57%
Tasapelejä12,86%
Taisteluja selvitty1131,43%
Vaunuja tuhottu320,91
Tuhoamissuhde1,33
Vaunuja havaittu250,71
Vahinkoa aiheutettu1.129,51
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä561,60
Kokemus772,49
WN71388,95
WN81640,78
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja81
Ø Taso6,91
Voitot5466,67%
Häviöitä2632,10%
Tasapelejä11,23%
Taisteluja selvitty2834,57%
Vaunuja tuhottu650,80
Tuhoamissuhde1,23
Vaunuja havaittu570,70
Vahinkoa aiheutettu798,53
Valtauspisteitä540,67
Puolustuspisteitä1221,51
Kokemus649,19
WN71231,04
WN81271,82
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja564
Ø Taso7,35
Voitot30353,72%
Häviöitä25745,57%
Tasapelejä40,71%
Taisteluja selvitty16529,26%
Vaunuja tuhottu4520,80
Tuhoamissuhde1,13
Vaunuja havaittu6271,11
Vahinkoa aiheutettu928,29
Valtauspisteitä4340,77
Puolustuspisteitä3280,58
Kokemus658,63
WN71085,36
WN81273,33
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu997,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus142,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu997,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus142,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja41000
Voitot1331,71%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2765,85%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä12,44%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1126,83%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu260,6300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,870,000,000,00
Vaunuja havaittu421,0200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu645,440,000,000,00
Valtauspisteitä100,2400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus317,220,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja41
Voitot1331,71%
Häviöitä2765,85%
Tasapelejä12,44%
Taisteluja selvitty1126,83%
Vaunuja tuhottu260,63
Tuhoamissuhde0,87
Vaunuja havaittu421,02
Vahinkoa aiheutettu645,44
Valtauspisteitä100,24
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus317,22
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja8000
Voitot562,50%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä337,50%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty562,50%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu10,1300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,330,000,000,00
Vaunuja havaittu91,1300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu621,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus542,750,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja8
Voitot562,50%
Häviöitä337,50%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty562,50%
Vaunuja tuhottu10,13
Tuhoamissuhde0,33
Vaunuja havaittu91,13
Vahinkoa aiheutettu621,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus542,75
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja69000
Voitot2434,78%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä4362,32%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä22,90%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2028,99%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu360,5200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,730,000,000,00
Vaunuja havaittu721,0400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu599,800,000,000,00
Valtauspisteitä230,3300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä570,8300,0000,0000,00
Kokemus398,030,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja69
Voitot2434,78%
Häviöitä4362,32%
Tasapelejä22,90%
Taisteluja selvitty2028,99%
