BurakaXoxo

clanlogo
Asema: Sotamies
Liittynyt: 29.10.2018

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1356600108
Ø Taso8,840,000,009,83
Voitot861563,50%00,00%00,00%7872,22%
Häviöitä484435,71%00,00%00,00%3027,78%
Tasapelejä1070,79%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty487435,93%00,00%00,00%4339,81%
Vaunuja tuhottu225471,6600,0000,001981,83
Tuhoamissuhde2,590,000,003,05
Vaunuja havaittu248201,8300,0000,002432,25
Vahinkoa aiheutettu3.000,210,000,003.704,60
Valtauspisteitä25400,1900,0000,00750,69
Puolustuspisteitä130240,9600,0000,00760,70
Kokemus1.057,520,000,001.196,65
WN72261,660,000,002394,10
WN84113,780,000,004317,04
Yhteensä
Taisteluja13566
Ø Taso8,84
Voitot861563,50%
Häviöitä484435,71%
Tasapelejä1070,79%
Taisteluja selvitty487435,93%
Vaunuja tuhottu225471,66
Tuhoamissuhde2,59
Vaunuja havaittu248201,83
Vahinkoa aiheutettu3.000,21
Valtauspisteitä25400,19
Puolustuspisteitä130240,96
Kokemus1.057,52
WN72261,66
WN84113,78
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja108
Ø Taso9,83
Voitot7872,22%
Häviöitä3027,78%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty4339,81%
Vaunuja tuhottu1981,83
Tuhoamissuhde3,05
Vaunuja havaittu2432,25
Vahinkoa aiheutettu3.704,60
Valtauspisteitä750,69
Puolustuspisteitä760,70
Kokemus1.196,65
WN72394,10
WN84317,04
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja355000
Voitot21861,41%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä12234,37%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä154,23%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty11331,83%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3340,9400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,380,000,000,00
Vaunuja havaittu5351,5100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.357,180,000,000,00
Valtauspisteitä2130,6000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2460,6900,0000,0000,00
Kokemus940,350,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja355
Voitot21861,41%
Häviöitä12234,37%
Tasapelejä154,23%
Taisteluja selvitty11331,83%
Vaunuja tuhottu3340,94
Tuhoamissuhde1,38
Vaunuja havaittu5351,51
Vahinkoa aiheutettu2.357,18
Valtauspisteitä2130,60
Puolustuspisteitä2460,69
Kokemus940,35
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja13000
Voitot1184,62%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä215,38%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty753,85%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu131,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,170,000,000,00
Vaunuja havaittu141,0800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.553,230,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus1.096,460,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja13
Voitot1184,62%
Häviöitä215,38%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty753,85%
Vaunuja tuhottu131,00
Tuhoamissuhde2,17
Vaunuja havaittu141,08
Vahinkoa aiheutettu1.553,23
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus1.096,46
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja56000
Voitot3969,64%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1730,36%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty2951,79%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu561,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,070,000,000,00
Vaunuja havaittu781,3900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.702,890,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3576,3800,0000,0000,00
Kokemus1.103,050,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja56
Voitot3969,64%
Häviöitä1730,36%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2951,79%
Vaunuja tuhottu561,00
Tuhoamissuhde2,07
Vaunuja havaittu781,39
Vahinkoa aiheutettu1.702,89
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä3576,38
Kokemus1.103,05
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja36640011
Voitot244566,73%00,00%00,00%763,64%
Häviöitä119732,67%00,00%00,00%436,36%
Tasapelejä220,60%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty137537,53%00,00%00,00%436,36%
Vaunuja tuhottu29560,8100,0000,0070,64
Tuhoamissuhde1,290,000,001,00
Vaunuja havaittu49881,3600,0000,00171,55
Vahinkoa aiheutettu1.409,110,000,001.222,09
Valtauspisteitä8800,2400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä33660,9200,0000,0000,00
Kokemus907,550,000,00747,91
Yhteensä
Taisteluja3664
Voitot244566,73%
Häviöitä119732,67%
Tasapelejä220,60%
Taisteluja selvitty137537,53%
Vaunuja tuhottu29560,81
Tuhoamissuhde1,29
Vaunuja havaittu49881,36
Vahinkoa aiheutettu1.409,11
Valtauspisteitä8800,24
Puolustuspisteitä33660,92
Kokemus907,55
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja11
Voitot763,64%
Häviöitä436,36%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty436,36%
Vaunuja tuhottu70,64
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu171,55
Vahinkoa aiheutettu1.222,09
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus747,91

