Bretzo

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja46230094346
Ø Taso6,630,007,277,70
Voitot2372751,32%00,00%4345,74%17650,87%
Häviöitä2206347,72%00,00%5053,19%16447,40%
Tasapelejä4400,95%00,00%11,06%61,73%
Taisteluja selvitty1508732,63%00,00%1313,83%7722,25%
Vaunuja tuhottu423700,9200,00690,732860,83
Tuhoamissuhde1,360,000,851,06
Vaunuja havaittu419140,9100,001291,373310,96
Vahinkoa aiheutettu919,400,00852,45988,68
Valtauspisteitä599231,3000,002282,436321,83
Puolustuspisteitä383720,8300,001391,482840,82
Kokemus599,470,00628,15659,54
WN71164,240,001022,271052,67
WN81397,170,001030,771115,76
Yhteensä
Taisteluja46230
Ø Taso6,63
Voitot2372751,32%
Häviöitä2206347,72%
Tasapelejä4400,95%
Taisteluja selvitty1508732,63%
Vaunuja tuhottu423700,92
Tuhoamissuhde1,36
Vaunuja havaittu419140,91
Vahinkoa aiheutettu919,40
Valtauspisteitä599231,30
Puolustuspisteitä383720,83
Kokemus599,47
WN71164,24
WN81397,17
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja94
Ø Taso7,27
Voitot4345,74%
Häviöitä5053,19%
Tasapelejä11,06%
Taisteluja selvitty1313,83%
Vaunuja tuhottu690,73
Tuhoamissuhde0,85
Vaunuja havaittu1291,37
Vahinkoa aiheutettu852,45
Valtauspisteitä2282,43
Puolustuspisteitä1391,48
Kokemus628,15
WN71022,27
WN81030,77
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja346
Ø Taso7,70
Voitot17650,87%
Häviöitä16447,40%
Tasapelejä61,73%
Taisteluja selvitty7722,25%
Vaunuja tuhottu2860,83
Tuhoamissuhde1,06
Vaunuja havaittu3310,96
Vahinkoa aiheutettu988,68
Valtauspisteitä6321,83
Puolustuspisteitä2840,82
Kokemus659,54
WN71052,67
WN81115,76
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja20006
Voitot420,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1575,00%00,00%00,00%583,33%
Tasapelejä15,00%00,00%00,00%116,67%
Taisteluja selvitty315,00%00,00%00,00%233,33%
Vaunuja tuhottu50,2500,0000,0030,50
Tuhoamissuhde0,290,000,000,75
Vaunuja havaittu160,8000,0000,0061,00
Vahinkoa aiheutettu1.094,200,000,001.382,33
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä140,7000,0000,0000,00
Kokemus398,050,000,00323,17
Yhteensä
Taisteluja20
Voitot420,00%
Häviöitä1575,00%
Tasapelejä15,00%
Taisteluja selvitty315,00%
Vaunuja tuhottu50,25
Tuhoamissuhde0,29
Vaunuja havaittu160,80
Vahinkoa aiheutettu1.094,20
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä140,70
Kokemus398,05
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja6
Voitot00,00%
Häviöitä583,33%
Tasapelejä116,67%
Taisteluja selvitty233,33%
Vaunuja tuhottu30,50
Tuhoamissuhde0,75
Vaunuja havaittu61,00
Vahinkoa aiheutettu1.382,33
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus323,17

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja30000
Voitot826,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä2066,67%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä26,67%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty826,67%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu170,5700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,770,000,000,00
Vaunuja havaittu210,7000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu886,730,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä20,0700,0000,0000,00
Kokemus394,970,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja30
Voitot826,67%
Häviöitä2066,67%
Tasapelejä26,67%
Taisteluja selvitty826,67%
Vaunuja tuhottu170,57
Tuhoamissuhde0,77
Vaunuja havaittu210,70
Vahinkoa aiheutettu886,73
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä20,07
Kokemus394,97
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja8000
Voitot562,50%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä337,50%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty337,50%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu50,6300,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,000,000,000,00
Vaunuja havaittu111,3800,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu427,500,000,000,00
Valtauspisteitä192,3800,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus439,880,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja8
Voitot562,50%
