91beton

clanlogo
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 14.8.2020

Kokonaistilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja49991037499
Ø Taso7,550,008,228,55
Voitot2974359,50%00,00%3081,08%31262,53%
Häviöitä1972139,45%00,00%718,92%18036,07%
Tasapelejä5271,05%00,00%00,00%71,40%
Taisteluja selvitty2019640,40%00,00%2464,86%24749,50%
Vaunuja tuhottu695391,3900,00912,468801,76
Tuhoamissuhde2,330,007,003,49
Vaunuja havaittu557201,1100,00310,844950,99
Vahinkoa aiheutettu1.824,100,003.030,352.912,09
Valtauspisteitä361120,7200,001032,784930,99
Puolustuspisteitä495210,9900,0080,223780,76
Kokemus909,620,001.477,431.153,39
WN71829,860,002634,472209,52
WN82798,430,004028,593841,30
Yhteensä
Taisteluja49991
Ø Taso7,55
Voitot2974359,50%
Häviöitä1972139,45%
Tasapelejä5271,05%
Taisteluja selvitty2019640,40%
Vaunuja tuhottu695391,39
Tuhoamissuhde2,33
Vaunuja havaittu557201,11
Vahinkoa aiheutettu1.824,10
Valtauspisteitä361120,72
Puolustuspisteitä495210,99
Kokemus909,62
WN71829,86
WN82798,43
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Ø Taso0,00
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
WN70,00
WN80,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja37
Ø Taso8,22
Voitot3081,08%
Häviöitä718,92%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty2464,86%
Vaunuja tuhottu912,46
Tuhoamissuhde7,00
Vaunuja havaittu310,84
Vahinkoa aiheutettu3.030,35
Valtauspisteitä1032,78
Puolustuspisteitä80,22
Kokemus1.477,43
WN72634,47
WN84028,59
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja499
Ø Taso8,55
Voitot31262,53%
Häviöitä18036,07%
Tasapelejä71,40%
Taisteluja selvitty24749,50%
Vaunuja tuhottu8801,76
Tuhoamissuhde3,49
Vaunuja havaittu4950,99
Vahinkoa aiheutettu2.912,09
Valtauspisteitä4930,99
Puolustuspisteitä3780,76
Kokemus1.153,39
WN72209,52
WN83841,30
Luotu:
Viimeisin taistelu:
Päivitetty viimeksi:

Globalmap Absolute X

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja216000
Voitot11352,31%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä9142,13%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä125,56%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty8037,04%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu1710,7900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,260,000,000,00
Vaunuja havaittu3901,8100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.775,670,000,000,00
Valtauspisteitä2411,1200,0000,0000,00
Puolustuspisteitä280,1300,0000,0000,00
Kokemus767,340,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja216
Voitot11352,31%
Häviöitä9142,13%
Tasapelejä125,56%
Taisteluja selvitty8037,04%
Vaunuja tuhottu1710,79
Tuhoamissuhde1,26
Vaunuja havaittu3901,81
Vahinkoa aiheutettu1.775,67
Valtauspisteitä2411,12
Puolustuspisteitä280,13
Kokemus767,34
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Champion VIII

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja315000
Voitot18057,14%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä11436,19%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä216,67%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty12539,68%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2410,7700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,270,000,000,00
Vaunuja havaittu3891,2300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.228,640,000,000,00
Valtauspisteitä6912,1900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä6161,9600,0000,0000,00
Kokemus758,180,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja315
Voitot18057,14%
Häviöitä11436,19%
Tasapelejä216,67%
Taisteluja selvitty12539,68%
Vaunuja tuhottu2410,77
Tuhoamissuhde1,27
Vaunuja havaittu3891,23
Vahinkoa aiheutettu1.228,64
Valtauspisteitä6912,19
Puolustuspisteitä6161,96
Kokemus758,18
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Globalmap Middle VI

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja208000
Voitot13866,35%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6531,25%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä52,40%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty10952,40%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu2060,9900,0000,0000,00
Tuhoamissuhde2,080,000,000,00
Vaunuja havaittu3101,4900,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu792,140,000,000,00
Valtauspisteitä960,4600,0000,0000,00
Puolustuspisteitä3861,8600,0000,0000,00
Kokemus679,990,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja208
Voitot13866,35%
Häviöitä6531,25%
Tasapelejä52,40%
Taisteluja selvitty10952,40%
Vaunuja tuhottu2060,99
Tuhoamissuhde2,08
Vaunuja havaittu3101,49
Vahinkoa aiheutettu792,14
Valtauspisteitä960,46
Puolustuspisteitä3861,86
Kokemus679,99
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Panssarikomppanian tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja377000
Voitot18849,87%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä18649,34%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä30,80%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty15541,11%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu3280,8700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,480,000,000,00
Vaunuja havaittu1990,5300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu677,630,000,000,00
Valtauspisteitä2220,5900,0000,0000,00
Puolustuspisteitä8112,1500,0000,0000,00
Kokemus471,640,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja377
Voitot18849,87%
Häviöitä18649,34%
Tasapelejä30,80%
Taisteluja selvitty15541,11%
Vaunuja tuhottu3280,87
Tuhoamissuhde1,48
Vaunuja havaittu1990,53
Vahinkoa aiheutettu677,63
Valtauspisteitä2220,59
Puolustuspisteitä8112,15
Kokemus471,64
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Joukkuetaisteluiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1077000
Voitot66661,84%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä39536,68%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä161,49%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty43039,93%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu7180,6700,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,110,000,000,00
Vaunuja havaittu10120,9400,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu953,660,000,000,00
Valtauspisteitä39973,7100,0000,0000,00
Puolustuspisteitä28412,6400,0000,0000,00
Kokemus745,660,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1077
Voitot66661,84%
Häviöitä39536,68%
Tasapelejä161,49%
Taisteluja selvitty43039,93%
Vaunuja tuhottu7180,67
Tuhoamissuhde1,11
Vaunuja havaittu10120,94
Vahinkoa aiheutettu953,66
Valtauspisteitä39973,71
Puolustuspisteitä28412,64
Kokemus745,66
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Kahakoiden tilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja1614000
Voitot100462,21%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä59837,05%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä120,74%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty78148,39%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu15160,9400,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,820,000,000,00
Vaunuja havaittu13320,8300,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu927,160,000,000,00
Valtauspisteitä24921,5400,0000,0000,00
Puolustuspisteitä28091,7400,0000,0000,00
Kokemus632,930,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja1614
Voitot100462,21%
Häviöitä59837,05%
Tasapelejä120,74%
Taisteluja selvitty78148,39%
Vaunuja tuhottu15160,94
Tuhoamissuhde1,82
Vaunuja havaittu13320,83
Vahinkoa aiheutettu927,16
Valtauspisteitä24921,54
Puolustuspisteitä28091,74
Kokemus632,93
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00