Vaunuja tuhottu360,52
Tuhoamissuhde0,73
Vaunuja havaittu721,04
Vahinkoa aiheutettu599,80
Valtauspisteitä230,33
Puolustuspisteitä570,83
Kokemus398,03
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (280)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5322,0734234448,26%741,88
Tiger I7932,6061030147,84%1214,81
Dicker Max 6854,5254426855,97%1774,63
T328980,3162222645,13%1018,96
KV-15380,2338422642,92%648,26
Tiger (P)7786,2959821450,00%956,68
T297771,9555020447,55%835,26
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4316,0127219853,54%901,85
Jagdpanther71244,8459719056,32%2079,86
Marder II3347,4835418657,53%1363,27
IS7807,1255618448,91%1109,77
Hummel6837,2447217651,14%1378,25
G.W. Panther7992,6449716248,77%1235,34
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2299,9441515945,91%1369,02
E 5091437,1772215748,41%1270,86
StuG III Ausf. G5465,2733315549,68%1005,88
Jagdpanther II81598,5267314753,06%1900,22
S-517821,5948214654,79%962,46
SU-1006745,0844014641,10%1219,99
T-1506389,0339014641,10%406,42
SU-86863,9244414248,59%1243,61
Panther II8876,1663314251,41%1026,72
M66287,8837513840,58%216,11
VK 30.01 (P)6351,0541612151,24%514,69
Pz.Kpfw. III/IV5286,8035112054,17%729,91
SU-263496,2432812054,17%1752,29
VK 45.02 (P) Ausf. A81053,4358011940,34%1139,91
M446631,7642711654,31%1063,46
Strv S1 81187,5156211643,97%937,58
VK 36.01 (H)6324,4239711553,04%435,48
Ikv 90 Typ B7721,8250211340,71%904,37
Grille5501,1832311352,21%1122,76
SU-1527787,3240811136,94%910,72
Panther7665,9750911049,09%939,46
M7 Priest3301,8326011048,18%766,05
Sherman III5426,7527810937,61%978,83
VK 30.02 (D)7563,6349410847,22%742,20
SU-54591,9037910850,93%1510,40
M10391226,9271110753,27%1121,84
Pz.Kpfw. III Ausf. J457,9218410644,34%30,21
AMX 13 757452,7648010649,06%778,56
AMX 13 F3 AM6600,7835210543,81%726,53
Jagdtiger91521,1958810443,27%1194,34
M75255,5736510051,00%869,46
T-34-856486,064279950,51%861,88
ARL 446701,935179846,94%1140,44
KV-856777,015189853,06%1433,47
T-345349,633589753,61%879,19
M4 Sherman5480,365029763,92%1397,48
Jagdpanzer IV6672,143909743,30%1172,61
59-166278,594079242,39%563,53
Type T-345439,663979148,35%1262,13
Churchill I5671,765479047,78%1558,06
Leo7806,406628950,56%1259,27
FV3046658,124658956,18%1235,09
T-448803,956428853,41%944,87
Sherman Firefly6517,434698654,65%905,07
Type 586522,255208558,82%1017,69
Škoda T 256585,605588353,01%1100,51
M10 Wolverine5477,653768247,56%1120,51
M5 Stuart4125,673258146,91%347,85
KV-26715,055178051,25%1220,59
IS-381011,966547853,85%1086,88
P.43 ter7847,586747655,26%1276,68
M3 Lee4192,472557647,37%565,68
Black Prince7712,926487650,00%861,05
P.43 bis6461,184687341,10%638,55
VK 16.02 Leopard5141,843787358,90%406,92
T-437700,685697345,21%1003,88
Lorraine 155 mle. 507826,235097339,73%823,69
M127739,405177352,05%820,68
SU-14-281014,295587241,67%827,00
Sturer Emil7650,174907156,34%861,96
Cromwell6589,795197047,14%1060,85
T1 Heavy Tank5248,173097040,00%263,36
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.451,382386950,72%94,27
ARL V396664,633846844,12%1112,62
KV-371075,226486758,21%1634,42
SU-100M17933,875236738,81%1173,99
Sturmpanzer II4329,672016656,06%1215,45
Churchill VII6587,174886653,03%1104,22
Churchill Gun Carrier6636,303686648,48%1186,14
Type 4 Chi-To6555,414996353,97%1038,39
AMX 13 105 AM mle. 505565,953216346,03%1151,05
ISU-1528711,774636251,61%601,60
M18 Hellcat6809,004636251,61%1529,97
Nashorn6943,474676240,32%1936,32
M374298,842306147,54%939,17
AMX 12 t6192,343286136,07%207,37
