Der_Mittelfranke

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja4284021176819
Ø Taso7,778,008,009,03
Voitot2620461,17%1676,19%11163,07%57870,57%
Häviöitä1610837,60%523,81%6536,93%23628,82%
Tasapelejä5281,23%00,00%00,00%50,61%
Taisteluja selvitty1749840,85%1152,38%6536,93%41550,67%
Vaunuja tuhottu559111,31542,573211,8217052,08
Tuhoamissuhde2,215,402,894,22
Vaunuja havaittu618111,44341,622801,5913641,67
Vahinkoa aiheutettu1.706,942.612,862.521,163.426,88
Valtauspisteitä765021,7900,00340,193440,42
Puolustuspisteitä430791,0100,001821,037790,95
Kokemus854,581.313,761.201,681.293,39
WN71765,802650,822320,502558,90
WN82575,644059,324191,894524,98
Yhteensä
Taisteluja42840
Ø Taso7,77
Voitot2620461,17%
Häviöitä1610837,60%
Tasapelejä5281,23%
Taisteluja selvitty1749840,85%
Vaunuja tuhottu559111,31
Tuhoamissuhde2,21
Vaunuja havaittu618111,44
Vahinkoa aiheutettu1.706,94
Valtauspisteitä765021,79
Puolustuspisteitä430791,01
Kokemus854,58
WN71765,80
WN82575,64
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja21
Ø Taso8,00
Voitot1676,19%
Häviöitä523,81%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty1152,38%
Vaunuja tuhottu542,57
Tuhoamissuhde5,40
Vaunuja havaittu341,62
Vahinkoa aiheutettu2.612,86
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.313,76
WN72650,82
WN84059,32
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja176
Ø Taso8,00
Voitot11163,07%
Häviöitä6536,93%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty6536,93%
Vaunuja tuhottu3211,82
Tuhoamissuhde2,89
Vaunuja havaittu2801,59
Vahinkoa aiheutettu2.521,16
Valtauspisteitä340,19
Puolustuspisteitä1821,03
Kokemus1.201,68
WN72320,50
WN84191,89
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja819
Ø Taso9,03
Voitot57870,57%
Häviöitä23628,82%
Tasapelejä50,61%
Taisteluja selvitty41550,67%
Vaunuja tuhottu17052,08
Tuhoamissuhde4,22
Vaunuja havaittu13641,67
Vahinkoa aiheutettu3.426,88
Valtauspisteitä3440,42
Puolustuspisteitä7790,95
Kokemus1.293,39
WN72558,90
WN84524,98
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja65000
Voitot4670,77%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1726,15%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä23,08%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty3756,92%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu560,8600,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,000,000,000,00
Vaunuja havaittu600,9200,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.834,600,000,000,00
Valtauspisteitä1001,5400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä450,6900,0000,0000,00
Kokemus933,600,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja65
Voitot4670,77%
Häviöitä1726,15%
Tasapelejä23,08%
Taisteluja selvitty3756,92%
Vaunuja tuhottu560,86
Tuhoamissuhde2,00
Vaunuja havaittu600,92
Vahinkoa aiheutettu1.834,60
Valtauspisteitä1001,54
Puolustuspisteitä450,69
Kokemus933,60
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja36000