Linnakkeen puolustustilastot

YhteensäViimeiset 24 tuntiaViimeiset 7 päivääViimeiset 30 päivää
Taisteluja126000
Voitot6652,38%00,00%00,00%00,00%
Häviöitä6047,62%00,00%00,00%00,00%
Tasapelejä00,00%00,00%00,00%00,00%
Taisteluja selvitty4334,13%00,00%00,00%00,00%
Vaunuja tuhottu900,7100,0000,0000,00
Tuhoamissuhde1,080,000,000,00
Vaunuja havaittu1271,0100,0000,0000,00
Vahinkoa aiheutettu1.851,440,000,000,00
Valtauspisteitä1671,3300,0000,0000,00
Puolustuspisteitä1871,4800,0000,0000,00
Kokemus665,450,000,000,00
Yhteensä
Taisteluja126
Voitot6652,38%
Häviöitä6047,62%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty4334,13%
Vaunuja tuhottu900,71
Tuhoamissuhde1,08
Vaunuja havaittu1271,01
Vahinkoa aiheutettu1.851,44
Valtauspisteitä1671,33
Puolustuspisteitä1871,48
Kokemus665,45
Viimeiset 24 tuntia
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 7 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Viimeiset 30 päivää
Taisteluja0
Voitot00,00%
Häviöitä00,00%
Tasapelejä00,00%
Taisteluja selvitty00,00%
Vaunuja tuhottu00,00
Tuhoamissuhde0,00
Vaunuja havaittu00,00
Vahinkoa aiheutettu0,00
Valtauspisteitä00,00
Puolustuspisteitä00,00
Kokemus0,00
Anzeigen

Vaunut (655)

