Aleko10neymar

clanlogo
Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 10.4.2019

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja285591138
Ø Taso7,7610,0010,008,87
Voitot1605256,21%00,00%00,00%1950,00%
Häviöitä1225042,89%1100,00%1100,00%1744,74%
Tasapelejä2570,90%00,00%00,00%25,26%
Taisteluja selvitty940232,92%00,00%00,00%1436,84%
Vaunuja tuhottu357331,2522,0022,00651,71
Tuhoamissuhde1,872,002,002,71
Vaunuja havaittu343261,2000,0000,00300,79
Vahinkoa aiheutettu1.768,713.967,003.967,002.893,26
Valtauspisteitä208220,7300,0000,00601,58
Puolustuspisteitä209900,7300,0000,001423,74
Kokemus804,78302,00302,001.071,97
WN71657,941679,521679,522077,58
WN82490,132974,972974,973428,78
Yhteensä
Taisteluja28559
Ø Taso7,76
Voitot1605256,21%
Häviöitä1225042,89%
Tasapelejä2570,90%
Taisteluja selvitty940232,92%
Vaunuja tuhottu357331,25
Tuhoamissuhde1,87
Vaunuja havaittu343261,20
Vahinkoa aiheutettu1.768,71
Valtauspisteitä208220,73
Puolustuspisteitä209900,73
Kokemus804,78
WN71657,94
WN82490,13
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja1
Ø Taso10,00
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu22,00
Tuhoamissuhde2,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu3.967,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus302,00
WN71679,52
WN82974,97
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja1
Ø Taso10,00
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu22,00
Tuhoamissuhde2,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu3.967,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus302,00
WN71679,52
WN82974,97
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja38
Ø Taso8,87
Voitot1950,00%
Häviöitä1744,74%
Tasapelejä25,26%
Taisteluja selvitty1436,84%
Vaunuja tuhottu651,71
Tuhoamissuhde2,71
Vaunuja havaittu300,79
Vahinkoa aiheutettu2.893,26
Valtauspisteitä601,58
Puolustuspisteitä1423,74
Kokemus1.071,97
WN72077,58
WN83428,78
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja243000
Voitot13053,50%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä9840,33%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä156,17%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty9840,33%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1990,8200,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,370,000,000,00
Vaunuja havaittu2601,0700,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu2.096,410,000,000,00
Valtauspisteitä850,3500,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2491,0200,0000,0000,00
Kokemus828,580,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja243
Voitot13053,50%
Häviöitä9840,33%
Tasapelejä156,17%
Taisteluja selvitty9840,33%
Vaunuja tuhottu1990,82
Tuhoamissuhde1,37
Vaunuja havaittu2601,07
Vahinkoa aiheutettu2.096,41
Valtauspisteitä850,35
Puolustuspisteitä2491,02
Kokemus828,58
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä1100,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu77,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.949,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus287,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1
Voitot00,00%
Häviöitä1100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu77,00
Vahinkoa aiheutettu1.949,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus287,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja0000
Voitot00,00%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä00,00%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty00,00%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu00,0000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde0,000,000,000,00