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja738000
Voitot41456,10%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä32343,77%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä10,14%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty19826,83%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu5800,7900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,070,000,000,00
Vaunuja havaittu10591,4300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.398,200,000,000,00
Valtauspisteitä2260,3100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä4740,6400,0000,0000,00
Kokemus842,620,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja738
Voitot41456,10%
Häviöitä32343,77%
Tasapelejä10,14%
Taisteluja selvitty19826,83%
Vaunuja tuhottu5800,79
Tuhoamissuhde1,07
Vaunuja havaittu10591,43
Vahinkoa aiheutettu2.398,20
Valtauspisteitä2260,31
Puolustuspisteitä4740,64
Kokemus842,62
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (90)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
STB-1103317,14811178761,22%3554,90
STA-2 81860,09888151758,73%3130,92
FV4202 81932,24931118959,13%3108,56
M48A5 Patton104579,491266114570,22%5482,48
Object 907 104221,63130583071,45%4499,75
E 50 Ausf. M104426,80121144164,17%4948,37
Type 6192506,2584743656,88%3074,76
T95E6 104400,59118142163,18%4607,50
T-100 LT102354,22105038061,58%3543,17
WZ-111 model 5A104509,72123033968,44%4646,80
Bat.-Châtillon 25 t103476,48102530758,31%3754,43
STA-181778,2295028758,89%3020,88
Centurion Action X104134,05119023965,69%4692,47
T25 Pilot Number 1 82264,39119220763,77%3970,06
Object 430U104535,27125818366,12%4784,04
Super Conqueror104833,13129517967,60%5423,72
Centurion Mk. 7/193085,82120016462,20%4308,75
TVP T 50/51104166,64121016372,39%4788,94
T-345858,0350815564,52%3448,77
Panther II82192,83112713560,74%3502,45
T-54 ltwt.92506,67112812659,52%5562,69
E 5094012,82137012163,64%5117,95
M26 Pershing82295,91114810859,26%3780,13
Centurion Mk. I82331,49126010871,30%4619,10
M46 Patton93796,32141710672,64%5449,57
T-4482785,67129810566,67%5359,28
Progetto M40 mod. 65104305,19126410372,82%3999,91
11082196,56107710262,75%3155,45
MT-256502,513909543,16%1406,61
LTTB81920,1611049058,89%4988,12
Progetto M35 mod. 46 82888,3914059076,67%4318,62
Type 5 Chi-Ri71386,079208662,79%2919,49
P.44 Pantera82614,4712108359,04%4511,06
Comet71767,0711578356,63%3841,35
WZ-111 model 1-493841,7013678174,07%5361,72
Bat.-Châtillon 25 t AP93440,9312958065,00%5825,68
Škoda T 5093881,2214027975,95%5101,31
Bat.-Châtillon 12 t82226,3812097865,38%5542,49
Prototipo Standard B93979,0313847770,13%4922,24
Conqueror94023,7813947468,92%5354,87
M18 Hellcat61735,9111166774,63%4565,80
Konštrukta T-34/10072074,1011946768,66%4416,06
Type 3 Chi-Nu5713,676626360,32%2511,61
Caernarvon82654,7613155964,41%4286,70
Object 43093870,4813885865,52%4361,29
Type 4 Chi-To61085,467975752,63%2617,35
Cromwell61269,9610145464,81%3501,10
IS-272273,1812204961,22%4607,70
VK 30.02 (M)61238,259664860,42%3218,04
Škoda T 2561510,3511553767,57%4194,49
Panther71772,6211493756,76%3944,35
AMX 13 7572350,5613973669,44%8865,39
P.43 ter72342,4313613574,29%6464,82
T2072830,4516573387,88%6823,53
Škoda T 245645,856253369,70%2441,30
VK 30.01 (H)5668,846213154,84%1713,81
Black Prince71983,7913002975,86%3713,77
T-4372317,2413042955,17%6126,05
Durchbruchswagen 24450,245112955,17%1638,21
M4A3E8 Sherman61519,8910962766,67%3951,75
Type T-345737,407092560,00%2982,96
Crusader5637,396752360,87%2361,35
Type 1 Chi-He4629,007692075,00%3689,42
AMX 12 t61678,2611931973,68%8271,53
Covenanter4494,064501844,44%2357,23
M4 Sherman51228,8910411866,67%4897,43
Type 5861266,2210201866,67%4181,18
Churchill VII61277,339361872,22%2789,67
T6751315,9410661668,75%4536,11
P.43 bis61868,7511771656,25%5519,74
T-34-8561601,9311311573,33%4922,77
SU-130PM 82359,009111442,86%2269,15
Type 97 Chi-Ha3387,085761266,67%2082,64
TVP VTU Koncept81632,828051136,36%2366,93
Pz.Kpfw. III Ausf. E3303,003691145,45%1462,53
LT vz. 383262,67278955,56%1240,80
T25/272014,781123955,56%4306,65
ST vz. 394445,13564862,50%2101,40
113104697,001433683,33%4525,36
LT vz. 352231,00207520,00%1177,57
Tetrarch 21122,0018785100,00%16949,63
Chi-Ni2763,7514904100,00%8093,83
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3418,00633250,00%1924,67
T-34-85M 61789,0012591100,00%2688,68
Heavy Tank No. VI 6673,0031410,00%772,20
Rheinmetall Skorpion G 83929,0014161100,00%3402,91
Leichttraktor1106,003651100,00%626,76
Pz.Kpfw. II2337,006171100,00%2689,95
Renault Otsu1372,008001100,00%3462,12
Kolohousenka1504,005651100,00%4263,18

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 29.10.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 26.10.2018
Lähti: 27.10.2018
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 7.10.2018
Lähti: 25.10.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 30.8.2018
Lähti: 26.9.2018
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 16.7.2018
Lähti: 20.8.2018
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 19.6.2018
Lähti: 13.7.2018
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 27.5.2018
Lähti: 15.6.2018
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 18.5.2018
Lähti: 25.5.2018
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 30.4.2018
Lähti: 14.5.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 24.3.2018
Lähti: 28.4.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 18.1.2018
Lähti: 22.3.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 6.1.2018
Lähti: 16.1.2018
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 26.11.2017
Lähti: 4.1.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 26.10.2017
Lähti: 24.11.2017
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 26.9.2017
Lähti: 25.10.2017
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 6.9.2017
Lähti: 24.9.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 26.8.2017
Lähti: 3.9.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 21.8.2017
Lähti: 25.8.2017
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 16.4.2017
Lähti: 13.8.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 11.2.2017
Lähti: 12.4.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 11.1.2016
Lähti: 9.5.2016
Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää  Sulje