Vaunun nimiMTyyppiKansakuntaTasoØ VahinkoØ XPTaistelujaVoitotWN8
Progetto M35 mod. 46 82518,871205135364,75%3743,82
FV3046894,9359394457,52%1984,79
Lorraine 40 t 82385,10112993063,76%3615,52
AMX 13 9091368,9788892356,01%2454,17
Rheinmetall Skorpion G 82416,85110776366,84%3416,85
E 25 71452,2890171753,97%2678,37
Bat.-Châtillon 25 t102633,9291869960,66%2838,06
FV215b (183) 102566,5077668954,28%2086,77
T34 81662,6281460754,04%2325,69
Object 252U Defender 82391,02121452271,07%3451,15
M4461450,0383150862,20%3285,72
KV-261013,2673545855,68%1986,48
KV-15918,3782145064,89%2916,28
IS-3A 82254,06119444066,59%3095,11
SU-14-281695,4873939756,93%2002,09
KV-5 81350,7883439552,15%1666,82
KV-856934,7967636053,06%1885,88
Conqueror Gun Carriage102313,8569135853,07%2302,17
Object 907 103004,1199435057,71%2721,22
FV20781415,1062334848,56%2034,79
Object 703 Version II 82411,91121834861,21%3108,48
T95/FV4201 Chieftain 103099,8098234256,14%2254,27
T-34-85 Rudy 61378,0598732963,22%3253,68
Object 252U 82344,46115032561,54%3238,95
FV380591966,8570731355,59%2439,70
Löwe 81751,9596031157,23%2386,97
T-5492203,8798530957,28%3045,51
Churchill III 5493,3466430450,00%1080,83
T-34-85M 61663,95117630270,20%3793,67
Object 140102821,7491729751,18%2853,43
IS-5 (Object 730) 81827,7697528860,42%2764,81
Type 64 61031,4891628860,42%3405,16
Grille 15103608,0693328764,11%3336,89
S-5171241,6264628548,42%1707,69
Object 279 early 103099,72103928162,63%2154,68
M18 Hellcat61085,5376028055,36%2414,69
Grille5972,2964826659,40%2640,31
Leichttraktor1209,2148726156,32%1403,36
IS-381908,2796226059,62%2860,89
T26E4 SuperPershing 81473,5889625951,35%2102,02
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5683,0661525257,54%2129,40
T-1092377,7897625157,77%2809,58
Cromwell B 61275,17100924669,51%3254,01
Maus103073,8994523148,92%2889,10
Bat.-Châtillon Bourrasque 82403,95116923161,47%3497,30
T-54 ltwt.91620,0199423060,43%3179,36
Progetto M40 mod. 65103389,8097822458,04%2988,21
O-I61303,3893622462,05%3011,89
IS-6 81998,3799522458,48%2792,77
Object 430 Version II92349,6596922257,66%2960,37
IS-7102674,3493121859,63%2784,68
Super Conqueror103448,25104421558,60%3223,31
M4A1 Revalorisé 81891,4593721355,40%2614,85
Strv S1 82414,40102420659,22%3127,07
Object 277103461,88103920558,54%3614,85
Škoda T 27 82238,59103720358,13%3496,50
Type 5 Heavy103346,61100120052,50%2896,78
Rheinmetall Skorpion 82766,36113619964,32%3735,13
E 7592126,8091519861,11%2310,72
CS-52 LIS 82485,31117619861,11%3842,62
Bat.-Châtillon 25 t AP91724,9083919556,92%2059,69
TVP T 50/51103108,0595419458,76%3210,92
Crusader 5.5-in. SP7803,9452818854,79%1239,75
STB-1103008,2896618660,22%2850,11
T4991454,7293718061,67%2613,52
50TP prototyp 82488,71124317971,51%3656,92
Object 41681914,5399117860,67%3257,20
T 55A 92537,93106417860,11%3115,14
STA-181364,3078117652,27%1984,29
Waffenträger auf Pz. IV92952,18100317365,32%3338,23
Tortoise91952,0585317259,30%1876,76
E 100103011,5989117054,12%2852,46
AMX Chasseur de chars 81572,8291417055,29%2576,39
VK 45.02 (P) Ausf. B92318,80100916962,72%2656,88
Leopard 1103470,4197616561,82%3429,88
Panther/M10 71206,5485716262,96%2359,69
Somua SM 82367,99117816261,73%3372,73
Centurion Mk. I81679,8190416157,14%2642,55
SU-100Y 61026,8268216054,38%2046,87
WZ-111 model 1-492845,99113815968,55%3651,20
Type T-345708,4267915861,39%2838,71
T-34-3 81759,6393615754,14%2754,00
112 81894,94105015465,58%2881,03
AMX M4 mle. 49 Liberté 81943,14113215366,67%3018,69
AT 1581621,9187615255,26%2033,45
T26E5 Patriot 81982,66112615259,21%3119,48
LT-432 81374,91112214970,47%3335,10
AMX ELC bis5562,2362714751,02%2347,36
STA-2 81714,2995814757,82%2804,83
ISU-152K 82619,85102814656,16%3640,90
Type 6192339,1394614160,28%2626,19
Jagdtiger92456,5490913559,26%2434,61
Type 62 71173,5699813461,19%3398,93
WZ-13281549,7397613360,15%3568,26
AMX 50 12092208,2984113353,38%2339,75
Strv m/42-57 Alt A.2 61655,15112113366,17%4087,56
FCM 50 t 81771,5990913348,87%2511,30
TL-1 LPC 82131,44102813151,15%3164,71
leKpz M 41 90 mm GF 81243,7487512955,81%2702,22
Object 260 102869,2994912958,14%2725,61
Panther mit 8,8 cm L/71 81732,8297112958,91%2806,56
AMX 50 10081976,2998312864,84%2875,80
M24 Chaffee5798,9183712861,72%4232,43
Škoda T 40 61261,4589612864,84%3145,47
Panzer 58 Mutz 81644,3899312862,50%2800,22
IS71187,9482512657,94%1895,68
Tiger (P)71373,6088312658,73%2262,71
Kanonenjagdpanzer 81764,7689612646,83%2747,51
TVP VTU Koncept81634,1288312459,68%2835,48