Voitot2775,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä822,22%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä12,78%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty1747,22%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu350,9700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,840,000,000,00
Vaunuja havaittu531,4700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu528,890,000,000,00
Valtauspisteitä80,2200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä541,5000,0000,0000,00
Kokemus595,690,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja36
Voitot2775,00%
Häviöitä822,22%
Tasapelejä12,78%
Taisteluja selvitty1747,22%
Vaunuja tuhottu350,97
Tuhoamissuhde1,84
Vaunuja havaittu531,47
Vahinkoa aiheutettu528,89
Valtauspisteitä80,22
Puolustuspisteitä541,50
Kokemus595,69
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja502000
Voitot37674,90%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä11923,71%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä71,39%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty26853,39%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu4900,9800,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,090,000,000,00
Vaunuja havaittu5241,0400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.058,520,000,000,00
Valtauspisteitä8831,7600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4000,8000,0000,0000,00
Kokemus786,970,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja502
Voitot37674,90%
Häviöitä11923,71%
Tasapelejä71,39%
Taisteluja selvitty26853,39%
Vaunuja tuhottu4900,98
Tuhoamissuhde2,09
Vaunuja havaittu5241,04
Vahinkoa aiheutettu1.058,52
Valtauspisteitä8831,76
Puolustuspisteitä4000,80
Kokemus786,97
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (425)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Type 59 81304,75833100155,24%2027,65
AMX 13 9091076,5488075164,85%2009,48
Škoda T 5092327,86103073764,04%2662,71
E 5092302,3695772159,08%2845,74
FV215b (183) 102963,2683954452,94%2791,26
G.W. Panther71433,2268452560,76%2028,62
M18 Hellcat61336,45100652274,71%3690,67
KV-261155,9184652065,77%2769,38
T-5491998,1698849863,86%2800,73
T4991363,8887447753,67%2261,92
Bat.-Châtillon 25 t102422,1984846451,51%2414,87
Pz.Kpfw. T 25 5625,0570241266,26%2118,09
VK 45.02 (P) Ausf. B91507,8273640954,77%1651,71
Maus102157,6179739652,27%1892,61
VK 45.02 (P) Ausf. A81207,6967239649,75%1569,44
Object 260 103765,61114735162,39%3992,35
Valentine II 4503,4873335080,29%2614,29
FCM 50 t 81641,0193834461,34%2558,13
FV3046888,0162434262,28%1880,41
T34 81642,4881333855,33%2119,83
212A91959,3375933759,94%2058,96
Spähpanzer Ru 25191012,1084931959,87%1781,71
Object 279 early 104430,85131931973,67%3702,93
Conqueror Gun Carriage101954,8568531054,84%1887,51
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5432,8045130557,05%1220,25
Progetto M40 mod. 65103723,69112429962,54%3428,65
MT-256432,6366629756,23%1463,72
AMX 50 B102802,5388629257,19%2617,00
VK 28.016667,3381428459,51%2455,49
Progetto M35 mod. 46 82046,77105728459,51%3086,10
IS-7102619,8890327657,25%2899,19
Centurion Mk. 7/191964,5388427364,10%2179,52
M46 Patton92627,60110926264,12%3472,11