Vaunuja havaittu00,0000,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu0,000,000,000,00
Valtauspisteitä00,0000,0000,0000,00
Puolustuspisteitä00,0000,0000,0000,00
Kokemus0,000,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja229000
Voitot13960,70%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä9039,30%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty11148,47%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2050,9000,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,740,000,000,00
Vaunuja havaittu2030,8900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.564,100,000,000,00
Valtauspisteitä1680,7300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä8643,7700,0000,0000,00
Kokemus1.002,900,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja229
Voitot13960,70%
Häviöitä9039,30%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty11148,47%
Vaunuja tuhottu2050,90
Tuhoamissuhde1,74
Vaunuja havaittu2030,89
Vahinkoa aiheutettu1.564,10
Valtauspisteitä1680,73
Puolustuspisteitä8643,77
Kokemus1.002,90
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja28140012
Voitot166559,17%00,00%00,00%758,33%
Häviöitä110939,41%00,00%00,00%541,67%
Tasapelejä401,42%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty108638,59%00,00%00,00%433,33%
Vaunuja tuhottu24450,8700,0000,0060,50
Tuhoamissuhde1,410,000,000,75
Vaunuja havaittu24530,8700,0000,0070,58
Vahinkoa aiheutettu1.247,340,000,001.410,67
Valtauspisteitä21390,7600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä23280,8300,0000,0000,00
Kokemus751,980,000,00787,50
Yhteensä
Taisteluja2814
Voitot166559,17%
Häviöitä110939,41%
Tasapelejä401,42%
Taisteluja selvitty108638,59%
Vaunuja tuhottu24450,87
Tuhoamissuhde1,41
Vaunuja havaittu24530,87
Vahinkoa aiheutettu1.247,34
Valtauspisteitä21390,76
Puolustuspisteitä23280,83
Kokemus751,98
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja12
Voitot758,33%
Häviöitä541,67%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty433,33%
Vaunuja tuhottu60,50
Tuhoamissuhde0,75
Vaunuja havaittu70,58
Vahinkoa aiheutettu1.410,67
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus787,50

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja472004
Voitot21244,92%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä25854,66%00,00%00,00%4100,00%
Tasapelejä20,42%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty10822,88%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3320,7000,0000,0030,75
Tuhoamissuhde0,910,000,000,75
Vaunuja havaittu4020,8500,0000,0030,75
Vahinkoa aiheutettu1.909,690,000,002.303,50
Valtauspisteitä3470,7400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä2640,5600,0000,0010,25
Kokemus701,230,000,00254,00
Yhteensä
Taisteluja472
Voitot21244,92%
Häviöitä25854,66%
Tasapelejä20,42%
Taisteluja selvitty10822,88%
Vaunuja tuhottu3320,70
Tuhoamissuhde0,91
Vaunuja havaittu4020,85
Vahinkoa aiheutettu1.909,69
Valtauspisteitä3470,74
Puolustuspisteitä2640,56
Kokemus701,23
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja4
Voitot00,00%
Häviöitä4100,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu30,75
Tuhoamissuhde0,75
Vaunuja havaittu30,75
Vahinkoa aiheutettu2.303,50
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä10,25
Kokemus254,00
Anzeigen

Vaunut (267)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