Type 5 Chi-Ri71149,3478312354,47%2213,02
Ferdinand81907,1588312362,60%2243,43
VK 16.02 Leopard5826,0083812160,33%3903,18
T-54 first prototype 81621,5499612057,50%2650,05
Chieftain/T95 81544,5395511960,50%2433,14
T-100 LT101698,4080311949,58%2222,87
AMX 50 Foch (155) 102898,9782211855,93%2306,26
KV-2 (R) 61633,16105711861,02%3179,55
Strv 103-092754,26100411760,68%3116,94
T675794,4770811757,26%2516,96
Pz.Sfl. IVc5852,0360411656,03%2493,24
AMX 13 F3 AM6974,3263211561,74%1665,17
Škoda T 5093016,61115911468,42%3621,94
G.W. Tiger (P)81569,1076311448,25%1750,24
KV-4 Kreslavskiy 81947,96102211461,40%2921,63
WZ-132A91723,5788911261,61%3029,63
Rhm.-Borsig Waffenträger82266,8696111160,36%2948,68
M6A2E1 82135,23106911157,66%3130,70
T-28E with F-30 4822,2083511171,17%3145,51
Tiger II81580,1686411059,09%2133,73
105 leFH18B2 51020,4871110959,63%2443,92
Kranvagn103245,1395510850,00%2624,34
M10392455,62103510862,04%3048,30
50TP Tyszkiewicza92970,62106910759,81%3217,58
T3 HMC2313,1447410757,01%1719,58
M46 Patton KR 81775,4998810757,94%2792,14
Emil II92512,1598010653,77%2740,07
Leopard Prototyp A92616,0897310658,49%2803,77
Škoda T 56 82843,74127710652,83%3178,99
T92 81264,78107010664,15%3333,95
Škoda T 2561285,4291510559,05%3437,01
Type 586854,9673510359,22%2024,80
AE Phase I 92733,56110910363,11%3092,11
Spähpanzer Ru 25191562,2190310059,00%2776,90
Turán III prototípus 51268,69111410063,00%4679,74
SU-85B4635,966389955,56%2123,42
212A92068,628899956,57%2069,15
E 5092845,1710869964,65%3802,81
TOG II* 61171,298459964,65%2603,13
Leo71560,429569763,92%3164,49
AMX M4 mle. 4571425,578129750,52%2148,51
T376674,367399657,29%2182,34
Object 705A103014,319629657,29%2643,13
T-50-2 61164,0511419673,96%4845,38
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81876,669989556,84%2566,84
T2971762,7110239455,32%2869,77
AMX AC mle. 4881913,868939452,13%2200,84
Conqueror92760,2910549358,06%3228,21
Lorraine 155 mle. 5071087,016159351,61%1553,87
SU-122-44 71392,088399264,13%2301,92
Bisonte C45 82564,2712979168,13%3747,78
GSOR3301 AVR FS91796,0710029156,04%3755,36
G.W. Panther71346,926719061,11%1971,20
M1271201,576148852,27%1604,29
ISU-122S 71511,738888861,36%2441,40
Type 3 Chi-Nu5538,495488754,02%1676,64
Tiger I71227,767128542,35%1814,35
T-34-8561455,8810138561,18%3863,78
Vz. 55103714,3310358557,65%3134,49
Pz.Kpfw. III/IV51120,548748562,35%4344,69
FCM 36 Pak 40 3448,505418455,95%1622,22
60TP Lewandowskiego103151,079738360,24%2631,37
Bishop5513,354218350,60%1251,02
M41 Walker Bulldog81222,699398355,42%2849,37
LHMTV81411,779588359,04%3335,48
WZ-111 82021,0011548274,39%3248,17
AMX 12 t6409,236658252,44%1068,44
T9592620,0010168264,63%2583,53
ELC EVEN 90 81288,0510028267,07%2914,74
AT 15A 71587,0210358161,73%3011,64
ISU-15282236,459128051,25%2924,37
Object 70492946,299788056,25%2973,75
M4A3E2 Sherman Jumbo6900,117838062,50%2186,23
M53/M5592207,548518048,75%2190,56
Type 4 Chi-To6835,536377946,84%1751,97
AMX M4 mle. 5193173,9112517968,35%3776,81
Churchill I51216,058907860,26%3654,58
53TP Markowskiego82177,8510297853,85%3210,85
Cromwell61246,068867759,74%3141,45
Object 26392748,7310957768,83%3408,60
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3409,216777768,83%1627,46
StuG III Ausf. G51214,637557554,67%3833,70
Emil I82232,9511417468,92%3374,25
Object 70592906,5712007471,62%3689,49
SU-130PM 82343,099757459,46%2746,47
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4735,249497479,73%2871,37
M56 Scorpion 71661,829617463,51%3035,15
T26E5 82048,9611287448,65%3154,12
WZ-120-1G FT 82713,5511767460,81%3505,92
T3092770,409807361,64%2817,10
IS-271614,149917358,90%2702,21
Indien-Panzer81668,058227345,21%2175,56
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61364,7910067368,49%3454,74
59-Patton 81604,679537354,79%2659,55
VK 36.01 (H)6587,995597252,78%1055,86
M48A5 Patton102645,908927256,94%2396,83
WZ-111G FT92829,659817154,93%2745,32
FV4004 Conway92485,709017159,15%2531,17
M24E2 Super Chaffee 6997,3810107156,34%3559,79
T-22 medium 102841,7210047160,56%2885,21
Panhard AML Lynx 6x681361,339817067,14%3623,00
Konštrukta T-34/10071579,5110376965,22%3417,47
Bat.-Châtillon 155 5591524,437926955,07%1603,16
T-345538,905126854,41%1610,07
ARL 4461030,577336858,82%2429,39
T3282325,3211676867,65%3740,55
M26 Pershing81537,468896860,29%2106,47
Lorraine 155 mle. 5181399,758556852,94%1610,47
AMX M4 mle. 49 82060,9111106858,82%2998,81
SU-10061116,647726759,70%2399,82
M46 Patton92727,4610516759,70%3513,56