Object 70492171,2971626154,02%2089,75
IS-381491,1490225965,64%2071,10
Škoda T 40 6948,6079025763,81%2293,75
E 100102226,2883125060,80%1995,74
Rheinmetall Skorpion G 82562,27120024772,06%3784,04
113103309,07104524560,41%3617,19
T-62A102109,3487324567,35%2298,45
WZ-111 model 1-492136,1998524267,36%2358,73
AMX 50 Foch92450,65100023463,68%2822,36
E 50 Ausf. M102718,0688723355,36%2760,77
T92 HMC101970,4564522950,66%1883,07
T-1091948,6286822161,09%2310,53
Type 64 6953,7191122161,09%3183,68
StuG III Ausf. G5717,6053622062,27%2227,39
T2971499,5192522062,27%2397,44
Strv m/42-57 Alt A.2 6956,9975722056,82%2111,47
M53/M5592117,4771321748,85%2466,61
T675967,9986920177,11%3403,43
AMX ELC bis5813,8986920166,67%3970,97
ELC EVEN 90 81843,96112520164,68%4381,56
SU-14-281896,1974119853,03%2591,10
T110E5102770,9590819753,81%2606,85
AMX 50 Foch (155) 102849,4385419153,40%2473,89
T71 DA71000,2090518459,24%2850,85
AMX 50 10081833,8387718159,12%2522,01
E 25 71401,7287018165,19%2529,29
Chimera 82009,45112318167,96%2476,72
M48A5 Patton102888,4192317957,54%2732,67
T3281501,9394217770,06%2111,14
T-505420,2072017675,00%1946,02
Leopard Prototyp A92068,2389817360,12%2690,42
Jagdpanther71560,8888317169,01%2939,17
Object 430U103402,01108516860,12%3425,90
Panther II81358,2477116457,93%2347,32
T 55A 93156,23123716462,80%4356,65
Object 268 Version 4103116,7598416258,64%2650,55
Bat.-Châtillon 155 58101751,5868216154,66%1763,11
Leopard 1102904,6890015950,94%2964,98
HWK 1281025,0395815964,78%2087,48
AMX 13 57 71189,94104615966,04%2611,92
53TP Markowskiego82005,16108715870,25%2915,75
ISU-15281694,6862515846,20%2061,00
Lorraine 155 mle. 5181831,1867015750,96%2525,85
IS-6 82031,26105515663,46%2874,09
M24 Chaffee5605,3873315651,92%2491,68
Pz.Kpfw. II2303,1861215374,51%2465,92
WZ-132-1102257,5793915261,84%3144,70
T-4371071,2582015162,25%2180,86
50TP prototyp 82419,75113415056,67%3372,23
50TP Tyszkiewicza92880,14110515064,00%3087,39
60TP Lewandowskiego103704,44102015056,67%3665,71
Object 261101816,5666215051,33%1946,88
Tiger (P)7779,3657114948,32%933,86
ST-I91907,2894114862,84%2054,04
AMX 50 12092072,1687214761,22%2383,21
Object 140103152,82110814763,27%3403,30
G.W. E 100101671,9461414551,03%1605,59
WZ-111 model 5A104073,17120714369,93%4167,77
Lorraine 155 mle. 5071525,1268814259,15%2357,50
VK 30.01 (P)6422,1645714148,94%658,11
leKpz M 41 90 mm GF 81740,70102114157,45%3903,67
Jagdtiger91935,8281114062,86%1960,22
T-34-281455,4588013958,99%2596,34
VK 16.02 Leopard5427,9366013970,50%1978,36
M40/M4381914,2283913959,71%2492,34
KV-5 82105,20114013860,14%3207,45
T3092108,6390513663,24%2350,31
Lorraine 40 t 82556,51117513660,29%3759,05
Cromwell6971,3384513560,00%2389,98
Type 6192107,6287913555,56%2393,07
FV380591967,5076113560,00%2423,22
T-100 LT102102,1393313558,52%3156,67
Object 252U Defender 82351,07120113173,28%3005,80
AMX M4 mle. 5192593,47108812960,47%2944,35
SU-1006987,5465212864,84%2180,01
SU-122-5492142,9091212568,80%2231,67
WZ-1328895,9680712455,65%1623,72
Jagdpanzer E 100102467,9277012458,87%2164,65
Panther/M10 71290,1083012461,29%2543,26