Häviöitä337,50%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty337,50%
Vaunuja tuhottu50,63
Tuhoamissuhde1,00
Vaunuja havaittu111,38
Vahinkoa aiheutettu427,50
Valtauspisteitä192,38
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus439,88
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja352000
Voitot15844,89%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä18853,41%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä61,70%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty11833,52%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2430,6900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,040,000,000,00
Vaunuja havaittu2910,8300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu645,820,000,000,00
Valtauspisteitä4181,1900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1420,4000,0000,0000,00
Kokemus443,560,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja352
Voitot15844,89%
Häviöitä18853,41%
Tasapelejä61,70%
Taisteluja selvitty11833,52%
Vaunuja tuhottu2430,69
Tuhoamissuhde1,04
Vaunuja havaittu2910,83
Vahinkoa aiheutettu645,82
Valtauspisteitä4181,19
Puolustuspisteitä1420,40
Kokemus443,56
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1167000
Voitot60351,67%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä54346,53%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä211,80%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty47040,27%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu8020,6900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,150,000,000,00
Vaunuja havaittu10460,9000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.048,950,000,000,00
Valtauspisteitä28292,4200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä38493,3000,0000,0000,00
Kokemus694,920,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1167
Voitot60351,67%
Häviöitä54346,53%
Tasapelejä211,80%
Taisteluja selvitty47040,27%
Vaunuja tuhottu8020,69
Tuhoamissuhde1,15
Vaunuja havaittu10460,90
Vahinkoa aiheutettu1.048,95
Valtauspisteitä28292,42
Puolustuspisteitä38493,30
Kokemus694,92
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja9650018
Voitot38539,90%00,00%00,00%738,89%
Häviöitä55857,82%00,00%00,00%1161,11%
Tasapelejä222,28%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty31132,23%00,00%00,00%527,78%
Vaunuja tuhottu5530,5700,0000,00170,94
Tuhoamissuhde0,850,000,001,31
Vaunuja havaittu9380,9700,0000,0060,33
Vahinkoa aiheutettu738,140,000,00746,22
Valtauspisteitä9661,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä7910,8200,0000,0000,00
Kokemus437,720,000,00476,39
Yhteensä
Taisteluja965
Voitot38539,90%
Häviöitä55857,82%
Tasapelejä222,28%
Taisteluja selvitty31132,23%
Vaunuja tuhottu5530,57
Tuhoamissuhde0,85
Vaunuja havaittu9380,97
Vahinkoa aiheutettu738,14
Valtauspisteitä9661,00
Puolustuspisteitä7910,82
Kokemus437,72
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja18
Voitot738,89%
Häviöitä1161,11%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty527,78%
Vaunuja tuhottu170,94
Tuhoamissuhde1,31
Vaunuja havaittu60,33
Vahinkoa aiheutettu746,22
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus476,39

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja28000
Voitot932,14%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1864,29%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä13,57%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty621,43%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu110,3900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,500,000,000,00
Vaunuja havaittu170,6100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.420,960,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä210,7500,0000,0000,00
Kokemus383,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja28
Voitot932,14%
Häviöitä1864,29%
Tasapelejä13,57%
Taisteluja selvitty621,43%
Vaunuja tuhottu110,39
Tuhoamissuhde0,50
Vaunuja havaittu170,61
Vahinkoa aiheutettu1.420,96
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä210,75
Kokemus383,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (266)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