AT 86800,436436758,21%1654,36
T-62A102793,8110106764,18%3128,23
FV217 Badger102882,619286765,67%2647,38
Panhard EBR 9091377,489806765,67%2617,44
Pz.Kpfw. T 25 51475,9112426756,72%6237,12
IS-2 71643,1210106765,67%2996,43
UDES 0382218,8310156668,18%3246,16
Rinoceronte103307,0510416564,62%3013,09
AMX 13 757557,887776566,15%1259,87
FV4202 81584,358986552,31%2145,96
Hummel6885,606126358,73%1633,93
IS-6 B 81997,1310286357,14%2822,97
AMX 13 57 GF 71255,3710466365,08%2925,15
LTTB81073,189456259,68%2611,95
Excelsior 51617,5313536275,81%4843,31
B.U.G.I.61667,7510866177,05%4292,62
WZ-111 model 5A103464,5210926167,21%3790,24
Pz.Kpfw. I Ausf. C3189,615096165,57%1104,56
Object 430U102780,629196154,10%2452,16
T2 Light Tank 2164,344796155,74%924,87
Prototipo Standard B93118,5211466063,33%3673,38
AMX 50 B103451,239666063,33%3326,46
ST-I92593,4710196056,67%2904,13
Caernarvon81758,7610495964,41%2308,05
Comet71381,089065957,63%2651,82
WZ-111-1G FT82368,109565955,93%3207,45
T-80489,922375950,85%174,10
M40/M4381813,298675851,72%2312,17
T-44-100 81980,6010775856,90%2843,48
WZ-12092647,0910585770,18%3272,80
SU-15271750,849365770,18%3220,25
Ikv 90 Typ B71328,258295764,91%2463,08
A-4471203,898345766,67%2294,01
T54E193169,1212595773,68%3877,52
E 75 TS 82364,1911615759,65%3580,19
VK 30.01 (H)51412,8010035669,64%4270,87
T6981968,459855660,71%2861,59
MT-256699,387885664,29%2686,54
ST-II102823,939615655,36%2678,34
KV-481835,859255552,73%2458,01
11081685,809385455,56%2368,23
UDES 1693004,5010565457,41%3372,66
AT 771322,008975461,11%2182,13
T110E3103214,159405462,96%2692,38
B14558,606225352,83%2425,45
Centurion Mk. 7/192513,479725358,49%2904,32
AT 25492,964615343,40%1194,56
Birch Gun4221,662895367,92%868,32
T57 Heavy Tank103011,5710105371,70%2762,19
Panther II81577,529205265,38%2191,89
AMX 30 1er prototype92597,9210655269,23%3070,55
T34 B 81912,7710185267,31%3110,27
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4109,593375149,02%208,37
AMX 50 Foch92420,969905160,78%2407,56
Archer5986,106445158,82%2727,34
M4A1 Sherman5574,025515046,00%1579,28
P.43 ter71927,0811064961,22%4282,89
SU-10182150,338954961,22%2848,33
Char Futur 4 92650,3310874963,27%2971,21
CS-5992846,9810974860,42%3710,76
G.W. Tiger92234,7910074875,00%2366,73
Sturer Emil71410,297744860,42%2483,36
P.43 bis61335,459184765,96%3414,53
UDES 14 Alt 582593,5511904768,09%4528,10
Covenanter5755,747174759,57%4020,93
Jagdpanzer E 100102865,817974748,94%2271,98
Lansen C 82263,6011134759,57%3349,10
VK 30.01 (P)6870,786764652,17%1904,68
T-34-2G FT71601,309244669,57%2658,32
T2882038,4810274669,57%2632,88
T25/271556,409064557,78%2958,34
Panhard EBR 105101310,026684542,22%1325,57
STG Guard 82159,699404555,56%2841,00
M41 HMC5527,754284454,55%826,76
KV-371871,6611014465,91%3166,01
G.Pz. Mk. VI (e)2166,803054450,00%933,58
VK 168.01 Mauerbrecher 82011,2311294470,45%2805,05
M5A1 Stuart4153,673904351,16%430,85
AMX 13 105 AM mle. 505425,053604348,84%880,23
T-505985,198924372,09%6083,87
IS-3-II92942,3510274344,19%3156,95
BDR G1 B5633,005494259,52%1531,84
AMX 65 t82092,578984252,38%3073,95
T-127 3442,506704271,43%2413,02
Marder 38T4300,413704141,46%671,82
T28 Prototype82401,6310374163,41%3169,95
VK 30.02 (M)61257,549294158,54%3250,46
Panther71441,359414070,00%2703,65
Type 4 Heavy92479,189434050,00%2951,79
O-Ni71756,0311414072,50%2962,27
Challenger71581,909574052,50%2723,48
Object 430102776,5010604070,00%2579,47
AMX 13 105101875,637994055,00%2441,10
Type 3 Chi-Nu Kai 5680,586574060,00%2257,64
King Tiger (Captured) 71955,7311984065,00%3390,97
SU-86997,516653956,41%1713,88
Charioteer82518,3310973964,10%3711,47
Object 268 Version 4103281,449833964,10%2860,60
SU-855855,896303863,16%2683,70
45TP Habicha71706,9210933878,95%2691,30
121103110,6610063863,16%3369,38
AMX AC mle. 4671565,248853857,89%2797,69
Nashorn61049,137003847,37%2020,54
T-602164,613053852,63%902,43
Valiant 51229,8210723873,68%3544,38
Strv 7461247,5910333781,08%3457,56
Sexton II387,921283751,35%220,06
Ikv 65 Alt II61304,278283759,46%3023,38
CS-63102897,058913754,05%2406,44
STG 82179,4910413764,86%3457,80
Valentine II 4543,867313767,57%2793,22
UDES 15/16102907,538103641,67%2464,40
Jagdpanther71601,918683560,00%2625,85
59-166686,697103557,14%2216,74
Hotchkiss EBR71552,3411603582,86%5289,86
IS-M81892,119733557,14%2452,97
Chrysler K GF 82320,3411493565,71%3498,13
Pz.Kpfw. II Luchs4801,769443467,65%4850,27
M36 Jackson61136,218233458,82%2471,47
Spähpanzer SP I C71178,068883455,88%2430,41