A-436968,6287612378,05%2660,62
Waffenträger auf Pz. IV92539,9398712369,92%2838,73
T57 Heavy Tank103460,34103912263,93%3516,08
Rheinmetall Panzerwagen101834,6489312261,48%2798,32
M10392203,9994512166,12%2815,83
Pz.Kpfw. VII103860,29115412169,42%4071,86
BT-SV 3434,6061512173,55%2530,05
Rhm.-Borsig Waffenträger82178,1898812068,33%2982,19
Škoda T 256831,3575411759,83%2043,71
Bat.-Châtillon 25 t AP91311,2775011662,07%1561,79
T28 Prototype81783,4789811662,93%2470,51
T-34-8561133,3086211562,61%2967,85
Leichttraktor1199,7241911470,18%1316,26
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81941,39117011466,67%3065,89
Strv 7461099,9685111364,60%2690,20
T54E192491,48102611365,49%2677,96
TVP VTU Koncept81184,9274611150,45%1865,54
SU-15271153,8865511163,96%2077,35
T3 HMC2433,4758211174,77%3056,51
FV4004 Conway91676,9777611155,86%1360,18
Kranvagn103170,14103911059,09%3379,35
XM551 Sheridan102438,0891411055,45%3413,49
T25 Pilot Number 1 81873,65125011074,55%3395,58
Panzer 58 Mutz 81703,39105510963,30%2878,83
Prototipo Standard B92383,52101910763,55%2549,04
Pz.Kpfw. 38 (t)3300,3538510752,34%1313,40
T-54 ltwt.91278,7585910761,68%2176,48
T95E2 81499,5993810762,62%2408,09
Emil II92062,6990510656,60%2007,81
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4161,1232510643,40%411,33
FV20781806,9678410560,95%2893,07
TVP T 50/51103511,32105910460,58%3366,91
Alecto4742,9875810471,15%3429,36
Super Conqueror104622,66131010467,31%5478,05
Object 277103998,63114210458,65%4321,51
FV4005 Stage II102550,3278610353,40%1867,72
Object 705A103839,12114110365,05%3995,66
T9591885,7281210254,90%1775,73
Somua SM 82718,56137110168,32%3738,39
WZ-12091894,1187010058,00%2117,20
Type 4 Chi-To6897,9373610062,00%2179,61
G.W. Tiger91646,1960510042,00%1579,24
Object 41681509,9889710059,00%2509,11
Object 430 Version II91819,8091210059,00%2237,24
105 leFH18B2 5949,455269959,60%2313,19
E 7592005,258659954,55%2347,91
Caernarvon Action X 82477,1914139977,78%4553,44
Conqueror92074,349199861,22%2149,59
AMX 13 757535,006179860,20%1177,98
Type 4 Heavy92059,679719761,86%2404,46
T2881423,477939760,82%1737,43
Type 586853,677559565,26%2113,80
AMX 30 1er prototype91820,539069562,11%2129,70
IS-3A 82921,5114349568,42%4736,96
FV215b 103044,599979361,29%3110,12
Chrysler K GF 82534,1112569363,44%4240,75
Strv 103-092370,278679250,00%2235,00
Type 1 Chi-He4546,306179073,33%2482,12
IS-4102033,327569053,33%1856,38
STA-181689,919828865,91%3147,30
KV-8561030,477678771,26%2291,37
Tiger II81342,537418757,47%1836,87
M75664,106568768,97%3492,95
Centurion Mk. I81530,808648560,00%2500,78
SU-10181606,228778560,00%2388,12
T6981779,969228556,47%2780,94
Ram II 5836,517428568,24%3314,73
SU-85I 5851,367028454,76%2712,71
Type 5 Ke-Ho4615,637568373,49%3360,72
T-4481365,098918265,85%2300,25
Crusader 5.5-in. SP71218,966198250,00%1906,50
Indien-Panzer81681,529318263,41%2760,59
IS-2 71375,419038263,41%1918,28
T-44-100 81972,5911868265,85%3940,40
Strv m/425762,707658172,84%2891,04
M41 HMC51315,526118149,38%2758,20
LTTB81133,309178159,26%2554,20
Strv S1 81789,118848160,49%2209,27