M53/M5591403,23625271252,40%1515,54
Rhm.-Borsig Waffenträger81445,89682240750,56%1526,56
VK 36.01 (H)6639,17553181451,54%1179,56
StuG III Ausf. G5620,01537174054,89%1771,95
T34 81147,04677152750,49%1384,79
T2971146,77793131054,89%1591,77
Dicker Max 6825,96618115053,13%1691,58
KV-856840,46602112249,38%1576,74
M8A14522,38589100459,16%1899,82
IS-381284,8073898150,97%1508,16
M40/M4381315,0145096352,65%1646,45
Jagdpanther II81538,7976486252,90%1822,11
M18 Hellcat6796,5162476852,34%1566,15
M56 Scorpion 71066,3671871650,00%1609,17
T-34-856750,1866869856,16%1689,25
E 7591429,7073663746,94%1345,62
T675517,0352962753,59%1241,42
Löwe 81087,4180361353,02%1268,58
Rheinmetall Skorpion G 81121,7667148946,42%1043,05
Tiger II81063,9266448646,71%1199,22
Waffenträger auf Pz. IV91855,6472745345,70%1655,98
SU-85B4497,0645141753,48%1527,50
T-1091452,3175141350,61%1415,51
T-1506759,8966340758,97%1524,86
M10391408,3069539950,38%1354,62
Ferdinand81587,6472639747,10%1680,85
G.W. Panther7941,8260939348,85%1229,04
T376523,0962338151,71%1404,14
Jagdpanther71110,0464837546,40%1542,24
AMX 50 10081250,5566837143,13%1316,33
SU-1006555,5342936347,93%884,35
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4413,5444134855,17%1306,64
ISU-15281502,9772232953,50%1702,83
Achilles6735,0059731954,23%1457,96
M4A3E2 Sherman Jumbo6413,1949230747,88%638,11
M41 HMC5562,1845430551,80%907,45
Pz.Kpfw. III/IV5223,1724729948,16%469,11
T-34-17812,7161726648,87%1214,78
Cromwell6620,8361226649,62%1249,71
M4 Sherman5354,6043126355,89%858,95
Object 70492077,6478126250,38%1762,20
Spähpanzer SP I C7846,5273625550,98%1675,52
Tiger I7729,0158825246,83%786,66
Object 268101719,5065024850,81%1247,11
T28 Prototype81072,9365824246,28%1031,98
SU-1527993,5463923556,60%1569,95
Jagdtiger91941,0076223551,06%1693,40
Indien-Panzer8995,7768523553,19%1269,97
Type 4 Heavy91542,4377122447,32%1429,42
O-I6696,8562422057,27%1246,36
T110E5101411,2068221845,87%1007,26
IS7992,2968821551,16%1373,18
KV-15499,3851021350,70%1144,26
Caernarvon81071,1471620547,80%1213,77
KV-2 (R) 6762,2362620549,27%1167,23
IS-7101553,9869120345,32%1158,22
Sturer Emil71131,8866519454,12%1881,51
Churchill VII6707,7049419250,52%1356,37
SU-855474,6037318648,92%1018,45
Hummel6876,1449218651,08%1277,90
Grille5513,7639217445,98%1098,15
T25/27925,7266817450,57%1436,99
M1271079,5358117347,40%1592,30
VK 30.02 (D)7469,4949617248,84%551,54
M446693,0747616943,79%1171,87
Škoda T 40 6663,6157816848,21%1225,52
M3 Lee4202,7426716744,31%564,33
Pz.Kpfw. III Ausf. J486,9414516144,10%62,19
Type 586662,3561415851,90%1410,14
AMX 13 105 AM mle. 505422,4230715443,51%790,27
Type 2597 Chi-Ha3244,2533415148,34%931,93
Challenger7827,2962314748,30%1088,23
M41 Walker Bulldog8579,3361014747,62%969,59
O-Ho81055,5471114647,26%1023,00
Strv 746671,7259514447,92%1276,86
AMX M4 mle. 457989,2171814352,45%1437,27
LTP 3261,1537714156,74%1405,80
T1 Cunningham1142,4932713957,55%962,51
AMX 13 F3 AM6899,6946313941,73%1227,35
AMX 12 t6442,1157613951,08%1222,25
T-34-2G FT7879,3259613944,60%1182,29
Tiger (P)7920,1968313948,20%1208,32
59-166397,0752513556,30%1168,44
T404670,5664913551,85%2413,73
T3281261,0477413355,64%1481,90
M5 Stuart4129,5426713349,62%405,84
Panther II81010,1363713351,13%1342,28
T207923,2072413251,52%1494,24
Ikv 90 Typ B7874,8566212955,04%1378,86
Nashorn61120,4666512850,00%2302,38
Leo7860,0865612748,03%1330,89
P.435495,5158212560,80%1627,66
O-Ni71107,9883312562,40%1633,85
Ikv 65 Alt II6705,9055212151,24%1364,61
Type T-345505,0548311850,00%1617,50
IS-27986,5769311650,86%1321,23
Churchill I5416,2947111453,51%843,24
Archer5608,6452711153,15%1591,03
WZ-131G FT6759,4959411057,27%1427,52
Charioteer8874,4461011048,18%788,17
T26E5 8804,3168910845,37%727,03
AMX 404161,3628910741,12%573,64
Pz.Kpfw. II Luchs472,1313610749,53%82,94
KV-371170,2573410556,19%1587,38
WZ-111-1G FT8981,8362610250,98%990,78
Black Prince7784,586289946,46%965,46
Sav m/434335,444389953,54%1095,02
VK 30.01 (H)5546,375319854,08%1178,36
Marder 38T4594,846039856,12%2140,74