FV201 (A45) 71512,4110113461,76%2866,37
T78 61778,8511353470,59%3512,48
VK 30.02 (D)71694,5810773360,61%3214,32
M5 Stuart4280,124623342,42%1240,67
SU-100M171624,949023363,64%2466,18
Schwarzpanzer 58 81688,8510823366,67%2759,99
T95E6 102763,278793354,55%2431,36
BT-7 artillery 3747,918483363,64%4605,93
Pz.Kpfw. 38 (t)3100,221493243,75%124,19
T25 AT71785,3110583275,00%3313,35
Rheinmetall Panzerwagen102040,388153246,88%3083,32
Type 59 81728,7410723167,74%2613,98
T-34-171462,529383170,97%2945,43
Jagdpanzer IV6929,267703174,19%1990,53
AMX 404149,293323158,06%627,09
Progetto CC55 mod. 5482614,5812413158,06%3804,39
T-4371371,039633167,74%2671,24
ARL V3961527,529253161,29%4221,11
VK 30.01 (D)61000,138813170,97%2425,01
Tetrarch 2245,033903154,84%1495,36
M4A3E8 Fury 61400,7710253151,61%3548,74
Concept 1B 92869,4510743148,39%2135,94
P.44 Pantera82345,5311793070,00%4459,28
113102740,0010283070,00%2805,55
VK 100.01 (P)81686,279183056,67%2036,68
Object 274a 82458,1311903063,33%3466,13
Sherman VC Firefly 61424,9311013070,00%3358,36
M4A3E8 Thunderbolt VII 61418,8710013046,67%3183,34
122 TM 82143,7711293070,00%2538,07
Black Prince71731,6211242965,52%3099,06
WZ-13171438,4810702968,97%4188,60
M374323,903312948,28%1029,31
Object 261102131,937902951,72%1910,73
T-70345,311362958,62%164,85
K-91103292,0310582965,52%3528,76
Pz.Kpfw. V/IV 51431,0712972979,31%3378,45
GSR 3301 Setter71255,039262968,97%3376,74
M54 Renegade 82707,3813102975,86%3388,95
A-205735,296372853,57%3897,94
T1 Heavy Tank5925,258302875,00%2542,18
Sherman Firefly61288,579902878,57%3048,84
Caliban 81974,939552853,57%2102,68
Light Mk. VIC 2155,503982867,86%1105,26
T-284161,813292755,56%417,43
Type 1 Chi-He4265,744472766,67%989,83
CS-5382208,6310572762,96%3712,43
Alecto4265,893352740,74%575,71
Loyd Gun Carriage236,67772740,74%6,67
Heavy Tank No. VI 61260,3310222777,78%3209,27
Excalibur 61502,009932766,67%3178,67
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4781,657902673,08%3396,53
M3 Lee4322,814302669,23%1301,67
Churchill VII61279,698992642,31%3095,91
A-436923,317432650,00%2182,18
GSOR 1008 82269,1910152669,23%2560,38
EMIL 1951 82685,9211282650,00%3833,69
Crusader6909,048142556,00%4138,77
Marder II3191,282312536,00%366,66
Sherman III5765,007612576,00%2726,28
Kunze Panzer 92364,9211272580,00%2367,75
T2071603,7510672466,67%3333,53
DS PZInż5947,337422458,33%2843,18
SU-122A5806,175352458,33%2099,78
AMX 50 Foch B103655,799882458,33%3531,24
Panhard AMD 178B6948,338292462,50%3549,92
Sturmpanzer II4362,433712360,87%1272,40
Valentine3475,874582339,13%1825,14
60G FT5674,354532347,83%1465,61
Churchill Gun Carrier61123,267212356,52%2506,20
Dicker Max 61452,439632369,57%3621,05
M4A1 FL 10 61769,7812052365,22%3896,84
Ikv 1035838,276762254,55%3039,49
FV215b 103190,5010352268,18%2914,32
M10 Wolverine5939,737872268,18%3058,27
S35 CA51127,417882272,73%3454,23
AMX 105 AM mle. 474455,413822245,45%1531,96
T216731,058462268,18%2473,05
IS-2-II82377,8210732263,64%3281,42
Kanonenjagdpanzer 105 81820,328662250,00%2317,78
ST vz. 394638,336832166,67%3400,75
Škoda T 245656,437022171,43%2473,96
40TP Habicha61017,147302152,38%2189,85
MS-11320,003472161,90%2265,16
M75813,958032166,67%4278,83
O-I Experimental51146,3310282190,48%3375,82
M8A14259,104242157,14%685,38
AMBT 83178,8115222180,95%3913,51
Panhard EBR 75 (FL 10) 81577,7611112166,67%3448,81
BT-SV 3440,676092157,14%2243,73
StuG IV 51299,389122133,33%4479,48
VK 28.016744,207802060,00%2324,26
StuG III Ausf. B4608,105852055,00%1998,11
ASTRON Rex 105 mm 82592,3512302065,00%3463,06
Caernarvon Action X 82114,5012392065,00%3142,27
Matilda4652,056521952,63%2540,18
P.435959,748431957,89%3524,97
AC 4 Experimental 61388,589471952,63%3102,26
LTP 3335,534661952,63%2043,50
Strv m/425913,118091866,67%3288,08
14TP4646,066141855,56%3436,27
Panzerjäger I263,33921838,89%1,80
M7 Priest3259,442661833,33%492,48
CS-4471668,509381850,00%3028,97
VK 45.02 (P) Ausf. A81763,679001844,44%2247,86
Pz.Kpfw. VII103132,949051850,00%3062,04
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3566,067651866,67%2700,74
AMX 13 57 71028,569471855,56%2206,90
T-463276,593861741,18%1277,25
SU-54276,883531758,82%682,01
IS-4103391,0610331758,82%3100,15
WZ-131G FT61612,719541758,82%4124,75
Valentine AT4146,762341741,18%228,23
Somua S353385,885431776,47%1678,63
Progetto C50 mod. 6693438,9412691662,50%3961,25
Strv 103B103241,009211668,75%2792,37
T-15061366,0610061668,75%3614,94
Bat.-Châtillon 155 58101665,196541643,75%1359,35