M1271624,597518053,75%2817,16
WZ-111G FT92756,8010288065,00%2906,32
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3447,547518071,25%2455,62
Tiger I7825,496247958,23%1056,42
STB-1102371,628267853,85%2252,67
UDES 0381669,418267856,41%2205,32
Ferdinand81729,106847848,72%2122,15
AT 1581637,638487853,85%2094,47
Grille 15103543,718827757,14%3345,22
112 81506,579697663,16%2336,67
Tortoise92252,639757564,00%2467,97
Crusader5641,416697463,51%2482,97
AMX AC mle. 4881595,778037463,51%2311,13
Emil I81731,299777266,67%2305,71
SU-263678,084707268,06%2737,42
KV-481534,359117265,28%2326,78
M4A1 Revalorisé 81551,869057256,94%2091,66
11081397,568467157,75%1726,13
O-Ni71030,838207161,97%1412,93
M26 Pershing81206,377737157,75%1827,62
Leo7933,198247065,71%1708,45
Comet71337,049936975,36%2872,94
SU-100M171220,178116962,32%1973,38
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81848,969096860,29%2628,48
Ikv 90 Typ B71013,797646765,67%1694,55
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5661,346726765,67%2242,92
T-345803,057726671,21%3314,16
KV-122 72201,0512526674,24%4499,36
SU-861273,405886352,38%2038,64
Pz.Kpfw. 35 (t)2215,183926253,23%1338,78
AMX 65 t81182,607586258,06%1371,84
Type 5 Chi-Ri71304,288616162,30%2823,55
AMX 13 105 AM mle. 505727,624036154,10%1872,69
Black Prince71155,628376060,00%1744,46
O-Ho81315,878336061,67%1642,71
Challenger71043,207346050,00%1407,29
Type 62 7855,108595954,24%2402,05
VK 30.02 (D)71121,617435949,15%1862,49
WZ-111-1G FT81459,328175966,10%1727,96
Object 70592005,079865966,10%2004,51
T26E5 Patriot 81359,449135962,71%1733,93
Hummel6880,224805853,45%1323,24
T2071191,478335865,52%2232,49
Matilda IV 5752,027645862,07%2799,99
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2447,916615865,52%2797,09
Grille5794,894735653,57%2295,09
Charioteer81370,207855655,36%1561,13
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61085,798585676,79%2968,43
Marder II3525,735475563,64%2293,75
T25/271502,788835563,64%2929,58
Type 3 Chi-Nu Kai 5700,365845558,18%2274,32
Pudel 6927,248225464,81%1817,24
AMX M4 mle. 4571381,028175354,72%2387,30
T110E4103682,839805352,83%3489,39
T-28E with F-30 4621,306925367,92%2287,73
Konštrukta T-34/10071053,277685259,62%2027,03
O-I6933,907565255,77%1804,52
Škoda T 245624,986435154,90%2363,35
M4A3E8 Sherman61061,108135164,71%2853,89
P.44 Pantera81820,089315154,90%2583,95
WZ-1317942,048715152,94%1984,15
KV-15588,475555160,78%1327,05
T-54 first prototype 82492,2914465160,78%5112,28
Löwe 81495,889955080,00%2010,11
AMX 12 t6571,316644959,18%1936,38
STG Guard 82645,0813504877,08%5276,18
Centurion Action X102098,608034759,57%1879,71
Pz.Kpfw. III/IV5520,045394654,35%1839,40
Cruiser Mk. II3328,115164562,22%1879,06
Renault UE 573478,226314580,00%2414,49
A-4471374,5710264465,91%3014,89
Pz.Kpfw. I Ausf. C3304,207414479,55%2199,68
Panther7756,606744369,77%1288,09
Pz.Kpfw. II Luchs4369,706124362,79%1702,11
AT 771558,0710344379,07%2830,07
M41 Walker Bulldog81230,149194351,16%2844,61
WZ-132A91306,127404247,62%2001,32
TOG II* 6935,317344261,90%2123,05