T-34-3 81528,7087472755,57%2272,68
Bat.-Châtillon 25 t102978,5597265257,82%3277,60
SU-122-44 7860,7349864051,56%1119,30
M4A1 Revalorisé 81953,32103359760,30%2810,10
M53/M5591655,0370957056,14%1919,43
E 5092981,89114854264,58%3846,55
AMX 12 t61009,9482354061,85%4315,43
WZ-120-1G FT 82180,66109251161,45%2859,16
AMX 13 909998,8174450553,86%1598,34
M40/M4381098,1038643445,39%1173,08
Löwe 81908,95107442160,57%2674,87
T71 DA71565,51110241364,65%5019,29
Object 140103018,74100737557,07%3283,71
IS7932,1051137150,94%1263,12
Škoda T 5093086,44115436262,15%3953,71
M127808,3535935251,70%1012,77
M48A5 Patton103740,33113035263,92%4374,84
IS-7103294,40103034860,06%3502,57
AMX 30 1er prototype92471,43100134057,06%3101,24
T25 Pilot Number 1 81635,27101733460,48%2728,80
Type 5 Heavy103507,79113232764,53%3289,15
IS-381151,7545932150,78%1239,43
T4991586,0285131951,72%2925,54
T-1091991,7584830151,83%2143,98
T-345361,0531428350,88%960,93
T-54 ltwt.91019,9969727149,45%1461,11
T-5491965,6988925953,28%2366,39
Rhm.-Borsig Waffenträger81631,8876225952,12%1648,06
T92 HMC101841,3067525449,61%1662,95
Bat.-Châtillon 25 t AP91509,3579224650,00%1684,28
T28 Prototype81330,4772024348,15%1369,23
Waffenträger auf Pz. IV92295,5083024153,94%2094,30
AMX 13 757639,2041822647,79%1189,50
WZ-111 model 5A103538,39100022354,26%3388,83
T3092231,9784521955,25%2078,21
M18 Hellcat6446,7231021346,95%611,41
FV4005 Stage II103388,5495421063,81%3079,25
T 55A 93105,63117220960,29%3950,77
Sturer Emil7883,2459020848,56%1157,98
UDES 0381643,8477220751,69%1867,01
AMX ELC bis5330,0633220450,49%1047,47
StuG IV 5508,2636819755,33%1461,82
Type 4 Heavy92179,8694419658,16%2392,50
Grille 15103071,4380419554,36%2519,47
Strv 103-092520,8295019458,76%2437,48
T-34-856329,5524819341,97%370,27
Pz.Sfl. IVc5534,8829718751,34%1227,61
T110E4102877,2888818660,22%2599,65
Ikv 90 Typ B71022,9567918351,91%1551,56
Prototipo Standard B93401,18126017464,37%4662,09
Super Conqueror104004,21113917455,17%4173,15
T57 Heavy Tank103288,87100417259,88%3208,10
AMX AC mle. 4881441,6273317046,47%1786,21
M46 Patton93263,28123716764,67%4368,57
Object 430U103913,93114516763,47%4118,72
Leopard Prototyp A93259,62116315759,24%4881,63
T675249,5422615145,03%327,83
VK 30.01 (H)5328,9925915046,67%511,73
AMX 50 Foch92239,6390915058,67%2315,74
Object 260 103729,88116615066,00%4398,01
T25/27923,5251514847,97%1300,66
M446476,8535514538,62%568,40
SU-130PM 82527,42109114563,45%3183,60
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4856,65100714469,44%6255,19
Emil I81597,2590114362,94%2063,52
WZ-13281214,2983514254,93%2599,06
M41 HMC5331,9824813146,56%366,57
O-Ho81556,4792513161,07%1946,19
VK 45.02 (P) Ausf. B92246,44100013159,54%2633,99
T95E6 103612,8697713150,38%3527,31
Panther II81450,1792813062,31%2189,27
TVP T 50/51103640,94104812958,91%4126,26
Object 43092925,47117712966,67%3398,93
O-Ni71324,6992812759,84%2099,65
T54E192282,4595512657,14%2520,72
M41 Walker Bulldog8884,2377212651,59%1802,38
Pz.Kpfw. VII103394,28100912556,80%3418,87
WZ-111 model 1-492857,11109612357,72%3261,98
AMX 50 Foch (155) 103012,1585212253,28%2731,09
MT-256372,8036012245,90%1018,05
Emil II92244,7298312161,16%2405,69
Conqueror92839,58112311861,02%3366,43
VK 45.02 (P) Ausf. A81783,2298810957,80%2643,76
M26 Pershing81616,5697910657,55%2334,50
Nashorn6678,3050910450,96%1112,20
FV4004 Conway92560,15102810472,12%2672,87
Leo71236,1482010253,92%2307,42
AMX 50 B103903,18104910256,86%4416,47
HWK 1281776,51110810269,61%4711,26