Matilda4344,864219753,61%1092,11
Universal Carrier 2-pdr2264,834069554,74%1397,23
SARL 424412,155039552,63%1698,89
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5544,065749351,61%1608,31
M3 Stuart379,571568739,08%110,20
SU-76G FT4494,995238551,76%1534,22
AMX ELC bis5322,405658560,00%1103,71
Marder II3373,473988350,60%1301,44
T-437842,546948051,25%1342,56
11081033,387267954,43%1131,87
60G FT5553,575037959,49%1440,34
Jagdpanzer IV6666,445467751,95%1296,38
Pz.Kpfw. I Ausf. C3104,183247754,55%376,39
Leichttraktor1124,593117647,37%566,44
M36 Jackson6817,216637558,67%1746,11
T309931,395687439,19%535,35
Pz.Kpfw. 38 (t)3125,121317443,24%250,10
Valentine4361,714557256,94%1761,92
T-28E with F-30 4432,795207258,33%1341,09
HWK 128758,005997138,03%1037,86
Panther7903,167417057,14%1623,53
E 5091170,296747042,86%933,09
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.487,282186956,52%213,02
VK 20.01 (D)4349,065496966,67%1453,67
M2 Medium Tank3261,733886663,64%1312,50
25TP KSUST II5438,375226555,38%1256,06
VK 30.01 (P)6749,696206546,15%1639,39
KV-26770,716476552,31%1488,51
VK 45.02 (P) Ausf. A8859,576096538,46%759,34
Lorraine 155 mle. 507739,555156456,25%971,59
T2881007,917676457,81%1030,12
Alecto4399,564716453,13%1300,64
VK 16.02 Leopard5153,893166240,32%276,18
Spähpanzer Ru 2519680,906846256,45%902,36
Crusader5397,634266040,00%1000,69
SU-76M3151,371535950,85%357,29
AMX 13 757655,105665837,93%1250,66
O-I Experimental5663,705855756,14%1395,32
BDR G1 B5666,115855658,93%1742,58
BT-22260,423925556,36%1786,15
AT 25605,585665543,64%1609,10
SU-100M17789,705765450,00%1069,14
Pz.Sfl. IVc5778,256085362,26%2445,39
Vickers Medium Mk. I152,871115255,77%159,17
Pz.Kpfw. II2102,701865050,00%379,53
AMX 65 t8805,306185048,00%801,65
T-284152,412704961,22%436,75
Pz.Kpfw. III Ausf. E370,001304944,90%71,56
P26/404315,964464858,33%1004,03
Lorraine 39L AM3322,212794854,17%1076,42
VK 28.016352,135504746,81%827,15
VK 100.01 (P)81104,606884744,68%1081,16
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4431,965404654,35%1249,03
T2 Medium Tank2252,183864564,44%1638,19
M10 Wolverine5464,914634555,56%1209,95
105 leFH18B2 5479,024264452,27%975,49
Cruiser Mk. III263,771164344,19%82,02
VK 30.01 (D)6521,986224362,79%1077,68
T28 Concept 7761,336404353,49%1087,58
M15/423316,194504257,14%1336,89
T25 AT7774,735594143,90%958,59
AT 77893,767004151,22%1186,95
Loyd Gun Carriage2137,781394148,78%834,26
ARL 446727,605544047,50%1257,88
T-345567,245303855,26%1876,38
Caernarvon Action X 81066,397133842,11%1070,10
T-463140,762483748,65%505,25
Panzerjäger I2250,783983666,67%1332,60
Type 95 Heavy4367,834243548,57%1395,72
Type 91 Heavy3234,742803537,14%720,99
T92 HMC101440,465563537,14%1148,68
Bishop5588,204713554,29%1529,42
M5A1 Stuart491,262423441,18%92,28
M75350,005033360,61%1423,74
T26E4 SuperPershing 8732,826463339,39%635,16
Sexton II3220,411723243,75%872,95
Cruiser Mk. II3259,163763158,06%1269,15
Object 25791444,877883154,84%1166,62
Vickers Medium Mk. III3106,371603046,67%232,20
40TP Habicha6612,975783056,67%1200,97
Object 277101604,837383040,00%996,85
S-517678,074582951,72%657,73
AMX 383191,113462850,00%915,52
Object 252U Defender 8894,146862846,43%679,14
D23260,113982751,85%1278,83
A-436714,046952755,56%1570,21
G.W. Tiger (P)8746,964732737,04%586,22
StuG IV 5470,524202740,74%1121,69
Sturmpanzer I Bison3223,082522642,31%738,23
Sturmpanzer II4265,272692642,31%765,95
Type 98 Ke-Ni3262,483662568,00%1354,47
T2 Light Tank 233,561242548,00%67,76
M22179,543502454,17%946,84
14TP4244,043462437,50%922,74
T56 GMC3100,581892445,83%116,15
Durchbruchswagen 24377,384792450,00%1361,99
Type 5 Heavy101848,578112347,83%1065,22
LTTB8592,135912330,43%854,66
AT 158805,365712240,91%607,24
AT 86704,146072254,55%1254,52
Pz.Kpfw. 35 (t)268,761412157,14%250,87
A-204164,004792161,90%644,55
Vickers Mk. E Type B254,861052157,14%145,66
T216257,765032157,14%580,53
Renault FT1132,953122055,00%808,94
ST vz. 394456,305602060,00%2223,82
Vickers Medium Mk. II276,94991850,00%203,10
P.43 bis6610,945311844,44%1058,58
Comet7571,176041844,44%797,83