Turtle Mk. I 81910,8110221662,50%2441,21
T1 Cunningham1385,004121560,00%3167,07
T-4481459,809641573,33%2428,17
Type 2597 Chi-Ha3238,533261526,67%842,74
A46 6860,6011781586,67%4104,44
Manticore102064,337641546,67%2560,82
T404832,937611450,00%3313,04
M4 Improved 51008,799891478,57%3890,82
Kampfpanzer 50 t 92390,9310971471,43%2088,65
Tiger 131 61302,7110071471,43%2601,37
G.W. E 100101705,007401353,85%1297,60
Mäuschen92684,5412531376,92%2824,86
M-IV-Y 82321,4610471353,85%2789,91
T-29 3540,006551369,23%2488,29
KV-122 71361,319901369,23%2147,24
T1E6 2209,084711361,54%1358,59
Bofors Tornvagn 82123,1511041369,23%2819,19
121B 102895,628371346,15%2085,34
LT vz. 383230,333521241,67%855,20
BT-74355,175361266,67%2551,50
Pz.Kpfw. 35 (t)279,751571258,33%325,03
Cruiser Mk. II2321,674121233,33%1408,20
Cruiser Mk. IV4324,755001258,33%1426,86
Somua SAu 404338,084541266,67%1025,71
SARL 424611,425561250,00%2571,66
Loza's M4-A2 Sherman 61483,1711691266,67%3915,98
Grant4514,827011190,91%2581,72
Carro d'assalto P.8871910,4511251163,64%3512,57
Type 95 Heavy4324,734191154,55%1137,29
T56 GMC3246,553301145,45%677,27
T42 81981,367581127,27%2357,49
Primo Victoria 81855,1811751172,73%2901,57
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5988,3696411100,00%3388,58
VK 75.01 (K) 82163,8210701154,55%2667,20
Pudel 61317,2011481080,00%3017,02
P26/404668,507301080,00%2759,74
M4A3E8 Sherman61112,706641010,00%2565,63
Type 97 Chi-Ha3227,003031030,00%697,52
Type 91 Heavy3352,803801040,00%1316,70
SU-263317,603201060,00%966,12
LTG7976,006961060,00%2131,27
Matilda Black Prince 5868,607711080,00%2824,34
T7 Combat Car 2261,805511060,00%1957,11
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81779,8011371080,00%2498,11
Krupp-Steyr Waffenträger 71411,808341060,00%2326,44
25TP KSUST II51020,22807955,56%3801,95
Sturmpanzer I Bison3326,56377955,56%1353,55
Lorraine 39L AM3192,11288955,56%561,80
Pz.Kpfw. III Ausf. J4569,44658966,67%2577,31
AMX 38365,78318977,78%270,60
T92 HMC102001,11651944,44%1669,75
E 50 Ausf. M103192,001138988,89%3274,03
Durchbruchswagen 24670,33737966,67%2846,43
Object 25792319,001008955,56%2466,74
MTLS-1G14 3385,78667977,78%2097,54
KV-220-2 51205,891210966,67%3189,00
AMX Canon d'assaut 105 82057,56847944,44%2253,02
Vickers Medium Mk. I1165,38378875,00%1063,29
M2 Medium Tank3183,88288837,50%507,45
O-Ho81750,63924862,50%2270,67
Kampfpanzer 07 RH 82690,751298837,50%4833,27
IS-2M 71927,251242875,00%3012,39
Matilda IV 5776,88779862,50%2080,93
T95E2 82091,38981837,50%2643,82
Bretagne Panther 61468,751159875,00%3437,21
VK 45.03 71915,001089862,50%3177,58
D23229,43366757,14%1082,52
M15/423406,57433742,86%1185,67
Pz.Kpfw. III Ausf. E3425,86645771,43%2091,09
Wespe3543,00652757,14%2980,31
Jagdpanther II82114,14904771,43%2287,76
Pz.Kpfw. II Ausf. G3374,29443728,57%2160,83
VK 20.01 (D)4590,29702771,43%2708,00
T25 Pilot Number 1 81650,57867742,86%2064,81
Object 244 61508,29957757,14%2528,91
TS-5 82610,71979728,57%2966,15
Chi-Ni2222,17337666,67%1455,21
10TP3431,67674683,33%2445,17
T1 HMC2101,67184650,00%421,46
Vickers Medium Mk. III3374,83518666,67%2017,27
SU-76G FT4896,33546633,33%2167,06
Universal Carrier 2-pdr2129,67250633,33%378,23
Object 268102835,83703650,00%2386,34
HWK 1281106,67692650,00%2197,52
M22 Locust 3413,50619633,33%2074,68
Sexton I 3480,83601683,33%2616,35
Chrysler K 82377,501011650,00%2649,62
WZ-111 Qilin 103586,331039650,00%3234,64
Super Hellcat 71481,00739650,00%2278,66
T14 5567,807795100,00%1259,42
LT vz. 352226,20324520,00%1289,22
Strv m/40L3522,80648540,00%2345,36
Type 98 Ke-Ni3479,00568540,00%2410,63
Type 97 Te-Ke 2147,80306560,00%758,95
Renault G15670,80562540,00%1986,32
Cruiser Mk. I1434,40547560,00%2408,06
Renault UE 573248,20386580,00%969,46
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61265,40924560,00%3000,53
T26E3 Eagle 7 71210,00655520,00%1446,96
Kolohousenka1654,75685475,00%5161,14
Fiat 30001209,75270425,00%1100,99
Renault Otsu1262,503904100,00%1816,71
4TP1549,75552450,00%3835,73
Hotchkiss H352116,25328450,00%393,65
Stuart I-IV3318,00483475,00%1523,47
Pz.Kpfw. II2302,00706475,00%2172,36
Ikv 723262,00352450,00%678,21
AT-12233,00355475,00%1090,58
WZ-113G FT103098,00859475,00%2627,82
T110E4102588,50965475,00%2307,15
T71 CMCD71775,2513384100,00%4923,83
HWK 30 81371,75893450,00%2919,15
T-45 2354,50622475,00%2664,44
T77 81926,75935450,00%2399,34
Ram II 5701,75938475,00%2582,45
AC 1 Sentinel 4242,00394475,00%798,95