40TP Habicha61169,738874160,98%3013,58
IS-M81144,078344168,29%1405,15
M4A3E8 Fury 6910,417184153,66%2068,44
Sherman Firefly6989,788194070,00%2385,80
Strv 103B103181,638984060,00%2752,83
STA-2 81161,517323948,72%1548,70
T-34-171339,139253865,79%2811,36
IS-271533,959613876,32%2522,82
Hotchkiss EBR7994,296913834,21%2026,57
Type 97 Te-Ke 2259,194143770,27%1982,19
Tiger 131 6957,738563783,78%1904,74
SU-122-44 71244,038273770,27%2046,01
Caernarvon81786,429823666,67%2591,76
M5 Stuart4222,115013658,33%1010,41
T-34-2G FT71404,068173661,11%2145,76
SU-76I 3569,896173658,33%2223,84
Sturmpanzer II4654,464343551,43%3036,87
AT 861112,488703363,64%2701,35
Waffenträger auf E 100102563,797203354,55%1789,95
LT-432 81509,8510363360,61%3249,50
IS71265,978243253,13%1732,34
S-5171364,387403256,25%1721,51
Vickers Mk. E Type B2300,564643253,13%2137,42
Ikv 65 Alt II61063,848043265,63%2458,95
AMX 13 F3 AM61219,225893256,25%2052,48
Krupp-Steyr Waffenträger 71215,318423271,88%2086,48
Hotchkiss H352261,685043161,29%1897,37
KV-371091,036873046,67%1389,58
Großtraktor - Krupp 3393,835853063,33%2036,18
Type 3 Chi-Nu5637,186322875,00%2214,84
ARL V396934,685502860,71%1991,40
T26E4 SuperPershing 81621,079502853,57%2548,55
T376653,717152853,57%2018,44
AMX 50 Foch B103360,7110142864,29%2936,17
Type 95 Heavy4287,043862759,26%1065,11
O-I Experimental5663,705942751,85%1318,47
Cromwell B 6888,787722766,67%1779,37
P.435789,318172673,08%3340,48
Type 5 Heavy102251,587482642,31%1298,17
Churchill III 5772,049162653,85%2288,90
M4 Sherman5717,007202572,00%2409,77
Heavy Tank No. VI 61040,808422568,00%2113,79
SU-100Y 61111,127832572,00%2520,47
AMX Chasseur de chars 81371,007782548,00%2141,99
121102053,218652454,17%1888,86
M36 Jackson61183,428472470,83%2788,66
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3450,047452483,33%2211,60
M4A3E8 Thunderbolt VII 6857,298592466,67%1729,90
WZ-111 81354,308722360,87%1839,77
T1E6 2287,705362378,26%2468,95
T-34-85M 6833,006572352,17%1432,58
AMX M4 1949 Liberte 81137,967382343,48%1153,79
T-34 shielded 5614,237512277,27%1930,66
Loza's M4-A2 Sherman 6941,418052259,09%2016,87
Jagdpanzer IV6878,715562166,67%1853,79
AMX AC mle. 4671033,765862157,14%1556,13
Nashorn6947,107002185,71%2009,53
M7 Priest3693,904502050,00%2926,08
Panhard EBR 105101987,5510142075,00%2586,47
T-34-85 Rudy 6860,007112070,00%1738,01
M3 Stuart357,531951947,37%62,59
LT vz. 352201,893741947,37%1246,39
Lago4436,745761963,16%2032,78
Ikv 1035989,898101968,42%3735,78
M374444,284171872,22%1998,77
SU-54730,394141844,44%2243,51
AMX 383288,894601861,11%1709,48
WZ-131G FT61030,117151850,00%2119,75
Panhard AML Lynx 6x68955,338331866,67%1745,36
WZ-120-1G FT 81753,948971855,56%1923,34
M6A2E1 81584,189661776,47%2208,73
T-127 3240,354341758,82%924,21
VK 30.01 (H)5490,945801675,00%1148,52
Sav m/434541,386221668,75%2118,92
Wespe3429,193751662,50%2169,58
Object 263102407,008191656,25%1955,05
Tetrarch 2182,753531662,50%1079,89
LT vz. 383202,803871560,00%1090,43
M661007,008761560,00%2287,46
ST vz. 394392,676091560,00%1894,34
AMX 404460,935601560,00%2756,81