Covenanter4315,884731650,00%1568,72
Type 5 Ke-Ho4200,473281553,33%642,29
AT-1297,071411560,00%306,82
M2 Light Tank281,211531450,00%213,24
MS-1166,291311450,00%191,33
MTLS-1G14 3263,694281346,15%1176,20
Renault FT 75 BS282,831661250,00%307,04
IS-3A 81025,007141258,33%987,34
T71 DA7566,555151136,36%901,92
Type 97 Te-Ke 2159,001961050,00%838,30
UDES 038706,705911060,00%639,70
Renault Otsu1174,11313955,56%1197,10
M14/412133,56342966,67%641,12
D1269,78181955,56%238,06
Ikv 1035674,22502933,33%1602,34
Pz.Kpfw. II Ausf. G3139,56355955,56%510,84
Light Mk. VIC 2127,11215922,22%616,21
T3 HMC2356,13546850,00%2013,60
Pz.Kpfw. I289,00333875,00%547,14
Strv S1 81134,50535837,50%870,74
T-34-85M 6961,141007785,71%2209,20
Type 95 Ha-Go2220,33391666,67%1363,31
MT-256192,67454650,00%352,20
T7 Combat Car 2165,00301650,00%915,68
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2157,00369666,67%933,04
Hotchkiss H35254,00153560,00%169,97
M24 Chaffee597,60475560,00%234,32
FV3046536,40387540,00%691,22
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3214,60361560,00%943,64
T-45 2132,40242540,00%582,40
Strv m/382148,0014740,00%574,79
Renault NC-31127,25123450,00%90,42
T-448668,75573425,00%561,68
T-262202,50342475,00%1323,71
E 10010937,75568450,00%490,49
T-29 3227,25368450,00%828,43
T1E6 236,50121450,00%74,63
TOG II* 6805,50542425,00%1199,44
A-4471107,67585333,33%1810,99
Somua S353261,00392333,33%781,90
KV-220-2 5451,00465333,33%602,25
4TP1117,50344250,00%602,91
Emil I8322,00464250,00%139,94
Wespe389,00137250,00%161,13
TKS z n.k.m. 20 mm 253,001861100,00%310,61
L-60 225,0012310,00%0,00
Pz.Kpfw. T 25 5493,008691100,00%1514,16
BT-7 artillery 3231,004401100,00%1322,70

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Sotamies
Liittynyt: 12.12.2018
Lähti: 12.2.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 10.10.2018
Lähti: 8.11.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 26.9.2018
Lähti: 3.10.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 12.7.2018
Lähti: 21.9.2018
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 8.11.2017
Lähti: 18.4.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 22.7.2017
Lähti: 7.8.2017
Asema: Alokas
Liittynyt: 29.6.2017
Lähti: 13.7.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 13.4.2017
Lähti: 2.6.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 6.2.2017
Lähti: 5.4.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 25.11.2016
Lähti: 17.1.2017
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 21.11.2016
Lähti: 24.11.2016
Asema: Nuorempi upseeri
Liittynyt: 11.10.2016
Lähti: 18.11.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 22.9.2016
Lähti: 8.10.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 10.9.2016
Lähti: 20.9.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 24.7.2016
Lähti: 3.9.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 13.3.2016
Lähti: 1.7.2016
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 27.12.2015
Lähti: 29.2.2016
Asema: Alokas
Liittynyt: 21.12.2015
Lähti: 24.12.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 28.11.2015
Lähti: 12.12.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 4.11.2015
Lähti: 12.11.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 12.9.2015
Lähti: 15.10.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 3.8.2015
Lähti: 17.8.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 16.7.2015
Lähti: 19.7.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 6.6.2015
Lähti: 21.6.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 25.4.2015
Lähti: 4.6.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 20.3.2015
Lähti: 17.4.2015
Asema: Henkilöstöupseeri
Liittynyt: 22.2.2015
Lähti: 16.3.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 7.1.2015
Lähti: 16.2.2015
Asema: Sotamies
Liittynyt: 16.12.2014
Lähti: 3.1.2015
Asema: Alokas
Liittynyt: 22.9.2014
Lähti: 14.10.2014
Asema: Sotamies
Liittynyt: 15.7.2014
Lähti: 1.1.1970
Asema: Sotamies
Liittynyt: 19.5.2014
Lähti: 1.1.1970
Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää  Sulje