Großtraktor - Krupp 3394,507674100,00%1820,81
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2283,007654100,00%2259,43
M10 RBFM 51295,75837450,00%3285,95
Type 59 G 81510,33711333,33%1593,81
Renault FT 75 BS229,001943100,00%261,00
D1297,33298366,67%453,06
SU-182120,33232366,67%743,54
T2 Medium Tank2180,00316333,33%782,40
SU-76M4605,33623366,67%3280,20
Centurion Action X102752,33911333,33%2600,19
T71 DA71525,671112366,67%4401,47
SU-85I 5940,00648366,67%2100,63
Chimera 82684,671196366,67%3100,98
M41D 81706,6712133100,00%4991,00
Strv fm/211288,0054420,00%1729,56
Strv m/382270,506162100,00%1805,93
TKS z n.k.m. 20 mm 2231,005532100,00%1578,81
Renault FT133,50942100,00%261,00
M22137,0017320,00%473,49
M661861,0015712100,00%5397,58
Lago4447,507012100,00%2044,56
Renault NC-311103,50275250,00%410,54
Pvlvv fm/422291,005892100,00%1558,60
Sav m/434808,50939250,00%3201,04
T-262282,00421250,00%1554,23
T-26G FT2152,503602100,00%638,35
M3G FT3707,508262100,00%3436,15
FV4005 Stage II102228,50675250,00%1295,57
Achilles61033,00637250,00%2030,92
AMX 30 B101590,00611250,00%1003,90
AMX M4 mle. 54101922,5010302100,00%1401,97
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4257,00436250,00%712,43
KV-1S6876,50649250,00%1562,60
Object 777 Version II 94420,001238250,00%6353,00
T-116 3367,506382100,00%1773,83
VK 168.01 (P) 82918,0016002100,00%4770,70
L-60 2215,506232100,00%1323,48
Pz.Kpfw. T 15 3298,006152100,00%1444,42
T28 Concept 72564,0017112100,00%6753,77
M3 Stuart3766,008781100,00%4158,46
Vickers Medium Mk. II2257,003701100,00%1427,09
L6/402330,009781100,00%1740,86
M14/412202,003361100,00%810,58
Type 95 Ha-Go2418,009011100,00%3502,41
BT-22224,004231100,00%1449,89
7TP2475,007071100,00%2845,76
M2 Light Tank2497,0042610,00%2694,51
Vickers Mk. E Type B2243,005761100,00%1517,01
Type 5 Ke-Ho40,002410,00%0,00
WZ-132-1101253,009501100,00%1435,52
Type 89 I-Go/Chi-Ro2293,005751100,00%2042,17
Renault FT AC2349,007321100,00%1711,32
Cruiser Mk. III3146,003691100,00%798,56
KV-1374392,0022981100,00%16266,25
T110E5102328,0012391100,00%2160,18
Pz.Kpfw. I2424,0010191100,00%3005,70
FCM 362405,007951100,00%2975,58
Pz.Sfl. IVb4441,004801100,00%1614,74
M60 102818,0061210,00%2309,52
Renault R3520,008110,00%0,00
SU-14-171135,008271100,00%1800,86
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3207,004131100,00%749,88
T18 HMC31047,008971100,00%7941,63
T82 HMC4651,007611100,00%2819,75
XM551 Sheridan103303,0056310,00%3766,95
Object 43092929,0058510,00%2495,93
K-91-PT 92428,0013731100,00%2721,86
AM 39 Gendron-Somua 2263,0024810,00%1052,35
AMR 35 2339,005811100,00%2166,04
M48A2 Räumpanzer 8412,009711100,00%452,81
T-34 shielded 51399,00134610,00%6475,53
MKA 2362,005601100,00%1433,29
T-103 82672,0014031100,00%3386,31
Object 268 Version V 102970,0010041100,00%1740,19
Škoda T 45 7448,0033010,00%212,58
M3 Light 3121,003301100,00%559,88
A-32 41564,0016471100,00%7575,68
Strv K 9703,0026010,00%261,16
SU-76I 3691,0039910,00%1541,42
FV1066 Senlac 83191,0016641100,00%8612,30
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5872,0011011100,00%3513,42
43 M. Toldi III 3418,005461100,00%2538,65

Kuvaajat

WN8

Anzeigen

Klaanihistoria

Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 14.8.2020
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 22.7.2019
Lähti: 2.6.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 24.6.2020
Lähti: 6.7.2020
Asema: Alokas
Liittynyt: 24.6.2019
Lähti: 21.7.2019
Asema: Alokas
Liittynyt: 10.11.2017
Lähti: 21.11.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 28.8.2017
Lähti: 2.10.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 8.7.2020
Lähti: 5.8.2020
Asema: Sotamies
Liittynyt: 30.5.2018
Lähti: 21.6.2019
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 1.12.2017
Lähti: 27.5.2018
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 7.10.2017
Lähti: 5.11.2017
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 4.5.2017
Lähti: 26.8.2017
Asema: Sotamies
Liittynyt: 28.8.2017
Lähti: 2.10.2017
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 20.12.2016
Lähti: 18.4.2017
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 3.11.2016
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 25.9.2016
Lähti: 1.11.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 18.7.2016
Lähti: 21.9.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 26.3.2016
Lähti: 9.7.2016
Asema: Sotamies
Liittynyt: 19.9.2014
Lähti: 23.3.2016
Asema: Apulaisjohtaja
Liittynyt: 6.5.2014