Pz.Kpfw. III Ausf. J4180,803731553,33%561,66
59-166497,736661560,00%1510,07
SU-76M3559,205631566,67%2541,99
Covenanter4684,279891586,67%4583,33
Object 268102638,007891560,00%1983,93
Object 430101635,408541560,00%1470,89
Sexton I 3356,133961553,33%1659,54
Kolohousenka1223,084001353,85%1684,93
SU-855518,544331361,54%1490,21
Pz.Kpfw. III Ausf. E3111,542351361,54%422,50
K-91101781,157781353,85%1399,39
T92 8975,6910551369,23%2226,59
KV-2 (R) 6736,696421361,54%1121,93
AT-12305,584051266,67%1703,69
Renault FT AC2325,506701283,33%1791,65
Primo Victoria 81208,1710371266,67%1686,90
Sherman VC Firefly 61055,426621250,00%1820,40
T-34-3 81846,7510211250,00%2973,78
FCM 36 Pak 40 3448,185641172,73%1701,16
M46 Patton KR 81223,739571163,64%1557,73
T1 HMC2278,402831050,00%1736,67
T-1506221,702441020,00%71,87
LTP 3447,305571050,00%2586,33
Dicker Max 61408,208651060,00%3122,91
T-28488,44255955,56%157,07
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4285,67299944,44%608,83
Sturmpanzer I Bison3213,33257955,56%772,98
Pz.Kpfw. T 15 3189,78664977,78%1058,82
Excalibur 61083,44923966,67%2192,81
T14 5835,139618100,00%2147,66
14TP4479,13856887,50%3038,37
Type 91 Heavy3387,75472850,00%1683,41
60G FT5436,135638100,00%1173,96
Matilda Black Prince 5822,25657862,50%2355,44
T7 Combat Car 2120,63370875,00%855,06
T26E3 Eagle 7 71540,631111887,50%2463,46
T2 Light Tank 2248,86461742,86%1526,97
Strv fm/211186,00431633,33%1108,31
Strv m/382212,33280616,67%978,59
TKS z n.k.m. 20 mm 2192,33496683,33%1559,35
Strv m/40L3334,836286100,00%1850,88
Renault NC-311274,17618666,67%2230,92
Panzerjäger I280,831616100,00%327,63
KV-220-2 5576,67669666,67%1209,32
M56 Scorpion 7725,67575666,67%968,14
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2214,17575683,33%1489,26
M2 Light Tank268,80241580,00%340,30
SU-85B4543,20580580,00%1791,02
SU-130PM 81949,001137560,00%2306,59
IS-2M 71466,00818560,00%1987,00
Kanonenjagdpanzer 105 82939,801313560,00%4514,54
Turán III prototípus 5358,40365540,00%561,93
A-20425,50349450,00%91,67
T-463154,00367475,00%815,94
T110E3102668,00851475,00%2295,92
VK 168.01 Mauerbrecher 8934,75697475,00%952,62
BT-22172,67300333,33%864,47
AMX 30 B102200,00921366,67%2364,81
FV217 Badger101264,3336430,00%546,79
Spähpanzer SP I C71992,671424366,67%6549,36
T-50-2 6672,67833366,67%2131,04
L-60 2240,00531333,33%1843,61
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4455,0057030,00%1014,89
AT 15A 71436,3360530,00%2098,07
StuG IV 5675,33707366,67%2350,08
Renault FT181,50136250,00%307,73
BT-73129,50266250,00%499,99
Type 89 I-Go/Chi-Ro2213,505252100,00%1301,60
M4 Improved 5518,00548250,00%1493,76
MTLS-1G14 3239,00372250,00%1053,57
AC 1 Sentinel 4463,50436250,00%1549,62
Light Mk. VIC 2275,50640250,00%2366,62
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5784,00691250,00%2678,97
AC 4 Experimental 6466,006151100,00%738,29
T28 Concept 71918,0041810,00%2572,04
BT-7 artillery 3512,0048410,00%3382,72

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 19.1.2019
Lähti: 4.2.2019
Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää  Sulje