SU-855275,122836046,67%452,19
Strv 746551,125065945,76%816,44
T-284100,371485947,46%123,22
T216385,635175949,15%1017,83
105 leFH18B2 5663,344675846,55%1357,24
M41 HMC5885,864185846,55%1438,58
Crusader 5.5-in. SP7606,294815848,28%721,64
Pz.Kpfw. II Luchs468,361495646,43%55,32
Type 3 Chi-Nu5320,563665552,73%795,57
T-463101,071715446,30%286,18
M24 Chaffee5284,133865437,04%811,87
Type 5 Chi-Ri7605,625515259,62%885,35
BDR G1 B5537,674535253,85%1211,57
M36 Jackson6812,465085248,08%1504,72
A-436505,814715242,31%835,04
AMX ELC bis5398,404645253,85%1353,92
WZ-1317445,715065139,22%663,37
Tiger II8676,225355160,78%681,29
O-I6729,705975052,00%1197,77
Bishop5379,903354961,22%862,24
Excelsior 5562,155134843,75%1285,01
AMX 13 909563,945684748,94%647,62
Archer5355,493184742,55%591,14
Pz.Sfl. IVc5551,794674753,19%1378,02
Tetrarch 2217,193404748,94%1246,58
Grant4304,512554358,14%1034,96
A-20474,842834348,84%116,00
T34 8901,335684341,86%801,54
P.44 Pantera8805,505844247,62%754,47
Pz.Kpfw. III Ausf. E350,401374242,86%16,40
Strv m/425375,183774052,50%994,90
M3 Stuart381,131353941,03%122,46
M4A3E8 Sherman6512,555043850,00%928,35
Type 1 Chi-He4203,082373836,84%518,72
Pz.Kpfw. 38 (t)378,701583751,35%126,94
AMX M4 mle. 457857,436193743,24%1060,71
Valentine4283,573533551,43%1127,36
Konštrukta T-34/1007399,593883435,29%284,02
SU-85B4219,852703450,00%401,43
T-50566,943403461,76%206,27
T207853,705723342,42%1113,47
Alecto4444,524353369,70%1480,86
Somua SAu 404166,301933330,30%219,75
SARL 424319,583733354,55%1088,65
Leichttraktor1152,133283164,52%904,32
Caernarvon81017,818683174,19%1160,18
UDES 038838,036913161,29%863,59
SU-76G FT4301,162903138,71%606,26
AT 25451,904043154,84%1052,47
Challenger7667,265433154,84%764,12
Pz.Kpfw. 35 (t)2106,101853050,00%406,05
P.435241,634113066,67%693,83
M2 Medium Tank378,501583053,33%166,26
B14242,903512948,28%792,88
Lorraine 39L AM3412,413092944,83%1409,02
FV4202 8879,836922951,72%1008,38
Škoda T 245413,434542864,29%1321,98
Type 97 Chi-Ha3128,931522853,57%345,94
M8A14223,852392733,33%406,85
ELC EVEN 90 8535,075282737,04%635,66
AMX 404234,653282650,00%1064,01
Sturmpanzer I Bison3157,401862548,00%389,72
Marder 38T4436,603752564,00%1415,34
Rheinmetall Skorpion G 81240,927262552,00%1121,68
T1 Cunningham1150,752962454,17%888,84
Pz.Kpfw. I Ausf. C3217,084462450,00%1079,13
T14 5527,046022347,83%1263,39
ST vz. 394230,874202352,17%775,63
P26/404323,303622339,13%803,97
Emil I81058,437032343,48%954,38
SU-182149,741542334,78%759,78
T25/27712,744392339,13%808,83
T-34-17546,055582259,09%746,49
T2 Light Tank 2143,642952245,45%626,02
M46 Patton KR 8851,237152259,09%977,96
Lorraine 40 t 81208,457292245,45%1246,23
O-I Experimental5594,485342152,38%1216,49
Type 62 7525,655772050,00%983,24
T1 HMC2163,801482060,00%927,94
25TP KSUST II5133,553432060,00%244,66
MS-11109,162091947,37%478,92
O-Ni71122,218651968,42%1690,62
T404337,743781957,89%888,15
Pz.Kpfw. II2138,612261833,33%518,74
Matilda4363,353061735,29%973,49
Sexton II3164,711771735,29%529,66
Comet7806,066951758,82%1260,70
AT 77375,064621758,82%351,18
Birch Gun4199,761811758,82%673,03
LT-432 8619,655541741,18%740,02
BT-7389,441891637,50%189,54
Type 95 Heavy4204,503791668,75%759,26
VK 28.016176,313311637,50%193,32
Somua S353216,693521662,50%796,69
IS-2 71245,697691643,75%1644,99
Renault UE 573235,872231553,33%740,31
T18 HMC3195,132361540,00%732,78
Panzerjäger I2104,361071435,71%164,14
T3 HMC2254,002311442,86%1090,46
T675288,933541457,14%545,04