Progetto M35 mod. 46 82272,57113610258,82%3124,74
11081715,6690610152,48%2172,55
SU-86684,1055010055,00%1022,95
Ikv 65 Alt II6820,915749942,42%1494,49
Spähpanzer SP I C7996,468039950,51%2191,38
Škoda T 256952,776539857,14%2168,52
TVP VTU Koncept81227,867949859,18%1732,55
FV3046761,714919847,96%1576,87
Panther7866,017719658,33%1485,99
AMX 50 12092951,3110639558,95%3600,07
Centurion Action X103599,2110529558,95%3830,76
Jagdtiger92972,3710499556,84%3639,98
Panhard EBR 75 (FL 10) 81462,9410189363,44%2949,02
WZ-13171162,188479150,55%2833,50
Cruiser Mk. III2171,862409158,24%919,03
Object 26392595,7310819172,53%2887,08
Ferdinand82071,499378763,22%2579,37
Durchbruchswagen 24202,332038435,71%424,56
Centurion Mk. 5/1 RAAC 82336,3013568368,67%4718,94
Centurion Mk. I82150,1311358256,10%3589,00
Object 268 Version 4103224,0710078166,67%2635,42
AMX AC mle. 4671146,907458058,75%1850,89
Hotchkiss H352225,523537950,63%1252,54
Centurion Mk. 7/193120,2411497964,56%4117,74
Jagdpanzer E 100103634,159947968,35%3311,36
Bishop5658,403767751,95%1679,13
Lorraine 40 t 82425,3512437774,03%3884,89
KV-137429,913227650,00%517,60
VK 28.016560,036197642,11%1676,02
Birch Gun4322,312427554,67%1346,78
O-I61069,198497459,46%2151,27
P.44 Pantera81928,8810647262,50%3395,15
Strv 103B102912,828367252,78%2550,88
T376663,466937250,00%1887,89
Strv 746867,996847045,71%1906,34
T-34-85M 61488,0711577074,29%3905,01
Konštrukta T-34/10071342,598626957,97%2298,62
ARL 446873,357376957,97%1879,40
Spähpanzer Ru 25191520,007676947,83%2403,72
T2071375,698856852,94%2431,03
T3 HMC278,111366653,03%192,36
T-4482271,5512456569,23%4364,99
AMX M4 mle. 4571168,407846558,46%1693,90
Achilles6836,096846553,85%1740,87
T28 Concept 7933,226436549,23%1288,80
Challenger71190,138696464,06%1926,06
Renault G15468,354216243,55%1227,87
Black Prince71588,179775954,24%3207,80
M24 Chaffee5602,767965964,41%2815,89
T95/FV4201 Chieftain 104404,8011815964,41%3804,19
Type T-345584,435935860,34%1845,29
SU-122A5477,594025841,38%992,55
AMX 50 10081579,098355655,36%1778,04
M374197,962685657,14%599,96
Pz.Kpfw. I Ausf. C3260,294095651,79%1405,63
Marder 38T4320,532415552,73%742,81
Ikv 1035455,005035164,71%1407,68
VK 30.02 (M)6714,495625149,02%1349,37
Crusader 5.5-in. SP7812,165874948,98%1241,36
IS-M81613,579024953,06%2051,14
59-166773,857464856,25%2705,30
Tiger (P)71446,679424858,33%2352,19
Object 70592613,7910004854,17%2701,77
Škoda T 245587,405854753,19%1997,31
P.43 ter71659,239544748,94%2954,76
M8A1468,621914742,55%19,76
Progetto M40 mod. 65103926,7011684663,04%4329,19
Sturmpanzer I Bison3123,041524654,35%297,76
Strv m/425503,675454560,00%1485,83
A-20496,382444551,11%230,52
M5A1 Stuart4259,783254555,56%1121,01
IS-3A 82337,7111944557,78%3144,59
Type 64 61276,809814560,00%5097,29
T56 GMC3106,931184438,64%99,68
ARL V396944,306704461,36%1944,00
Caernarvon81936,8810584360,47%2842,57
AMX 404160,591804139,02%529,52
VK 16.02 Leopard5382,766144156,10%1603,58
Comet71624,3911204165,85%3710,43
AMX M4 mle. 5193325,2212784168,29%4330,65
SU-10182214,859903958,97%3347,34
Archer5486,285103956,41%1189,65
M7 Priest3107,551513852,63%188,44
IS-271666,5410023759,46%2705,02
113103394,429523647,22%3723,06
M4A3E2 Sherman Jumbo6939,227593650,00%1912,20
M2 Light Tank2355,806323557,14%2542,74
SARL 424369,033613568,57%1566,82
50TP Tyszkiewicza92779,4411393461,76%3187,19
VK 30.01 (P)61093,068753458,82%2605,44
G.Pz. Mk. VI (e)244,12883455,88%158,86
Sav m/434433,035463357,58%1590,69
SU-100M172133,8211783363,64%4313,79
M5 Stuart4271,005243246,88%1237,31
O-I Experimental5966,298533180,65%2345,83
45TP Habicha71977,2710433060,00%3509,49
Type 5861186,879543060,00%3555,50
Cruiser Mk. IV389,101133030,00%82,19
Alecto4378,133143063,33%1181,65
Sturmpanzer II4141,311472937,93%163,36
SU-263185,173032948,28%397,44
BT-7384,211442850,00%235,11
Pz.Kpfw. III Ausf. E338,931992842,86%18,39
SU-54458,444992759,26%1374,38
AMX 383138,412412755,56%579,37
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5475,963862766,67%1540,74
Pz.Kpfw. II Luchs4218,504342665,38%870,35
53TP Markowskiego82593,1611502556,00%3625,16
Churchill VII61423,3610362564,00%3322,44
Charioteer81324,848032560,00%1517,47
LT-432 82044,5212352556,00%4811,46
ST vz. 394381,545852466,67%1728,81
AMX 30 B103013,798892454,17%3599,96
Valentine4398,965262360,87%2112,57
Panhard AMD 178B61136,1710512386,96%4057,83
Renault NC-311146,001982259,09%807,87
P.43 bis61445,7110082171,43%3804,47
Cruiser Mk. I295,861302142,86%229,14
XM551 Sheridan103235,1011162065,00%5154,09
AMX 50 Foch B102648,218801952,63%2236,03
Type 95 Ha-Go2118,761761758,82%555,04
SU-10061634,4710641764,71%4293,27
SU-14-171087,768981776,47%1961,42
Object 277104417,1911521668,75%4012,64
Ikv 723293,934421560,00%1240,24
Marder II3237,532661593,33%833,38
M3 Stuart3141,502121428,57%480,53
Universal Carrier 2-pdr2163,071651457,14%659,81
Renault FT1117,541781330,77%532,76
P.435862,698701376,92%3244,73
MS-11146,921571338,46%720,71
Leichttraktor1161,172961266,67%1061,79
T2882603,6712791250,00%4157,80
AT 25364,172981233,33%637,37
T1 HMC245,901131060,00%196,77
40TP Habicha61037,606661040,00%2012,91
AT-1271,301211040,00%34,70
Valentine AT3178,601601040,00%348,02
Somua SM 82156,3012921090,00%2710,84
LT vz. 383168,78383966,67%798,56
Panzerjäger I2124,67156977,78%528,90
E 50 Ausf. M103001,331102977,78%3350,27
Lago4507,00577850,00%2146,38
BT-22102,63182862,50%552,61
Somua S353104,13131837,50%130,63
Strv m/40L3341,86507742,86%1341,29
Light Mk. VIC 2145,86324728,57%791,72
P26/404772,83869683,33%3503,02
Pz.Kpfw. II Ausf. G3154,00132616,67%417,37
Kolohousenka1131,20163540,00%622,08
Pz.Kpfw. 35 (t)2128,20181540,00%459,99
Loyd Gun Carriage2196,60159540,00%1145,07
Tetrarch 296,40191580,00%497,61
Vickers Medium Mk. I187,50190475,00%532,09
T1 Cunningham174,00147475,00%472,67
M4 Sherman5682,75712475,00%1966,09
Vickers Mk. E Type B2153,75187475,00%777,11
Type 89 I-Go/Chi-Ro294,00119425,00%220,55
leKpz M 41 90 mm 81894,001463475,00%4369,47
LT vz. 352177,00303333,33%853,91
Strv m/382174,67266333,33%735,79
Renault Otsu133,33128366,67%223,00
Sexton II3315,33207333,33%1420,78
Type 91 Heavy3108,67144333,33%145,13
T2161169,67707333,33%3879,20
AMX 65 t82993,671155366,67%3359,71
Cruiser Mk. II3286,003072100,00%1343,83
Hotchkiss EBR71125,00712250,00%2966,67
Heavy Tank No. VI 61221,50824250,00%2434,65
Excalibur 6354,5029520,00%242,89
Strv fm/211106,0020710,00%390,96
Pz.Kpfw. II210,0011310,00%0,00
Pvlvv fm/42238,008110,00%0,00
Type 95 Heavy4517,008971100,00%2252,98
Pz.Kpfw. I2232,004551100,00%1925,77
FCM 362447,006831100,00%4138,67
T-45 20,003610,00%0,00
L-60 2263,0041410,00%1572,53

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Taistelupäällikkö
Liittynyt: 10.4.2019
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 4.10.2018
Lähti: 9.4.2019
Asema: Sotamies
Liittynyt: 28.7.2018
Lähti: 29.9.2018
Asema: Sotamies
Liittynyt: 20.1.2018
Lähti: 27.7.2018
Asema: Alokas
Liittynyt: 11.12.2017
Lähti: 11.12.2017
Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää  Sulje