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4250,362471450,00%695,90
SU-130PM 81408,007411457,14%1470,72
VK 45.03 7857,935691450,00%1046,44
Type 98 Ke-Ni3290,853631376,92%1544,76
IS-27852,315931353,85%1115,42
T-26259,691401346,15%86,21
T56 GMC3245,463071353,85%800,35
Cruiser Mk. III2153,462461346,15%615,28
MT-256386,085381361,54%1293,80
Bat.-Châtillon 12 t8568,776061353,85%816,05
AMX 383115,002771233,33%314,62
SU-76M3147,082241250,00%315,21
T-703146,332631233,33%369,91
T1E6 2104,921591216,67%373,24
M56 Scorpion 7661,424601241,67%641,98
Chi-Ni2114,181311136,36%371,54
BT-2280,821641145,45%225,45
Ikv 65 Alt II6586,453691136,36%717,65
M15/423210,702941040,00%581,85
Panther/M10 7895,505931050,00%1475,47
D1264,89201933,33%91,99
10TP3245,22314955,56%1026,20
Cruiser Mk. I2160,67235955,56%694,41
Wespe3271,33265966,67%1119,02
Type 89 I-Go/Chi-Ro289,8999922,22%193,81
Pz.Kpfw. II Ausf. G3141,33267933,33%405,50
TOG II* 6698,00461944,44%1033,20
D23143,00265862,50%534,32
Type 95 Ha-Go2129,88129837,50%482,38
Vickers Mk. E Type B2106,38153837,50%274,70
M3G FT3195,50284887,50%740,91
Renault FT AC2113,75217887,50%469,10
T-34 shielded 5534,00551862,50%1491,35
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2123,00392887,50%698,54
StuG IV 5467,75334837,50%1071,94
Panzer 58 Mutz 8787,63608850,00%789,53
LT vz. 352106,57157742,86%343,23
Universal Carrier 2-pdr2176,14295771,43%817,62
IS-M8710,86606742,86%582,69
Renault FT1146,33407683,33%1020,27
Renault Otsu1122,83193650,00%675,47
Renault FT 75 BS2180,33189666,67%1143,98
FCM 36 Pak 40 3240,83277650,00%613,36
Pvlvv fm/42242,33137616,67%0,00
M5A1 Stuart4332,17364666,67%1406,18
Ikv 1035133,00294666,67%293,49
T2 Medium Tank274,83139666,67%348,51
A-447430,33595683,33%648,52
Durchbruchswagen 24411,50334633,33%1320,88
T376393,00481650,00%961,06
T7 Combat Car 286,50213650,00%360,43
Cromwell B 6566,50376633,33%784,88
LTP 3180,83334650,00%679,82
Vickers Medium Mk. II2119,00204540,00%349,02
AT-1281,20220580,00%348,15
Valentine AT3340,60349540,00%1225,09
T-60276,20310580,00%423,27
Light Mk. VIC 2192,00289560,00%1228,36
7TP2227,25312475,00%1235,63
M2 Light Tank2123,00262450,00%449,88
Vickers Medium Mk. III3211,50393475,00%942,70
Ikv 723154,00142425,00%255,86
Sav m/43466,25162475,00%261,43
T-26G FT291,50130450,00%194,19
BT-7 artillery 3186,50371475,00%1105,06
43 M. Toldi III 3227,25285450,00%1154,08
Vickers Medium Mk. I1212,67314366,67%1282,03
Fiat 3000158,0082333,33%75,25
M14/412172,33227333,33%683,02
Hotchkiss H352251,33427333,33%1536,23
Cruiser Mk. II3209,67385333,33%790,87
Loyd Gun Carriage241,67141366,67%234,99
Pz.Kpfw. I2112,004623100,00%762,10
T-127 3138,33243366,67%498,74
Strv m/382191,504682100,00%1097,23
4TP1104,50220250,00%476,32
Renault NC-311137,504122100,00%876,48
Covenanter4202,504932100,00%872,34
Pz.Sfl. IVb4425,50401250,00%1370,64
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3179,5022820,00%442,09
Kolohousenka197,004071100,00%645,18
Strv fm/211260,006171100,00%2082,16
TKS z n.k.m. 20 mm 2136,004581100,00%1002,63
60G FT5333,0023710,00%437,84
M4 Improved 5661,007111100,00%1629,48
G.Pz. Mk. VI (e)2230,002821100,00%1782,71
G.W. Tiger (P)81228,006631100,00%1530,46
T-50-2 6658,0011031100,00%1975,89
MTLS-1G14 3155,0017110,00%360,17
Valentine II 4591,007401100,00%2436,23
E 25 71168,0034710,00%1519,80

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 18.1.2016
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 15.5.2015
Lähti: 9.1.2016
Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää  Sulje